محاسبه قیمت پرژکتور پاپ آپ
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پروژکتور پاپ آپ

 

وقتی برای عملیات مارکتینگ خود از چاپ پاپ آپ بهره می برید چگونگی نور پردازی امری است حیاتی. پروژکتورهای پاپ آپ می توانند نسبت به قدرت، ساز و کار نور پردازی، رنگ، قدرت و عواملی از این دست نقش تبلیغاتی ایفا کنند و یک پاپ آپ را از تصویری از بی جان و روح، تبدیل به جولان گاه چشم ها و نظرات سازند. چاپ ایران کهن در کنار تمرکز روی چاپ و امور مربوط به آن، ورود تخصصی و حرفه ای به تجهیزات مربوط به حوزه ی مارکتینگ داشته است. توجه داشته باشید پروژکتورهای پاپ آپ می توانند در تمامی گونه های چاپ و تبلیغاتی به کار گرفته شوند.پروژکتور پاپ آپ

پروژکتور پاپ آپ، از یک بنر تا سازه نمایشگاهی

 

استفاده از پروژکتورهای پاپ به خاطر نمایش جلوه ی زیباتری از انواع چاپ است. می توان پروژکتورهای پاپ آپ را بسته به نیاز انتخاب کرد و یک نور پردازی دقیق و کارکردی از دل آن ها بیرون کشید. تفاوتی ندارد درگیر استفاده از یک سازه نمایشگاهی باشید یا تنها یک بنر استند ساده را در جایی قرار داده باشید، کافی است گونه ی مارکتینگ خود را یک بار بدون پروژکتور و دیگر بار همراه ان امتحان کنید، خود به نتیجه ای که باید دست خواهید یافت.

پاپ آپ 

 

 

پروژکتور پاپ آپ و خدمات ایران کهن

 

ما مدل های مختلف پروژکتور پاپ آپ را در اختیار داریم. چه تولیدات بین المللی و چه آن هایی که ساخت داخل هستند. در هر رده، بسته به عملکرد قیمت های مختلفی وجود خواهد داشت و پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و هدف خود از خرید پروژکتور پاپ آپ را با ما در میان بگذارید، آن گاه بهتر و دقیق تر می توانیم شما را راهنمایی کنیم. پروژکتورهای پاپ آپ در ظاهر پروژکتورهایی هستند معمولی و رایج در همه جا، اما حقیقت امر متفاوت است و نور، وزن، عملکرد و ساختاری گوناگون دارند.