تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پوستر اسنپ

حداکثر طول :10000 سانتیمتر

حداکثر عرض :150 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سفارش چاپ پوستر اسنپ

استفاده از پوستر اسنپ امروزه برای نصب پوسترها در بیشتر فضاها امکان پذیر است. به دلیل سادگی در استفاده و وزن کم سازه به سرعت قابل نصب و استفاده است. برای چاپ پوستر اسنپ می توان از مراکز تخصصی چاپ در سراسر کشور کمک گرفت.  با ویژگی های این محصول بیشتر آشنا می شویم.

 پوستر اسنپ چیست

این محصول بیشتر به عنوان یک سازه دکوراتیو شناخته می شود. در تولید آن از متریال آلومینیوم به دلیل وزن کم و شکل پذیری راحت استفاده می شود. یک فرم کلیپسی در پوستر اسنپ عمل نگهداری از پوسترها را انجام می دهد. فرم در این سازه به صورت شیرازه عمل کرده و به سادگی پوسترها را در خود نگه می دارد. نصب این محصول به دلیل شکل ویژه بر روی کلیه سطوح مانند دیوار و یا پارتیشن امکان پذیر است.

کاربرد های پوستر اسنپ

از پوستر اسنپ می توان برای عرضه کردن پوسترها در فضاهای نمایشگاهی و یا غرفه هایی که برای فروش این محصول در نظر گرفته می شود استفاده نمود.

زیبایی دفاتر کار و یا حتی استفاده به عنوان یک محصول دکوراتیو از ویژگی های این سازه است. علاوه بر نصب راحت به سادگی از آن می توان جهت نصب برای انواع پوستر استفاده نمود.

انواع چاپ پوستر اسنپ

برای چاپ این محصول می توان از تنوع رنگ و طراحی استفاده نمود. کیفیت بالای رنگ ها در چاپ پوستر اسنپ باعث کارایی و جذابیت بیشتر این محصول می شود. پوسترها به دلیل قرارگیری در محیط های طبیعی به سرعت دچار فرسودگی و رنگ پریدگی می شوند. استفاده از انواع روکش از متریال های مختلفی مانند: سلفون و لمینت باعث ماندگاری بیشتر این محصولات می شود. علاوه بر آن در چاپ می توان از انواع پوستر بدون محدودیت در ابعاد و اندازه استفاده نمود.

از مهم ترین مزایای چاپ این محصول، چاپ آن به صورت دو طرفه است. در چاپ پوستر اسنپ یک طرفه از پلات های لمینت استفاده می شود اما در چاپ پوستر اسنپ دو طرفه از چاپ پلات لمینت سلولیت استفاده می شود. استفاده از دو میله فلزی در بالا و پایین به پوستر اسنپ امکان نگهداری پوسترها را به خوبی می دهد.

استفاده از پوشش های مات و براق در این چاپ به آن جلوه ای زیبا و جذابیتی چشمگیر می دهد. کاغذ برای چاپ پوستر اسنپ از نوع کوتد سنگین است.

مزایای استفاده از این چاپ در تبلیغات

 • از آن می توان در هر نوع مکانی استفاده کرد.

 • نصب ساده آن به صورت آویزی به آن امکان نصب حتی بر روی پارتیشن ها را می دهد.

 • پوسترها در این محصول به سادگی قابل تعویض بوده و از یک  پوستر اسنپ می توان در موارد زیادی استفاده نمود.

 • ابعاد متغیر چاپ با توجه به  نیاز از مزایای این محصول است.

 •  پوستر اسنپ ها به سادگی بعد از استفاده رول و در یک فضای کوچک قابل نگهداری هستند.

 • تغییر در طرح چاپی باعث می شود تا به سادگی بتوان از این محصول دوباره استفاده نمود.

 • چاپ این محصول با چاپ لمینت و پلات بهترین نوع چاپ بر روی این محصول است.

 • جذب مخاطب بیشتر با توجه به جذابیت و چشمگیر بودن این محصول از مزیت استفاده از پوستراسنپ است.

برای چاپ پوستر اسنپ سفارشی می توانید به سایت چاپ ایران کهن مراجعه و نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید. کارشناسان در این سایت آماده برای پاسخگویی به شما هستند.