تعداد نظرات 2 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاشی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
2 دیدگاه
 1. مرجان حمیدزاده
  مرجان حمیدزاده | 1400/5/16 - 14:9:39

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  عالی

 2. مرجان حمیدزاده
  مرجان حمیدزاده | 1400/5/16 - 14:9:38

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  عالی


بررسی چاپ روی کاشی

امروزه کاشی ها نیز به یکی از ابزارهای تبلیغاتی  و یا تزئیناتی خاص در هر سازه تبدیل شده است. چاپ کاشی تبلیغاتی و یا تزیینی از مهم ترین اموری است که در مراکز چاپ  صورت می گیرد. این کاشی ها قابلیت تولید به صورت پازل را داشته و در کنار هم باعث تکمیل یک طرح می شوند.

 کاشی های چاپی

امروزه صنعت چاپ در امور مختلفی به کمک افراد آمده و در تزئینات داخلی و یا تبلیغات نقش مهمی بر عهده دارد. تولید کاشی با طرح ها دلخواه به عنوان مصرف در دکوراسیون داخلی و یا چاپ بر روی کاشی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی گامی موثر برای افرادی است که از آن برای جلب مخاطب بیشتر استفاده می کنند.

این کاشی ها در انواع مختلف  تولید می شوند و در انواع متریال روکش می شوند. این تنوع وسیع باعث جذابیت بیشتر و کاربری فراوان این محصولات در محیط های مختلف شده است.

انواع تولید کاشی های تبلیغاتی

به دلیل نوع مصرف این محصولات در فضاهای داخلی یا خارجی از چاپ های مختلف برای ایجاد استحکام بیشتر بر روی کاشی ها استفاده می شود. در محیط های خارجی به دلیل ایجاد استحکام در برابر عوامل طبیعی  استفاده از چاپ کوره ای بسیار متداول است.

 

چاپ کوره ای کاشی های تبلیغاتی

در این روش از بهترین متریال و روکش استفاده می شود. این کاشی ها در برابر خش، شستشو و مواد تمیز کننده مقاومت خوبی دارند. علاوه بر آن این نوع به صورت تک سایز و یا پازلی قابلیت تولید دارند. چاپ کاشی تبلیغاتی به روش کوره ای مقاومت این کاشی ها را در برابر باران های اسیدی نیز افزایش می دهد.

چاپ دیجیتال کاشی های تبلیغاتی

این نوع بیشتر برای داخل سازه ها کاربرد دارند. چاپ کاشی تبلیغاتی دیجیتال در برابر سرما و گرما و یا نور خورشید مقاومت چندانی نداشته و باید حتما دور از این عوامل نصب شوند. سایز کاشی های چاپ دیجیتال محدود بوده و در ابعاد 5 در 5 تا 20 در 30 قابل تولید و چاپ هستند. درخشندگی و براقی این نوع جذابیت ویژه ای به چاپ کاشی های تبلیغاتی می دهد.

انواع چاپ کاشی تبلیغاتی

این نوع چاپ در انواع مختلفی قابل انجام است.

نوع پازلی، در چاپ کاشی تبلیغاتی پازلی کاشی ها در ابعاد مشخصی چاپ و در محل نصب در کنار یکدیگر باعث ایجاد یک طرح زیبا می شوند.

چاپ کاشی تبلیغاتی یک تکه، این نوع تنها در ابعاد مورد نیاز قابل چاپ بوده و به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار جذاب است.

کاشی های مگنتی با چاپ تبلیغاتی، ابعاد در این نوع از 5 در 5 سانتی متر بیشتر نیست. طرح های فانتزی و یا  نماد ماه تولد از مهم ترین نوع چاپ بر روی این کاشی ها است. قیمت مناسب و زیبایی جالب توجه آن را به هدیه ای موثر در تبلیغات تبدیل کرده است.

برای سفارش چاپ انواع کاشی تبلیغاتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید.