محاسبه قیمت لمینت برجسته طلا کوب
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×

.- فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

در صورت قرار دادن یووی یا طلاکوب در لبه‌های کارت، امکان بلند شدن لمینت در آن ناحیه وجود دارد، لذا از قرار دادن این موارد در لبه‌های کار خودداری فرمایید.

لمینت برجسته طلاکوب

اگر به دنبال کارتی هستید که تجملی و البته با دوام و کاری باشد؛ کارت ویزیت لمینت برجسته ی طلاکوب دورگرد تمام و کمال این ویژگی را دارد.اولین گام معرفی و بازاریابی مشاغل مختلف کارت ویزیت می باشد.کارت ویزیت ابزاری جهت معرفی شرکت و راه برقراری ارتباط با شماست. خلاقیت در طراحی و کیفیت در چاپ آن با ماندگاری در ذهن مخاطبین ارتباط مستقیم دارد.

کارت ویزیت برجسته طلاکوب

کارت ویزیت با توجه به سلیقه، خلاقیت، کاربری و قدرت مالی می تواند از جنس ها و تیراژهای مختلفی تهیه شود. کارت ویزیت از هر جنس یا با هر تیراژی که باشد باید شامل اطلاعات مختصر و مفیدی باشد. از جمله: نام، نشانی، وب سایت، تلفن ثابت، تلفن همراه، ایمیل، نام تجاری و لوگوی شرکت و حتی یک شعار تبلیغاتی.
این کارت بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و رنگ و شکوه و عظمت شاهانه را منتقل می کند.
برای طراحی این نوع کارت دقت داشته باشید رعایت فاصله ی 5 میلیمتری از هر طرف الزامیست، به علت خطای احتمای تیغ دایکات از کارت های قرینه استفاده نکنید، به دلیل اینکه یووی لبه کار در اثر قالب خوردن می ریزد از گذاشتن یووی در لبه کار خودداری کنید.

در کارت ویزیت های برجسته قسمت های مشخص شده ی برجسته (یووی) در یک فایل جداگانه به صورت زمینه سفید و قسمت های برجسته مشکی تک 100 ارسال گردد. قسمت های طلاکوب هم در یک فایل جداگانه به صورت زمینه سفید و با رنگ تک 100 مشکی مشخص شود و ارسال گردد. از قرار دادن قسمت های طلاکوب در طراحی اصلی خودداری فرمایید و تنها در فایل مشخص شده طلا قرار داده شود.

در سفارشات برجسته ی طلاکوب از استفاده همزمان طلا و یووی در یک قسمت خودداری نمایید زیرا که باعث ریختگی طلا می شود. احتمال جابجایی طلا نیز در فرم چاپی وجود دارد. در فایل های طلاکوب و یووی موضعی از قرار دادن فونت کوچکتر از 11 خودداری نمایید. به دلیل ریزش فویل در طلاکوب از استفاده کردن تمپلات (یکدست) طلاکوب خودداری نمایید. توجه: چنانچه موارد فوق در طراحی رعایت نشود و پس از چاپ مشاهده شود مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد و بخش گارانتی مجتمع هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.