تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت چاپ فلکسی

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :300 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

با توجه به اینکه تمامی سفارشات بنر و فلکسی دقیقا مطابق با فایل آپلود شده، دوربری میشوند، در زمان ثبت سفارش خود در صورت نیاز حتما حاشیه سفید را در فایل خود اضافه کنید. در صورت عدم رعایت، مجتمع هیچگونه مسئولیتی در برابر سفارش ندارد

سفارش و چاپ  فلکسی

برای تبلیغات استفاده از تابلوهایی که جذابیت بیشتری داشته باشند و چشمگیر تر باشند بسیار مهم است. برای همین بر سر در فروشگاه ها معمولا از تابلوهایی استفاده می شود که دارای نور مهتابی در قسمت پشت هستند. این تابلوها فلکسی نام دارند. چگونگی چاپ انواع فلکسی را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

تابلوهای فلکسی

در تبلیغات استفاده از ابزارهای جذاب تر که باعث جلب توجه در مخاطب شود بسیار مهم است. به همین دلیل معمولا  چاپ تابلو با قابلیت عبور نور از پشت برای استفاده در امور تبلیغاتی بسیار رایج است. این تابلوها در انواع مختلفی تولید می شوند. نوع متریال مصرفی و همچنین نوع چاپ انتخابی تاثیر شگرفی بر روی چاپ این تابلوها دارد.

فلکسی از پرکاربرد ترین نوع متریال در چاپ تابلوهای تبلیغاتی است. ویژگی ها و مزایای این متریال استفاده از آن را برای چاپ مناسب نموده است. شاید تصور کنید که این تابلوها همان بنرها هستند. اما بین دو محصول تفاوت های عمده ای وجود دارد.

تفاوت بنر و فلکس

معمولا از بنر بدون استفاده از تاباندن نور از پشت جهت تبلیغات استفاده می شود. اما فلکسی با دارا بودن قابلیت عبور نور برای تبلیغات این چنینی بسیار مناسب است. متریال بنرها قابلیت عبور نور  نداشته و در صورت نیاز به دیده شدن در محل های تاریک باید  نور را از قسمت جلو به آن تاباند. چاپ انواع فلکس به گونه ای انجام می شود که کمی تیره تر جلوه کند. این ویژگی در زمان تابیده شدن نور از پشت به ایجاد جلوه بهتر و زیبایی بصری بیشتر کمک زیادی می کند.

  چاپ انواع فلکسی

 به تابلوهایی که برای ایجاد جذابیت از پشت به آن نور تابانده می شود بدون در نظر گرفتن هر گونه متریال مصرفی فلکسی گفته می شود. به همین دلیل متریال نقش مهم در چاپ انواع فلکسی دارد. با توجه به نوع متریال مصرفی و نوع چاپ انتخابی می توان اقدام به چاپ فلکسی با کیفیت های مختلف نمود.

فلکسی فیس

این نوع فلکس ها دارای دو نوع فریم هستند. فریم اولی بر روی پارچه قرار گرفته و چاپ انواع فلکسی بر روی آن انجام می شود. اما فریم دوم در قسمت زیر قرار گرفته و در محل قرار گرفتن منبع نور است. استفاده از نور مهتابی پرمصرف ترین نور در این تابلوها هستند. نصب لامپ مهتابی بر روی ورق هایی از جنس گالوانیزه انجام می شود.

تابلوهای تک فریم فلکسی

در این تابلوها با توجه به نام آن ها یک فریم استفاده می شود. به همین دلیل ضخامت کمتری در چاپ انواع فلکسی تک فریم وجود دارد. برای ایجاد روشنایی در این نوع از لامپ های ال ای دی استفاده می شود. قیمت مناسب تر و مصرف بهینه انرژی از مزایای تابلو فلکسی تک فریم است.

تابلوهای فلکسی برجسته

این نوع تابلو زیبایی فوق العاده ای داشته و بیشتر شبیه به رول آپ ها مصرف می شوند.

در چاپ فلکسی به چه نکاتی توجه کنید

 • استفاده از رویه مقاوم باعث می شود تا تابلو در برابر عوامل محیطی به سرعت دچار آسیب نشود.

 • استفاده از پرژکتورهای ال ای دی به جذابیت بیشتر و کاهش مصرف انرژی کمک زیادی می کند.

 • تغییر در رویه و استفاده مجدد از فریم تابلو فلکسی از ویژگی های این نوع است.

 • تراکم و ابعاد در چاپ انواع فلکسی متفاوت بوده به همین دلیل این تابلوها از وزن بسیار کمی برخوردار هستند.

 •  ابعاد متفاوت به سادگی سلیقه تمام افراد را در انتخاب تابلوی مناسب بر آورده می کند.

 • در تابلوهای بالای عرض 5 متر از روش ولد کردن استفاده می شود.

برای چاپ انواع فلکسی سفارشی با ابعاد و متریال مورد نظر می توانید از سایت ایران کهن استفاده نمایید. دریافت قیمت آنلاین نیز از همین سایت امکان پذیر است.