تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت دکمه CD

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

دکمه سی دی به خاطر جنس اسفنجی و ابعاد کوچکش در تعداد بالا عرضه شده و نوعی وسیله ی نگهدارنده سی دی در سطوح مسطح محسوب می شود و هیچ آسیب فیزیکی به دیسکتان وارد نکرده و با ظرافت خاصی عمل حمل را به عهده گرفته و ضامن زیبایی تبلیغاتی شما می شود.این دکمه های اسفنجی در دو رنگ سیاه و قرمز موجودند و با توجه به نیاز شما میتوان از آنان استفاده کرد.

دکمه سی دی

 با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و بازار جهانی فرآیند های تبلیغاتی و برندینگ نیز دستخوش تغییرات اساسی شد و تحول در بازار موجب به وجود آمدن سلیقه های متفاوت با رویکرد های متنوع شد و از این بابت برندهای موفق با نواندیشی و ابداع روش های نوین به برند هود هویت داده و پیشرفت نموده اند،از این حیث ما به معرفی یکی از این ابزارهای تبلیغاتی میپردازیم،دکمه سی دی. 

 
 
دکمه سی دی
 
 
 دکمه CD که در بازار با نام های فوم سی دی،دکمه اسفنجی،دکمه اسفنجی سی دی،دکمه اسفنجی دی وی دی،فوم نگهدارنده سی دی،دکمه DVD یا دکمه چسب دار سی دی عرضه می شود یک برگه ی اسفنجی به ابعاد سوراخ وسط دیسک می باشد،دکمه ی سی دی دارای چسب اسب و برای نصب و چسباندن سی دی بر محل های مورد نظر همچون کاتالوگ،جلد کتاب،بروشور تبلیغاتی و هر سطح دیگری بکار می آید. مالکان شرکت های موفق با دیدی تازه به امر تبلیغات می توانند از این کالای بسیار کوچک اما کارآمد در تبلیفات خود استفاده کنند و به بروشور خود هویتی متفاوت دهند.
 
فوم نگهدارنده سی دی
 
دکمه سی دی
دکمه دی وی دی
 

کلام آخر

 
تیم چاپ ایران کهن با بهره گیری از نوین ترین امکانات برای همه ی شما مشتریان عزیز نه تنها تمامی خدمات چاپی را ارائه می دهد بلکه زیبایی را نیز برای عرضه ی کالای شما فراهم می آورد،شما هم اکنون می توانید دکمه های سی دی خود را از ایران کهن بخواهید.
دکمه اسفنجی سی دی
دکمه cd