محاسبه قیمت اختصاصی دیجیتال چند نسخه ای
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :29 سانتیمتر

حداکثر عرض :42 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای

چاپ دیجیتال اختصاصی، یعنی یک چاپ مطابق با سلیقه و علایق مشتری، چه در اندازه، چه در رنگ و نوع کاغذ.

چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای، روشی است که مشتریان می‌تواند خارج از استانداردهای رایج فاکتور یا خدمات چند نسخه‌ای خود را مطابق با سلیقه شخصی چاپ کنند. در این مطلب قصد داریم به بررسی نکات مهم در چاپ اختصاصی چند نسخه‌ای پرداخته و در انتها چاپخانه‌ای مجهز به این چاپ دیجیتال اختصاصی معرفی کنیم.

نکاتی مهم برای چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای

 

چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای بیشتر برای چاپ فاکتور، استفاده می‌شود. زیرا علاوه بر این‌که دارای کیفیت، سرعت و هزینه مقرون به صرفه است، دقیقا مطابق با سلیقه فرد انجام می‌شود. آشنا بودن به نکات مهم در چاپ اختصاصی دیجیتال چند نسخه‌‎ای باعث خواهد شد، تا شما یک کار ماندگار، لوکس و با کیفیت داشته باشید.

عنوان سفارش: سفارش شما باید یک شناسه داشته باشد. می‌توانید نام خود، یا شرکت را در این قسمت بنویسید.

تعداد نسخه: فاکتورها در ساده‌ترین حالت دو نسخه‌ای هستند، که یک برگ در اختیار فروشنده و دیگری برای خریدار خواهد بود. در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ فاکتور در 3 نسخه چاپ می‌شود، که یک برگ برای فروشنده، یک برگ برای خریدار و برگ دیگر در اسناد حسابداری می‌ماند.. همچنین برخی از سازمان‌ها فاکتور 4 نسخه‌ای سفارش می‌دهند که دو برگ برای فروشنده و مشتری، یک نسخه برای حسابداری و نسخه دیگر بایگانی می‌شود.

با توجه به نوع فعالیت و سیستم گردش مالی در سازمان و شرکت‌ها می‌توانید 2، 3 و 4 نسخه‌ای انتخاب کنید.

جنس مصرفی

- تحریر الوان (کاغذ رنگی): کاغذ تحریر، به دلیل قدرت جذب بالا، کیفیت چاپ را چند برابر می‌کند. این نوع کاغذ از تنوع رنگی بالایی برخوردار است. 

- تحریر 80 گرم: کاغذ تحریر سفید، با گراماژ 80 گرم، نوع استاندارد و رایج در چاپ فاکتور است. به طور معمول بیشتر شرکت و سازمان‌ها صفحه نسخه اول فاکتور را سفید و بقیه نسخه‌ها را آبی، زرد، قرمز، صورتی و رنگ‌های دیگر انتخاب کنند.

- کاربن لس 70 گرم: فاکتورهای مورد تائید اداره دارایی روی کاغذ کاربن لس چاپ می‌شوند. این نوع کاغذ به دلیل بافت و نوع ساختار، باعث می‌شوند تا نوشته به دیگر صفحات کپی و دیگر نیازی به کاربن نیست. کاغذهای کاربن‌لس یا خودکپی در رنگ‌های سفید و الوان وجود دارند.

وجه: با توجه به نوع کاری که در چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای در نظر دارید می‌توانید یک رو، چاپ در یک طرف کاغذ، و دو رو، چاپ در دو طرف کاغذ را انتخاب کنید.

تیراژ: از یک عدد تا میزان دلخواه، هیچ محدودیتی در تیراژ وجود ندارد.

سایز: به طور معمول سایز A4 و A5 برای چاپ فاکتور استفاده می‌شود، به خصوص فاکتورهای مورد تائید اداره دارایی باید سایز A4 باشد. با این حال شما می‌توانید با توجه به نوع کار، سایز دلخواه را انتخاب کنید.

توضیحات: رنگ‌های کاغذ هر نسخه را در توضیحات بنویسید. به عنوان مثال، نسخه 1 کاغذ تحریر سفید، نسخه 2 کاغذ الوان زرد

نوع چاپ:

- چهار رنگ: چاپ رنگی و بدون محدودیت بر پایه چهار رنگ اصلی چاپ CMYK (آبی، زرد، قرمز و مشکی)

- ریسوگراف: در چاپ ریسوگراف، ترکیب رنگ وجود ندارد و طرح مورد نظر برای چاپ به طور معمول در رنگ‎های سرمه‌ای، قرمز و مشکی چاپ می‌شوند.

- سیاه و سفید: طرح موردنظر به صورت سیاه و سفید چاپ خواهد شد.

خدمات پس از چاپ:

- برش تحریر دوربری: در برخی از فاکتورها، بنا به سلیقه مشتری نیاز به خط برش و دوربر دارد که توسط دستگاه کاترپلاتر بعد از چاپ انجام می‌شود.

- سرچسب تحریر: بعد از چاپ نیاز است که فاکتورها از بالا یا بغل به صورت عمودی یا افقی چسبانده شوند.

- شماره ملخی: تمام فاکتورهای رسمی باید دارای شماره ملخی (شماره فاکتور) باشند.

- پرفراژ تحریر: برای جدا کردن راحت فاکتور از بقیه نسخه‌ها، به طورمعمول در بالای کار به صورت افقی خط برش زده می‌شود.

- زمان تحویل: حتما باید زمانی که می‌خواهید کار آماده شود، مشخص سازید که گزینه فوری برای زمان‌های کمتر از دو روز و معمولی برای بیشتر است.

چاپ دیجیتال در چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای فقط در چاپ دیجیتال ایران کهن

همان میزان که مهم است شما نکات چاپ را بدانید، همان‌قدر هم انتخاب یک چاپخانه مجهز اهمیت دارد. به همین خاطر چاپ دیجیتال ایران کهن  تنها چاپخانه‌ای است که چاپ دیجیتال اختصاصی چند نسخه‌ای را با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

چاپ دیجیتال ایران کهن، به دلیل داشتن دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز، پرسنل متخصص و با دانش و همچنین کوله‌بار تجربه سال‌ها فعالیت موفقیت، به طوریقین نه تنها یک کار لوکس و ماندگار در اختیار مشتریان خود می‌گذارد بلکه باعث ماندگاری و تداوم همکاری نیز خواهد شد.