تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت چاپ پارچه ساتن براق

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :145 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ پارچه ساتن براق

از انواع چاپ پارچه می توان چاپ بر روی ساتن را نام برد که امروزه در میان افراد به خصوص بانوان رواج زیادی یافته است. معمولا اجناسی مانند روسری با جنس ساتن از پر مصرف ترین نوع البسه در میان این گروه از افراد است. چاپ بر روی روسری های ساتن به آن زیبایی و خاص بودن می دهد.

چاپ بر روی ساتن

به دلیل بالا رفتن امکانات در دستگاه های چاپ امروزه چاپ بر روی هر چیزی ممکن شده است. هدایای تبلیغاتی، لوازم شخصی، ست های اداری و ..از جمله مواردی هستند که با این دستگاه ها امکان چاپ بر روی آنها وجود دارد.

اما در میان پارچه ها تنها گروه های خاصی قابلیت چاپ دارند. البته می توان گفت که بر روی هر نوع پارچه در صورتی که زیاد نازک نباشد می توان  موارد دلخواه یا طرح های مورد نظر خود را چاپ نمود. اما کیفیت چاپ تنها بر روی گروه خاصی از پارچه بالا است. این پارچه ها در الیاف خود مواد پلی استر دارند. این الیاف به سادگی رنگ جوهر چاپ را جذب و باعث ایجاد طرح با شفافیت و زیبایی کم نظیری می شود. از جمله پارچه هایی که قابلیت چاپ بر روی آن با کیفیت بسیار بالایی وجود دارد پارچه ساتن است.

چگونگی چاپ بر روی پارچه ساتن

برای چاپ بر روی ساتن باید از دستگاه هایی با امکان چاپ دیجیتال استفاده نمود. این دستگاه ها قابلیت چاپ بر روی پارچه هایی را دارند که بیشتر از 70 در صد از الیاف آنها مواد پلی استر باشد. رنگ روشن نیز در این پارچه ها به بالا رفتن کیفیت چاپ کمک زیادی می کند.

در زمان چاپ باید پارچه ها در اندازه های مورد نیاز برش بخورند. در صورتی که از پارچه های رولی استفاده می کنید نباید عرض آنها بیشتر از 160 سانتی متر باشد. قرار گرفتن کل پارچه در دستگاه به بالا رفتن کیفیت چاپ کمک زیادی می کند.

 

چاپ پارچه ساتن در ابعاد کوچک

در صورتی که ابعاد مورد نیاز از پارچه در چاپ بر روی ساتن کم باشد و تنها حدود 30 سانتی متر در 40 سانتی متر باشد از دستگاه هایی استفاده می شود که سریع و بسیار مقرون به صرفه هستند. به علت استفاده از این نوع دستگاه ها تعداد چاپ مد نظر نبوده و افراد می توانند به تعداد دلخواه سفارش دهند. در صورت زیاد بودن تعداد سفارشات، چاپ بر روی ساتن چیزی حدود 5 روز کاری زمان می برد.

چاپ پارچه ساتن در ابعاد بزرگ