تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, JPG, JPEG, JPG, JPEG, JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

فاکتور سندی است که فروشنده برای دریافت وجه به خریدار می‌دهد و در آن، هزینه محصولات خریداری ‌شده یا هر نوع خدماتی که ارائه‎ شده برای خریدار، لیست می‌شود. بنابراین فاکتور‌های فروش بخش اساسی و ضروری هر کسب‌وکاری به حساب می‌آیند. زیرا این عنصر به شما کمک می‌کند تا در معاملات تجاری حرفه‌ای‌تر ظاهر شوید و مشتریان بیشتر به شما اعتماد کنند. از میان این همه تنوع چاپ فاکتور، فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی از اهمیت خاصی برخوردار است. زیرا این فاکتور به صرفه‌جویی در زمان و سهولت صدور فاکتور کمک می‌کند و کاربر خیلی راحت و سریع  فاکتور را به مشتری تحویل می‌دهد. در ادامه این مطلب با نکات بیشتری در مورد این فاکتور آشنا می‌شوید. 

 نگاهی کلی به چاپ کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

چاپ کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی، عموما در مشاغلی مانند تولیدی‌، هتل، دفاتر بیمه، شرکت‌ طراحی، بازاریابی و شرکت‌ بازرگانی پرمصرف‌تر بوده و معمولا در امور اداری این مراکز مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کاغذ بدون اینکه کاربن در میان آن قرار بگیرد در صفحه زیرین آن موارد نوشته شده به چاپ می‌رسد. اگر کنجکاو شده‌اید که چگونه این مورد اتفاق می‌افتد باید بگوییم که در ساختار صفحه رویی این کاغذها کپسول‌های رنگی وجود دارد که هر گونه فشار فیزیکی ماند نوشتن یا تایپ ‌کردن، باعث می‌شود این کپسول‌ها آزاد شوند و ردی از خود در صفحات زیر باقی بگذارند. 

 ویژگی چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

در این بخش از معرفی چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی شما را با ویژگی‌های این محصول آشنا می‌سازیم:
• معمولا چاپ فاکتور کاربن لس، به صورت تک رنگ مشکی که به چاپ می‌رسد و از روش چاپی افست برای به چاپ رساندن آن استفاده می‌شود. اگر نمی‌دانید چاپ افست چیست و هنوز با این روش چاپی آشنا نیستید بهتر است مقاله تخصصی که در این باره نوشته‌ایم را در همین وب سایت مطالعه بفرمایید. 
• طراحی در این فاکتور ساده و در حین حال کلاسیک است اگر خواستار فاکتوری جذاب هستید این نمونه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. 
• در فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی صحافی چسب و یا پرفراژ در طرح‌های عمودی از بالا و در طرح‌های افقی از سمت چپ انجام می‌شود.
• شماره زنی به صورت برجسته در این فاکتور معمولا همزمان با چاپ انجام می‌شود. 
• در فاکتور گفته شده برگ اول همیشه سفید و برگ آخر همیشه به رنگ زرد است. 
• در فاکتـور عمودی از بالا و پایین و در فاکتـور افقی از راست و چپ حدود 1.5 سانت فضای خالی برای این فاکتور در نظر گرفته می‌شود. 
• شماره ملخی فاکتـور فقط در بالای فاکتور و سمت چپ چاپ می‌شود.

 کاربردهای چاپ فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

چاپ فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی که خود حاوی کاربن هستند، نیاز به کاربن را برای تهیه یک کپی از فاکتور برطرف ساخته‌اند. با این دیگر نیازی نیست که برای تهیه یک یا چند کپی از فاکتور، از کاربن استفاده کنید یا متن فاکتور را رونویسی کنید. این مورد از کاربرهای مهم آن به حساب می‌آید. زیرا کار شما را در مرحله  صدور فاکتور به آن سرعت می بخشد.  
یکی دیگراز کاربردهای چاپ فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی که در دسته مزایای آن نیز قرار می‌گیرید این است که فاکتور کپی را از فاکتور اصلی به راحتی می توان تشخیص داد. 
 

