تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت چاپ پارچه شال و روسری

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :145 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 معرفی چاپ شال و روسری

افراد بسیاری وجود دارند که علاقمند به چاپ بر روی روسری و شال خود هستند. اگر چه بسیاری از این لوازم بر روی خود دارای طرح و نقش هستند اما چاپ اختصاصی به آنها زیبایی ویژه ای می بخشد. در این مقاله با چاپ پارچه روسری و شال بیشتر آشنا خواهید شد.

نحوه چاپ پارچه روسری و شال

یکی از زیباترین لوازمی که چاپ بر روی  آن بر زیبایی آن اضافه می کند روسری و شال است. این لوازم که توسط بانوان مصرف می شود در صورتی که دارای طرح های مورد علاقه این افراد باشد زیبایی بیشتری برای مصرف کننده آن به همراه می آورد.

معمولا برای چاپ پارچه روسری و شال به دو روش می توان اقدام نمود. البته توجه نمایید که روش های مختلف دیگری نیز توسط بانوان در منازل برای انجام این چاپ استفاده می شود که دارای ویژگی های دیگری است. اما در مراکز چاپ تخصصی برای چاپ پارچه روسری و شال می توان از دو روش استفاده نمود. این دو روش عبارتند از: روش مستقیم و روش استفاده از کاغذ سابلیمیشن.

توجه نمایید که روش مستقیم در صورتی بر روی روسری و شال قابل اجرا است که از متریال نازک در تولید آنها استفاده نشده باشد. زیرا چاپ مستقیم بر روی پارچه های نازک غیر قابل استفاده است.

 

چاپ شال و روسری به روش استفاده از کاغذ سابلیمیشن

این روش یکی از بهترین روش ها در چاپ روسری و شال است. کیفیت بالای کار و قیمت مقرون به صرفه در این نوع باعث شده است تا افراد تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشند. دستگاه های چاپ در این روش پرینتر های سابلیمیشن بوده که با هدهای مخصوص این کار را با سرعت و دقت زیادی در زمان کوتاه انجام می دهند. چاپ ابتدا بر روی کاغذ مخصوص صورت می گیرد. در این مرحله طرح کمی بی رنگ جلوه می کند اما نگران نباشید بعد از گرما دیدن رنگ جوهر مخصوص این چاپ به صورت زنده و واقعی جلوه می کند و زیبایی کم نظیری برای شال و روسری شما ایجاد می نماید. طرح روی کاغذ به وسیله گرما و فشار بر روی صفحات صاف و مسطح با کلندرهای رولی به پارچه منتقل می شود. در این نوع برای بالا بردن کیفیت کار قبل از چاپ از تنظیمات رنگ استفاده می شود. به این روش اصطلاحا روش دیجیتال چاپ پارچه روسری و شال گفته می شود.

 

انواع کاغذ سابلیمیشن

این کاغذها در چاپ روسری و شال به دو نوع کوتینگ و بدون کوتینگ هستند. انواع این کاغذها که دارای پوشش کوتینگ هستند دارای کیفیت بالاتری بوده و در زمان چاپ رنگ را بهتر به شال و روسری انتقال می دهند. توجه کنید که از کاغذها به دلیل کیفیت بالاتر دارای قیمت بیشتر بوده و چاپ شال و روسری با این کاغذها نیز هزینه بیشتری دارد.

نکات مهم در زمان چاپ شال و روسری

 • پارچه مصرفی در این موارد باید حتما از متریالی باشد که قابلیت جذب جوهر را داشته باشد.
 • از جمله متریال های مصرفی در چاپ پارچه روسری و شال می توان به پارچه های دارای الیاف پلی استر اشاره نمود.
 • رنگ سفید یا روشن کمک می کند تا طرح چاپ شده کیفیت بیشتری داشته باشد.
 • بهتر است که برای چاپ از دستگاه کلندر استفاده شود.
 • زمان حرارت دیدن پارچه باید حدود 50 ثانیه باشد.
 • مقدار دمای مناسب در این کار نیز حدود 200 درجه است.
 • رعایت کلیه نکات به چاپ پارچه روسری و شال با کیفیت بالا کمک زیادی می کند.