محاسبه قیمت تراکت a4
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ تراکت a4

چاپ تراکت یکی از بهترین روش های تبلیغات و یا اطلاع رسانی است. معمولا افرادی که تمایل دارند کسب و کار خود را گسترش دهند و به افراد بیشتری خدمات ارائه نماید از چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا استفاده می کنند. این کار کمک می کند تا هزینه های چاپ برای این افراد تا حد قابل قبولی کم شود.

چگونگی چاپ تراکت

عوامل مختلفی باعث می شود تا افراد علاقمند به چاپ و پخش تراکت  شوند. هزینه های کم چاپ و سرعت در چاپ و مهمتر از همه تحت پوشش دادن افراد بیشتر برای اطلاع رسانی از تعیین کننده ترین عوامل در چاپ تراکت است.

اما در زمان چاپ باید به چند نکته مهم توجه نمود. این عوامل باعث می شود تا از چاپ بیشترین بهره بردای و بیشتری باز خورد را داشته باشید. توجه به رنگ و طرح تراکت، نوع چاپ انتخابی و عواملی مانند این موارد در جذب مخاطب بیشتر به شما کمک می کند.

تعیین جنس کاغذ و ابعاد کاغذ

شاید از تاثیر گذارترین عوامل در گیرایی و جذب مخاطب توجه به نوع کاغذ انتخابی باشد. کاغذهایی که در چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا استفاده می شود می تواند انواع تحریر، گلاسه و کرافت باشد. ابعاد نیز در تراکت ها بسیار مهم است. انتخاب سایز مناسب باعث می شود تا هر سفارش دهنده بتواند از پخش تراکت و نحوه دریافت اطلاعات درج شده بر روی آن بیشترین جذب را در مخاطبان خود داشته باشد. سایز آ4 مناسب ترین سایز در چاپ تراکت است. در این تراکت ها می توان برای ایجاد جذابیت بیشتر از تاخوردگی نیز استفاده شود. معمولا از کاغذهای آ 4 در متریال های مختلف برای چاپ بروشور نیز بسیار استفاده می شود. همچنین استفاده از روکش برای چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا به ماندگاری بیشتر این تراکت ها کمک می کند. به شما توصیه می کنیم در صورتی که تمایل دارید از تراکت ها ی چاپی شما به مدت بیشتری استفاده شود و یا بر روی  تراکت ها اطلاعات مهمی چاپ شده است از روکش های سلفونی جهت پوشش و ماندگاری آن استفاده نمایید.

اما برای این که چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا صورت گیرد نیاز است که چند مورد رعایت شود.

 

چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا

در صورتی که به چاپ تراکت با تیراژ بالا نیاز دارید می توانید از دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست استفاده کنید. چاپ دیجیتال تراکت آ 4 با سرعت و دقت بالا انجام می شود. اما برای کسانی که به تراکت به عنوان یک ابزار تبلیغاتی با هزینه مناسب نگاه می کنند مناسب نیست. هزینه چاپ دیجیتال در چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا بسیار زیاد است.

چاپ افست در چاپ تراکت آ 4 با تیراژ بالا کاری زمان بر اما با هزینه های کم است. به همین دلیل اگر زمان مناسب در اختیار دارید و می توانید تبلیغات خود را تا مدت کوتاهی عقب بیاندازید می توانید از چاپ افست برای چاپ تراکت با تیراژ بالا استفاده نمایید. هزینه های کم و چاپ در تیراژ بالا از مهم ترین مزیت های این چاپ است.

برای چاپ تراکت با تیراژ بالا و در زمان مناسب همچنین با قیمت بسیار مناسب می توانید از مرکز چاپ ایران کهن استفاده نمایید. طراحان خبره و خلاق در این مرکز علاوه بر چاپ به شما در طراحی یک تراکت ویژه خدمات ارائه می کنند. سرعت در انجام خدمات و ارائه بهترین کیفیت از برترین ویژگی های این مرکز است.