محاسبه قیمت دفتر چه یاداشت چرم مصنوعی(10*14)
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 معرفی دفترچه یادداشت چرم مصنوعی خبرنگاری

دفترچه های یادداشت از جمله محصولات تبلیغاتی هستند که می توانند به ابعاد مختلف برای گروه های کاری متفاوت چاپ و مورد استفاده قرار گیرند. نوع متریال جلد این دفترچه ها نیز باعث تغییر در قیمت آنها می شود. با دفترچه یادداشت چرم مصنوعی خبرنگاری و ویژگی های آن بیشتر آشنا می شویم.

دفترچه یادداشت خبرنگاری

معمولا دفترچه یادداشت ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. این دسته بندی کمک می کند تا افراد در صورت تمایل بتوانند به راحتی برای اقشار مختلف از آن جهت هدیه تبلیغاتی استفاده نمایند. دفترچه های مهندسی، خبرنگاری و یا ... این دسته بندی ها را شامل می شود. اما جلد در این دفترچه ها باعث می شود تا زیبایی آنها بیشتر جلوه نماید. از متریال های مختلفی می توان به عنوان جلد در این دفترچه های یادداشت استفاده نمود. متریال هایی مثل؛ چرم طبیعی، چرم مصنوعی ، طلق، مقوا و یا چوب از پرمصرف ترین نوع جلد است. این دفترچه ها با دارا بودن کاربرد روزانه یکی از پرطرفدارترین نوع هدایای تبلیغاتی به شمار می روند که با ویژگی های خاصی تولید و چاپ می شوند.

 

ویژگی های دفترچه یادداشت چرم مصنوعی

-        این مدل خاص دفترچه یادداشت چرم مصنوعی دارای ابعاد 14 در 10 سانتی متر است.

-        جلد در این نوع از چرم مصنوعی و با کیفیت بالا تولید شده است.

-        برگه های دفترچه یادداشت از نوع کاغذ تحریر و قابل تغییر در تعداد از 40 تا 80 عدد است.

-        بافت نرم و لطیف کاغذها باعث راحتی در نوشتن با هر نوع نوشت افزاری بر روی آن می شود.

-        چاپ دفترچه یادداشت چرم مصنوعی از نوع لیزری و قابلیت چاپ به صورت دو رو را دارد.

-        صحافی دفترچه یادداشت خبرنگاری به صورت عمودی است.

-        متریال فنر صحافی در این دفترچه یادداشت از نوع فلز با روکش کروم است.

-        این نوع روکش مانع از آسیب دیدگی فنر در اثر رطوبت می شود.

-        فنرها به صورت دوبل و مقاومت بالا تولید شده است.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دفترچه یادداشت خبرنگاری

عوامل مختلفی بر قیمت این نوع دفترچه تاثیرگذار است. اما چند عامل بیشترین تاثیر را بر قیمت این محصولات دارند. اولین عامل نوع کاغذ مصرفی در آنها است. در دفترچه یادداشت چرم مصنوعی از کاغذ تحریر با گرماژ مناسب استفاده شده است. این کاغذ بافت نرمی داشته و به خوبی قابل نوشتن هستند. تعداد برگه ها نیز بر قیمت دفترچه تاثیر می گذارد. تعداد برگه ها در این نوع 80 عدد است. اما با نظر مشتری قابلیت تغییر از 40 تا 100 را دارد. کیفیت چرم مصرفی در جلد دفترچه یادداشت نیز بر قیمت این محصول تغییر ایجاد می نماید.

قیمت دفترچه یادداشت چرم مصنوعی بسته به ابعاد دفترچه نیز تغییر می کند. دفترچه های مهندسی، مدیریتی، خبرنگاری با ابعاد مخصوص از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. این نوع دفترچه یادداشت چرم مصنوعی با این ابعاد با یک خودکار مخصوص و فضایی برای قرار گیری آن طراحی شده است. به همین علت از زیبایی بی نظیری برخوردار است. علاوه بر این موارد این نوع دفترچه قابلیت طراحی و چاپ با بسته بندی هایی شکیل با متریال های مختلف را نیز دارد. استفاده از جعبه های زیبا و یا طراحی دکمه بر روی جلد از طراحی های خاص و ویژه این دفترچه ها است.  

برای سفارش چاپ دفترچه یادداشت خبرنگاری با جلد چرم مصنوعی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می توانید به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. کارشناسان ر این سایت آماده پاسخگویی به شما و ثبت سفارش محصولات مورد نظر شما هستند.