محاسبه قیمت بروشور چهار لت
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ دیجیتال بروشور 4 لت؛ آن‎‌چه‌ که برای جذب مخاطب نیاز دارید

امروزه بروشورها یکی از متنوع‌ترین و پرکاربردترین نوع رسانه در بازاریابی و صنعت چاپ هستند. بیشتر افراد تصور می‌کنند، بروشورها فضای محدودی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. اما بروشورهای 4 لت چاره‌ی کار است.

در این مطلب قصد داریم نگاهی بیندازیم به بروشورهای 4 لت، مزایای و نکاتی که برای چاپ دیجیتال بدانیم.  همچنین برای این‌که بتوانید یک بروشور 4 لت باکیفیت و عالی داشته باشید، چاپخانه‌ی مجهز به دستگاه‌های پیشرفته را به شما معرفی می‌کنیم.

بروشور 4 لت چیست؟

 

بروشورها با توجه به تعداد تا خوردگی تقسیم‌بندی می‌شوند. بروشور 4 لت، از چهار صفحه موازی و مساوی تشکیل شده‌اند که یک انتخاب عالی برای معرفی محصولات و سازمان‌ها هستند.

بروشور 4 لت، توسط خط تا کاغذ را به دو نیمه تقسیم کرده و دوباره از وسط دو بخش مساوی دیگر تشکیل می‌دهند. تمام این بخش‎‌ها در کنار هم قرار دارند و براساس سایز کاغذ مربع یا مستطیل هستند.

مزایایی بروشور 4 لت عبارتند از:

- با توجه به تعداد بخش‌هایی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد مقرون به صرفه‌ است.

- به دلیل هزینه کمی بیشتر، بروشور 4 لت معمولا برای مخاطبان خاص و سطح بالا در مورد یک محصول یا مارک تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

- به دلیل طراحی پیچیده‌تر مانند یک کاتالوگ لوکس به نظر می‌رسد.

- نسبت به کاتالوگ ارزان‌تر 

- فضای بیشتری برای ارائه اطلاعات دارید. 

نکات مهم برای چاپ دیجیتال بروشور دولت

عنوان سفارش: عنوان سفارش، شناسه‌ی کار در چاپخانه است. به عنوان مثال شرکت تولید دارو...

جنس مصرفی: کاغذ مناسب در چاپ بروشور بسیار مهم است. شما می‌توانید براساس سلیقه و سبک کارتان یکی از انواع کاغذهای تحریر، گلاسه یا کتان را در گراماژ متوسط انتخاب کنید.

- کاغذ تحریر: کاغذ تحریر، کاغذهای ساده‌ی هستند که در رنگ سفید و الوان و در گراماژ 80 و 100 گرم برای چاپ بروشور 4 لت استفاده می‌شوند. 

- کاغذ کتان: کاغذ کتان، برای بروشورهای 4 لت، لوکس‌تر هستند آن هم به دلیل داشتن بافت در شیارهای کاغذ. برای چاپ دیجیتال بروشور 4 لت می‌تواند از کاغذ کتان 100 گرمی استفاده کنید.

- کاغذ گلاسه: کاغذ گلاسه به دلیل براق و خاص بودن، یک انتخاب چشم‌گیر برای بروشورهای 4 لت است. که در گراماژ 135، 150، 200 و 250 قابل چاپ هستند. 

- وجه: بروشور 4 لت نیز، مانند دیگر بروشورها در یک یا دو رو قابل چاپ است. 

- تیراژ: برای چاپ دیجیتال بروشور 4 لت، باید تیراژ آن را مشخص کنید. از یک عدد تا بی‌نهایت

- سایز: سایز بروشور 4 لت، کمی سخت‌تر است. اگر قصد دارید هر لت (بخش) از بروشور به اندازه A5 باشد، باید فایل اصلی را در سایز 21 در 2/59 طراحی کرده و خط‌های تاخوردگی را در آن مشخص کنید.

- گسترده A3 (هر لت 5/10*7/29):  اگر سایز فایل شما در ابعاد کاغذ A3 باشد، هر لت نهایی بروشور 5/10 در 7/29 خواهد بود. 

- گسترده 4A (هر لت2/7 * 21): اگر سایز فایل شما در ابعاد کاغذ A4 باشد، هر لت نهایی بروشور 2/7 در 21 خواهد بود. 

- گسترده 21 * 2/59 (هر لت 5A): اگر سایز فایل شما در ابعاد کاغذ 21 * 2/59 باشد، هر لت نهایی بروشور اندازه کاغذ A5 یعنی 8/14×21 خواهد بود. 

- نوع چاپ: در چاپ دیجیتال باید نوع چاپ خود را مشخص کنید. که به طورمعمول چهار رنگ و سیاه سفید است. 

- چهار رنگ: چاپ چهار رنگ، ترکیب 4 رنگ اصلی قرمز، آبی، زرد و مشکی است که محدودیتی در رنگ‌‌ها ندارد.

- سیاه و سفید: این نوع چاپ، بیشتر برای سفارش‌های تیراژ بالا در زمان کم و روی کاغذ تحریر سفید و الوان انجام می‌شود. معمولا برای بروشورهای 4 لت کاربرد کمتری دارند.

زمان تحویل: زمان تحویل در کیفیت چاپ تاثیری نخواهد گذاشت و بیشتر چاپخانه‌ها در دو زمان فوری و معمولی بروشور 4 لت را چاپ می‌کنند.

چاپ بروشور 4 لت در چاپ دیجیتال ایران کهن

بروشور 4 لت، شناسه‌ی سازمان یا محصول شماست. به همین خاطر بسیار مهم است که آن را به دستان تیم حرفه‌ای بسپارید که سال‌ها در زمینه‌ چاپ دیجیتال تجربه دارند. 

چاپ دیجیتال ایران کهن، با داشتن نیروی متخصص و آموزش دیده، دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و زمان تحویل معقول، به طوریقین همان چاپخانه‌ی خواهد بود که با اطمینان بروشورهای 2 لت خود را به آنان سپرده و با رضایت تمام مشتری دائم خواهید شد.