محاسبه قیمت پاکتA3
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با چاپ پاکت A3 بپردازیم. در صورتی که می خواهید در رابطه با چاپ پاکت A3 اطلاعاتی بدست آورید و یا سفارش چاپ پاکت A3 را بدهید در این مقاله ما را همراهی کنید.

پاکت A3

یکی از اقلام مورد نیاز به عنوان ست اداری پاکت A3 است، پس از این که طراحی سربرگ انجام گرفت، طراحی پاکت A3، انجام می شود که بر روی آن مواردی از قبیل نام، لوگو، شماره تماس و آدرس شرکت درج می شود. اندازه پاکت A3 در سایزهای متداول 43.5 طول و 31.5 عرض می باشد.  اندازه ای که برای این پاکت در نظر گرفته می شود طوری است که کاغذ A3 بدون تاخوردگی در داخل آن قرار داده شود. از پاکت A3 به منظور قرار دادن مواردی از قبیل فاکتورها، قراردادها، اوراق اداری و... استفاده می شود تا شاهد تاخوردگی در این کاغذها نباشیم.

 

چاپ پاکت A3

چاپ پاکت A3 را با توجه به سلیقه و درخواست مشتری می توان در طرح های مختلف چاپ کرد و همچنین از این پاکت ها می توان به صورت تبلیغاتی نیز استفاده کرده و بر روی آن آدرس، مشخصات و لوگو شرکت را نیز چاپ کرد. 

چاپ پاکت A3 با استفاده از دو نوع کاغذ تحریر 100 گرمی و و همچنین کاغذ کتان 120 گرمی امکانپذیر است. چاپ پاکت A3 همچنین از لحاظ درب نیز به دو صورت می تواند چاپ شود که درب از بغل و یا درب از بالا خواهد بود که بنا به سلیقه و درخواست مشتری انتخاب می شود.

راهنمای چاپ پاکت A3

برای درخواست این پاکت های اداری انتخاب موارد ذیل الزامی است و بر این اساس که پاکت آ3 چاپ می شود:

-          در ابتدا یک رو و دو رو بودن پاکت را مشخص کنید که چاپ در دو روی پاکت انجام پذیرد یا خیر.

-          در صورتی که درب پاکت درخواستی شما نیاز به چسب داشته باشد، آن را مشخص کنید.

-          محل قرار گرفتن درب این که درب در بالا و یا بغل باشد باید مشخص شود.

-          در صورتی که می خواهید پاکت A3 دارای قالب اختصاصی باشد آن را معین کنید.

-          با توجه به میزان هزینه و همچنین نیازی که دارید جنس پاکت را انتخاب کنید.

-          تعداد رنگ پاکت A3 را با توجه به فایلی که برای چاپ طراحی شده است را مشخص کنید.

-          در نهایت تیراژ مورد نظر و تعداد پاکت چاپی را انتخاب کنید.

 

 طراحی اختصاصی پاکت A3

فرقی نمی کنید صاحب شرکت باشید و یا مدیرعامل یک اداره باشید یا صاحب یک آزمایشگاه باشید و یا کسب و کار خاص خود را داشته باشید در هر صورت داشتن طرح اختصاصی در اقلام مورد نیاز و ضروری می تواند در معرفی و جا افتادن یک مجموعه بسیار موثر عمل کند. ست های اداری نیز در صورتی که به صورت اختصاصی طراحی شوند و خاص مجموعه شما باشند می توانند در معرفی شما موثر عمل کنند.

بر همین اساس طراحی اختصاصی پاکت A3 نیز اهمیت پیدا می کند به دلیل این که این نوع از پاکت ها از محل کار شما خارج می شوند و به اداره و شرکت های مختلف می روند لذا داشتن طرح اختصاصی و مجزا از طرح های دیگر شرکت ها و اداره ها می تواند در نقش یک تبلیغات عمل کند. در کنار چاپ این نوع پاکت می توانید از خدمات طراحی اختصاصی ما نیز استفاده کنید.