محاسبه قیمت پاکتA5
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

از رنگ‌های تن پلات (مشکی، سرمه‌ای و ...) برای تمام زمینه کار استفاده نکنید.

یکی از ضروریات در زمان ارسال نامه، قرار دادن آن در پاکت است. این کار کمک می کند تا محتویات نام افشا نشود. دیگر این که با این کار به نامه یک هویت و زیبایی ویژه داده می شود. در این مقاله با چاپ پاکت نامه آ 5 و چگونگی مراحل آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 پاکت نامه آ 5

معمولا عضو هر سازمان و یا مجموعه اداری که باشید برای ارسال نامه به هر مکانی نیاز به پاکت نامه دارید. در صورتی که این پاکت ها با طراحی های ویژه و چاپ لوگو یا آرم شرکت یا اداره شما باشد بسیار بر انضباط کاری سازمان شما افزوده خواهد شد. امروزه برای هر اداره یک ست اداری در نظر گرفته می شود که هر کدام از قطعات در این ست دارای لوگو یا آرم مخصوص همان اداره است. استفاده از رنگ ها و طرح های مناسب متناسب با رنگ سازمانی هر اداره در این ست اداری باعث ایجاد زیبایی بصری بیشتر و هماهنگی می شود. این پاکت ها طوری تهیه می شوند که نامه های اداری در آن هیچ گونه تا خوردگی نداشته باشد و از آشفتگی در نامه های ارسالی نیز جلوگیری شود.

 

چاپ پاکت نامه آ 5

برای چاپ پاکت آ 5 نیاز به انتخاب نوع کاغذ و گرماژ ویژه مناسب با سلیقه مشتری و مصرف آن است. معمولا در چاپ پاکت نامه آ 5 از کاغذهای 100 گرم استفاده می شود. این کاغذها دارای دوام و مقاومت بیشتری نسبت به کاغذهای 80 گرم است و در برابر عوامل محیطی به سرعت آسیب نمی بینند.

برای رنگ در چاپ پاکت نامه نیز می توان از چاپ 4 رنگ یا فول رنگی استفاده نمود. بر روی قسمت بالایی پاکت ها نیز باید آرم یا لوگوی شرکت یا اداره چاپ  شود. در صورت تمایل انتخاب کاغذهای گلاسه یا کرافت باعث دوام و زیبایی بیشتر این پاکت ها می شود. این کاغذها در گرماژ 160 و 230 در بازار موجود است.

 

نکات مهم در چاپ پاکت نامه

 برای این که در چاپ پاکت نامه آ 5  بتوانید به کلیه موارد مورد نظر خود برسید باید به چند نکته مهم توجه نمایید.

 • سایز در این پاکت ها 24.5 در 34.5 است. برای همین سعی نمایید که حتما برای قرار دادن طرح مورد نظر خود از لبه های کار حدود 5 میلی متر فاصله ایجاد نمایید.
 • باید فرمت ارسالی با مد رنگی هم خوانی داشته باشد.
 • سعی کنید از طرح های قرینه در چاپ پاکت نامه آ 5 استفاده نکنید.
 • برای حرفه ای تر جلوه دادن  کار سعی کنید از طرح لوگوی برجسته بر روی پاکت استفاده کنید.
 • چاپ پاکت نامه آ 5 با برش اختصاصی بر روی درب بر زیبایی کار می افزاید.
 • درب پاکت آ 5 را چسب دار سفارش دهید.
 • از طرح های طلا کوب و یا نقره کوب برای ایجاد زیبایی بصری بیشتر استفاده کنید.

با رعایت نمودن این موارد در چاپ پاکت آ 5 شما علاوه بر ایجاد هماهنگی در امور اداری به روشی غیر مستقیم بر روند بازار یابی کاری خود تاثیر مثبت گذاشته اید.

چاپ ایران کهن با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات چاپی به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه می کند. شما می توانید برای طراحی و چاپ پاکت نامه آ 5 به این گروه کاری مراجعه فرمایید. استفاده از خدمات این سایت باعث برند شدن نام شما در جامعه خواهد شد.