تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاغذ دیواری طرح کتان

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :104 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 معرفی چاپ کاغذ دیواری کتان ایرانی

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با چاپ کاغذ دیواری ایرانی بپردازیم در صورتی که به دنبال استفاده از خدمات چاپ کاغذ دیواری ایرانی هستید و می خواهید طرح مورد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری ایرانی چاپ کنید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

کاغذ دیواری 

کاغذ دیواری یکی از پوشش های تزیینی دیوارهای ساختمانی است که در چند سال اخیر استفاده از آن بسیار فراوان شده است. ویژگی های مختلف کاغذ دیواری ها از جمله داشتن طرح های گوناگون و همچنین قابلیت شست و شوی برخی از آن ها موجب شده است که به محبوب ترین پوشش برای دیوار تبدیل شود. استفاده از کاغذ دیواری همچنین سبب می شود که لکه ها و ترک های سطح دیوار دیده نشود. تولید کاغذ دیواری ها به صورت رول و متری است که در عرض های مختلف از جمله پنجاه، هفتاد، صد و صد و شش ساخته می شود و به طور معمول هر رول ده متر طول دارد که در ایران رایج ترین رول ها با عرض پنجاه و سه سانتی متر است.

کاغذ دیواری ها در مقایسه با رنگ و یا پوشش های معمولی دیگر به دلیل هماهنگی با سایر دکوراسیون و به دلیل ایجاد هارمونی بیشتر مورد توجه هستند به ویژه این که امکان انتخاب کاغذ دیواری ها در انواع رنگ و طرح ها وجود دارد.

 

انواع کاغذ دیواری از نظر طرح

انواع مختلف کاغذ دیواری را از جنبه های مختلف می توان تقسیم بندی کرد، کاغذ دیواری در رایج ترین تقسیم ها بر اساس رنگ، جنس و طرح تقسیم بندی می شوند. تقسیم کاغذ دیواری ها بر اساس طرح از متداول ترین تقسیم بندی ها محسوب می شود و افراد بر اساس سلایق خود می توانند طرح مورد نظر را انتخاب کنند و حتی درخواست چاپ آن را بدهند. به طور کلی انواع کاغذ دیواری از لحاظ طرح به سه دسته تقسیم بندی می شود:

-  کاغذ دیواری ساده

-  کاغذ دیواری طرح دار

-  کاغذ دیواری سه بعدی

 

 کاغذ دیواری ایرانی

کاغذ دیواری های در دو نوع خارجی و ایرانی وجود دارد، کاغذ دیواری های ایرانی در داخل کشور تولید می شوند و برندهای مشهوری در ایران وجود دارد که اقدام به تولید انواع کاغذ دیواری در جنس ها و طرح های مختلف می کنند. کاغذ دیواری های ایرانی از جمله کاغذ دیواری های با کیفیت محسوب می شوند که به دلیل تولید داخل بودن قیمت ارزانی نیز در مقایسه با کاغذ دیواری های تولید خارج دارند.

چاپ کاغذ دیواری ایرانی

به دلیل پیشرفتی که در عرصه چاپ و تکنولوژِی بوجود آمده است و با توجه به دستگاه های مخصوصی که در زمینه چاپ کاغذ دیواری وجود دارد شما می توانید سفارش چاپ کاغذ دیواری ایرانی را بدهید. مزیت سفارش چاپ کاغذ دیواری ایرانی در این است که شما می توانید از بین انبوه طرح هایی که وجود دارد طرح مورد نظر را برای چاپ انتخاب کنید همچنین امکان سفارشی سازی چاپ کاغذ دیواری ایرانی وجود دارد و شما بر اساس دکوراسیون منزل خود و با توجه طرح ها و ایده هایی که دارید برای چاپ کاغذ دیواری می توانید درخواست بدهید در مدت زمان کوتاهی  کاغذ دیواری با ابعاد درخواستی شما آماده می شود و به شما تحویل داده خواهد شد چاپ کاغذ دیواری مدل ایرانی بر روی با کیفیت ترین کاغذها انجام می شود و همچنین بنا به درخواست شما می توان بر روی کاغذهای قابل شستشو نیز چاپ انجام داد.