تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاور ضد خش

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کاور ضد خش 

تاریخ استفاده و خلق لوح یا دیسک نوری که نسل جایگزین فلاپی به شمار می روند را می توان به سال 1980 با پیشگامی شرکت های نام آشنا سونی و فیلیپس ارتباط داد. گاهی اوقات در هنگام مشاهده و پخش فیلم و یا آهنگ در دستگاه پخش سی دی و دی وی دی با مشکل شنیدن صدا از دستگاه و یا مجبور به گذراندن زمان زیاد برای از سرگیری پخش و اجرای محتویات سی دی شده ایم،

کاور ضد خش
کاور ضد خش

 راه حل ها رو روش های گوناگونی را از قبیل استفاده از اسپری خش گیر، خمیردندان و استفاده از دستمال مرطوب و گاهی اوقات هم از خیر آن گذشته ایم و بی نتیجه می ماند. اما اگر نگاهی اجمالی به مراحلی که از تحویل سی دی از مراکز پخش تا اجرای آن در دستگاه پخش می گذرد داشته باشیم متوجه خواهیم شد در تماس دست افراد، رطوبت، گرد و خاک و بسیاری دیگر از این قبیل مجاورت ها می تواند بر روی صفحه حساس دیسک اثر گذار باشد و مانع از استفاده بدون دغدغه و سردرگمی خواهد شد.

 دلیل اهمیت استفاده از کاور سی دی و دی وی دی

 استفاده از " کاور سی دی یا دی وی دی " که می تواند دیسک را از تماس مستقیم با هرگونه آلودگی و ضربه و لک محافظت کند و اطلاعات آن را بدون وارد شدن خسارت و آسیب حفظ کند. با توجه به قیمت ناچیز و جنس خاص و مناسب کاور سی دی و دی وی دی می توان آن را جایگزین سلفون و یا هرگونه قالب نگهدارنده سی دی در نظر گرفت . چرا که بسیاری از اوقات اهمیت اطلاعات قرار گرفته داخل سی دی به اندازه حایز اهمیت است که ارزش آن را دارد که با استفاده از کاورهای مخصوص سی دی یا دی وی دی از پاک شدن یا مخدوش شدن اطلاعات جلوگیری کرد.
کاور سی دی

جهت نگهداری سی دی یا دی وی دی در کاور با استفاده از سلفون مخصوص و درجه یک و استفاده از لایه ای نمد نرم پنبه و با استفاده از بهترین متریال و نیروی متخصص کاور ضد خش مخصوصی را تولید کرده ایم تا از هرگونه وارد شدن آسیب به اطلاعات شما در دیسک جلوگیری کرده ایم.