تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت چاپ پارچه فلامنت

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :145 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ پارچه فلامنت


چاپ بر روی انواع پارچه‌ها در سال‌های اخیر بسیار رایج شده است. مانند چاپ پارچه فلامنت، چاپ پارچه ساتن براق و مات و بسیاری موارد دیگر. پارچه فلامنت یا فیلامنت که بیشتر به فلامنت شهرت دارند و دارای الیاف مصنوعی هستند، بصورت عادی در طبیعت موجود نیستند، اما حین تولید پارچه الیاف فلامنت، الیاف‌های دیگری همچون پنبه ،ویسکوز و... که جزو الیاف طبیعی هستند با آن ترکیب می‌شوند. معمولا این نوع پارچه دارای حالت براقیت و کشسانی خوب است و در زمینه پوشاک و صنایع مختلف به خصوص در زمینه تولید لباس کار که در صورت لزوم چاپ لوگوی شرکت، نام کارکنان، انواع تصاویر و پیام های مختلف بر روی آن چاپ شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات کلی پارچه فلامنت برای چاپ

از ویژگی‌های پارچه فلامنت می‌توان به تولید در عرض‌های مختلف 1.5 ‌متر، 1 متر، 2 متر، 3 متر و 60 سانتی متری اشاره کرد. این محصول دارای دو نوع ساده و طرح دار تولید و قابل عرضه هستند. از نمونه‌ طرح‌دار آن در تولید لباس‌های بچه‌گانه، لباس ورزشی و... استفاده می‌کنند. این پارچه از جمله معروف‌ترین و پر فروش‌ترین پارچه‌های مورد استفاده در تولیدی‌های لباس راحتی، لباس زیر، لباس ورزشی و روتختی است.

مزایایی چاپ پارچه فلامنت مرغوب

برای چاپ پارچه فلامنت مرغوب، پارچه مورد استفاده باید دارای برخی از مزایا است از جمله:
• پارچه فیلامنت دارای زیردست بسیار نرم و لطیف است.
• حین شست‌وشو رنگ نمی‌دهد و هنگام دوخت لول نمی‌‌شود.
• این پارچه از نخ کره‌ای درجه یک تولید شده و بافت ایران است  و در رنگ‌های متنوع قابل عرضه هستند.
• عدم آبرفت پارچه حین شست و شو
• در استفاده مکرر از این پارچه زانو نمی‌اندازد.
• مقاومت بالایی در برابر سایش دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت تمام شده چاپ پارچه فلامنت

از جمله عواملی که بر روی قیمت تمام شده چاپ پارچه فلامنت تاثیر می‌گذارد مواردی مانند: نوع چاپ مورد استفاده بر روی پارچه، نوع بافت پارچه فلامنت، کیفیت رنگ پارچه فلامنت، سایز و ابعاد قابل چاپ بر روی پارچهِ،سایز و ابعاد مصرفی پارچه برای چاپ، زمان تحویل چاپ و... است.

انجام چاپ پارچه فلامنت در چاپ کهن

در مجتمع چاپ کهن بهترین تجهیزات برای انجام چاپ پارچه فلامنت وجود دارد و اگر برای سازمان خود و یا کارمندان بخش تولید خود به لباس کار مناسب با قابلیت چاپ بر روی آن نیاز دارید،  چاپ پارچه فلامنت بهترین گزینه برای شما است.