میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت چاپ مستقیم روی چرم

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :50 سانتیمتر

حداکثر عرض :250 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ مستقیم روی چرم  با چاپ فلت بد

چاپ عنصری است که توسط ابزار و دستگاه‌های متفاوت شما را به نمایان شدن طرح مورد نظر بر روی انواع متریال‌ها می‌رساند. چاپ مستقیم روی چرم یکی از متریال‌های است که کاربر‌دهای زیادی دارد و همچنین بسیار پرطرفدار است. پیشرفت تکنولوژی سبب شده تا بر روی هر متریالی بتوانیم طرح‌های خاصی را چاپ کنیم. بهتر است بگوییم غیر ممکن‌ها به ممکن‌ها تبدیل شده است.

چاپ‌ مستقیم روی چرم

شما می‌توانید با چاپ مستقیم روی چرم محصولی شیک و خاص داشته باشید. چرم یکی از متریال‌های است که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و چاپ طرح بر روی این متریال آن را جذاب‌تر می‌کند. اینکه بر روی انواع چرم چه طبیعی و چه مصنوعی خدمات یکسانی انجام شود و کیفیت هر دو ماندگار باشد در مجموع چاپ کهن برای شما محقق می‌شود.

 ویژگی چاپ مستقیم روی چرم

از جمله ویژگی چاپ مستقیم بر روی چرم به شرح زیر است:
• اگر رنگ و مراحل چاپ اصولی بر روی چرم قرار گیرد طرح چاپ شده کوچک‌ترین تغییر رنگی ندارد. عواملی مانند رطوبت، خراشیدگی باعث خراب شدن طرح چاپی نمی‌شوند. علاوه بر حرفه‌ای بودن چاپ‌خانه باید متریال و تجهیزاتی که استفاده می‌کنند به‌روز و با کیفیت باشد. 
• یکی دیگر از ویژگی‌های چاپ مستقیم روی چرم این است که سفارش خیلی زود آماده می‌شود‌.
• چاپ مستقیم روی چرم قابل شستشو است.
• یک ویژگی بسیار عالی چاپ مستقیم روی چرم این است که به عنوان یک عنصر تبلیغاتی می‌شود آن محصول را در نظر گرفت که برند شما را با پرستیژ معرفی می‌کند.

جنس جوهر چاپ مستقیم روی چرم چیست؟

جوهر‌های چاپی اکوسالونت و سالونت نام دارند که بعد از چاپ شدن طبق فرمول ساختی که دارند به سرعت تبخیر می‌شوند. تصویر چاپی بدون اینکه تداخل رنگی و برهم خوردگی جوهر داشته باشد چاپ شده و کیفیت چاپ‌ با این جوهر تضمین شده است. جوهر اکوسالونت از مرغوبیت بیشتری برخوردار است و در چاپ‌های فونت دار از این جوهر باید استفاده شود.

 چاپ مستقیم روی چرم با دستگاه فلت بد

در گذشته چاپ بر روی چرم با استفاده از قالب‌های مخصوص بود. رنگ چاپی برای مدت زمانی بر روی متریال تثبیت می‌شد. امروزه دیگر به آن مراحل سخت و بی‌کیفیت نیازی نیست چاپ مستقیم روی چرم با چاپگرهای مخصوص انجام می‌شود‌. زمانی که جوهر بر روی متریال مورد نظر چاپ می‌شود توسط اشعه فرابنفش یا همان اشعه یووی خیلی زود جوهر خشک می‌شود که در ماندگاری و ثبت چاپ نقش موثری دارد. جوهر مرغوب به همراه چاپ فلت‌ بد سبب می‌شود طرح چاپی تا زمانی که چرم کیفیت داشته باشد ماندگار باشد. هیترهای خشک کننده این دستگاه جوهر را خیلی زود خشک می‌کنند‌. البته چاپ بر روی چرم به صورت لیزر، تامپو و سیلک هم انجام می‌شود ولی هیچ‌کدام به زیبایی چاپ فلت بد نمی‌رسند. 

قیمت چاپ مستقیم روی چرم

قیمت دقیق را زمانی متوجه می‌شوید که طرح، ابعاد چرم، تعداد تیراژ و سایر فاکتور دقیقا مشخص شوند. بعد از اینکه نوع خدمات خود را ثبت کردید قیمت تمام شده به مشتری اعلام می‌شود در صورت رضایت کارفرما ثبت سفارش انجام می‌شود و محصول برای فرآیندهای مشخص شده آماده می‌شود‌. خیلی راحت می‌توانید به صورت غیرحضوری در هر ساعت از شبانه‌روز به سایت‌های معتبر مراجعه کنید و از قیمت‌های به‌ روز باخبر شوید. قیمت چاپ مستقیم روی چرم به روش فلت بد ارزان‌ و با کیفیت است.

 جمع‌بندی

ایران کهن یکی از مجموعه‌های است که می‌تواند بر روی متریال‌های متفاوت هر نوع طرحی را چاپ کند زیرا انواع دستگاه‌های مجهز را در اختیار داریم. به ویژه چاپ مستقیم بر روی چرم با چاپ فلت بد را با بهترین کیفیت می‌تواند برای شما مشتریان عزیز آماده کند.