میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت سربرگ افست A4

تعداد نظرات 1 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
1 دیدگاه
 1. محسن رضایی
  محسن رضایی | 1399/5/30 - 20:26:44

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  راهنمایی کارشناس فروش گمراه کننده

  '


چاپ سربرگ افست a4

هر یک از کسب و کارهای کوچک و بزرگ امروزه می توانند از طریق راه های مختلفی دست به سودآوری بزنند. با توجه به رقابتی بودن بازار و نیز راه های تبلیغاتی متعدد و نوینی که امروزه وجود دارند، هر یک از افراد به دنبال ایجاد راه حل های بهتر و بهینه تری هستند تا بدین ترتیب بتوانند در راستای کسب و کارهای خویش گام های مثبتی بردارند تا روز به روز به سودآوری خویش کمک شایان توجهی کرده باشند. یکی از همین راه های نوین بهره مندی از چاپ سربرگ و بیشتراز نوع سربرگ a4 می باشد که شما می توانید متناسب با کسب و کار خود به این روش روی آورید. در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت می شود.

روش استفاده از چاپ سربرگ a4

استفاده و بهره وری از چاپ سربرگ a4 یکی از راه های پایدار و قابل توجهی است که شما می توانید با بهره گیری از آن و نیز ست اداری و مدیریتی خویش مشتریان زیادی را به سمت و سوی خود جلب کنید. برای این منظور حتما می بایست از کاغذی استاندارد و بسیار با کیفیت استفاده نمود تا با توجه به سربرگa4  متناسب با نیاز شما و درج آرم و مشخصات کامل شرکت تولیدی خویش بتوانید از این طریق نیز رو به تبلیغات آورده و افراد بسیار زیادی را با کسب و کارهای خود بیش از پیش آگاه کنید. به واقع در صورتی که چاپ سربرگ a4 با جنس و نوع کاغذ با کیفیتی صورت پذیرد؛ تأثیر بیشتر و شگرفی روی مشتریان شما گذاشته و سبب خواهد شد تا شما بتوانید با بهره گیری از همین امتیاز خودتان را بهتر و بیشتر به دیگران معرفی کنید تا با جذب مشتریان بیشتر به سودآوری خود نیز توجه داشته باشید.

سپردن چاپ سربرگ a4 به دست افراد توانمند

در صورتی که شما کلیه مراحل چاپ سربرگ a4 را به دست افراد توانمند در این زمینه بسپارید؛ می توانید بدین منظور با توجه به سربرگ a4 و ست اداری و مدیریتی از مزایای وجود چنین امتیازی نهایت بهره را برای خود ببرید. چرا که گروه های توانمند در این زمینه می توانند سربرگ a4  را به صورت تمام رنگی برای شما با بالاترین کیفیت و بازدهی بسیار شایان توجه چاپ کنند تا بدین ترتیب شما بتوانید از وجود این امتیاز ویژه به خوبی بهره مند شوید. ضمن اینکه این دسته از افراد که در زمینه چاپ در انواع مختلف آن مشغول به فعالیت هستند؛ به خوبی می دانند که اندازه های استاندارد سربرگ a4 می بایست چقدر باشد و چه طراحی هایی را روی آن ها پیاده سازی کنند که نتیجه و بازخورد بیشتری را برای شما در پی داشته باشد. به همین منظور می توانید با اطمینان خاطر بیشتری کلیه مراحل چاپ سربرگ a4 را به دست این گونه از افراد بسپارید تا آن ها خود هر گونه طرحی را بر حسب تجربه و تخصص خود برای شما پیاده سازی نمایند. ضمن اینکه شما نیز می توانید سربرگ a4 مورد نظر را به صورت طلاکوب، نقره کوب و سرمه کوب و... سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی شود. 

سربرگ ها یا Letter Headها، همان کاغذهایی هستند که برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی و یا برای اشخاص حقیقی اما باز به صورت رسمی مورد استفاده قرار می گردند. سربرگ ها اغلب در سایزهای A4 و A5 تهیه می گردند و به ندرت در سایز دیگری مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجاکه دارای نشان رسمی موسسه یا شرکت مربوطه هستند، جزء اوراق رسمی و مهم به حساب می آیند و باید مراقب باشید کسی از آن سوء استفاده نکند. 

مشخصه های سربرگ A4

این محصول برحسب کاربرد دارای مشخصه های اصلی مانند: لوگو، نام شرکت، زمینه فعالیت، تاریخ، شماره، پیوست، آدرس و تلفن می باشد. البته می توان از آن برای پیش فاکتور و نوشتن قراردادها هم استفاده کرد. سربرگ ها برخلاف تراکت ها در سایز واقعی کاغذ چاپ می شوند.