مزایای استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ دو برگی

یکی از مزایای مهم این فاکتور کاغذ مصرفی آن بوده که معمولا کاغذ با کیفیت خارجی  با گراماژ (ضخامت) 55 گرم برای این محصول در نظر گرفته می‌شود. :
• بسته به خواسته کارفرما  گرماژ کاغذ کاربن لس از 50 گرم تا 60 گرم قابل تغییر است. 
• در چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ دو برگی حاوی نام فروشنده و مشتری، توضیحات و قیمت کالا یا خدمات و شرایط پرداخت را در آن می‌توان گنجاند.
• برای تهیه و ذخیره سوابق قانونی هم مناسب هستند.
•  مشتریان راحت‌تر می‌توانند هزینه‌های خود را پرداخت کنند و در نتیجه از شما و کسب‌وکارتان راضی‌تر خواهند بود. 
• علاوه بر کارایی گفته شده این فاکتور جنبه تبلیغاتی هم دارد و شما می‌توانید فاکتور را به رسانه‌ای برای بازاریابی و تبلیغ تبدیل کنید و از طریق آن‌ها آگاهی از برندتان را افزایش دهید.
• کاغذ کاربن لس کثیفی کاربن را ندارند و هیچ‌گونه لکه جوهر یا کثیفی روی کاغذ بر جای نمی‌گذارد. 

 نکات مهم در طراحی و چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

در طراحی و چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی مهم است که این نکات را مورد توجه قرار دهید. 
• توجه کنید از قرار دادن نوشته‌ها و جداول چهار رنگ اکیدا خودداری کنید.
• دقت فرمایید در صورتی که طراحی فاکتور را خودتان انجام داده‌اید بهتر است فایلی که می‌خواهید ارسال کنید با فرمت jpg و یا tif باشد. 
• مورد دیگر که از اهمیت بالایی برخوردار است، باید توضیحات با شماره ردیف را در یک فولدر قرار دهید. 
• در طراحی فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی فقط مجاز هستید از یک رنگ استفاده کنید. 
•  مقدار فاصله برای ثبت پرفراژ می باییست 17 میلی‌متر باشد.
• مهم است که هنگام طراحی این موارد را بدانید که محل قرارگیری شماره در فاکتورهای ثبت شده، بسته به شیت چاپ شده توسط فرم بند معین می‌شود. 

 خدمات چاپ کهن در طراحی و  چاپ فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

خدمات چاپ کهن اعم از طراحی و چاپ فاکتور شما را شامل می‌شود. در نظر داشته باشید بعد از این که فاکتور شما به چاپ رسید چاپ آن به پایان رسید. شما به عنوان کارفرما می‌تواند برای این محصول خدماتی نظیر اوارق آزا، سرچسب ، پرفراژ و منگنه و شماره سریال را آن طور که می‌خواهد سفارش دهید و بدون نقص از مجموعه ما تحویل بگیرد. 

 قیمت چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی

مهم‌ترین عاملی که در قیمت گذاری این فاکتور موثر است کاغذ آن بوده برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها بهتر است به بخش محاسبه قیمت در همین صفحه مراجعه کنید تا قیمت دقیق چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی را بدانید. این نکته نیز قابل ذکر است که عامل زمان تحویل نیز بر قیمت تمام شده کار تاثیر خواهد گذاشت. ما در چاپ کهن دو زمان تحویل فوری و معمولی را برای شما مشتریان عزیز قرار داده ایم.

 سخن پایانی

مجموعه چاپ کهن کلیه خدمات چاپ فاکتورهای تک برگی، دو برگی، سه برگی، چهار برگی را با بهترین متریال سازنده و کاغذ با گرماژ درخواستی برایتان در کوهتاه‌ترین زمان می‌سازد. چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی دو برگی را با بهترین چاپ و کاغذ مصرفی از ایران کهن بخواهید.