محاسبه قیمت جا یاداشت و کارت ویزیت تک
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 خرید جا یادداشت و کارت ویزیت تک چوبی

میز کار احتیاج به محصولی دارد که بتواند برگه‌های یادداشت و کارت‌های ویزیت را سر و سامان دهد تا کاربر هنگام نیاز سریع و آسان به آن‌ها دسترسی داشته باشد. علاوه بر آن زیبایی و نظم را نیز به میز کار هدیه بدهد. جا یادداشت و کارت ویزیت تک چوبی (ام دی اف) موجود در چاپ کهن با طراحی زیبا بر روی انواع میزها قرار می‌گیرد. 

 جنس و متریال جا یادداشت کارت ویزیت تک

متریال سازنده این محصول از ام‌دی‌اف مرغوب بوده و بدون شک همه‌ی شما با کیفیت آن آشنا هستید. عمر طولانی، مقرون به صرفه بودن، قابلیت چاپ پذیری و ماندگاری طرح‌های چاپی از ویژگی‌های مثبت ام‌دی‌اف به حساب می‌آید. 

 خدمات چاپی جا یادداشت و کارت ویزیت تک 

یکی از مزایای جا یادداشت و جا کارتی تک این است که می‌توان از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد و علاوه بر آن برخی خدمات چاپی برای تبلیغات را نیز بر روی آن انجام داد. در ادامه به بررسی خدمات چاپی و دیگر مشخصات این محصول خواهیم پرداخت:
• وجه: یک‌ رو ، دو رو
• تیراژ: تعداد سفارش از ۱۰ عدد شروع می‌شود و تا تیراژ دلخواه می‌توانید سفارش دهید.
• مدل: طراحی با جا کارت، طراحی بدون جا کارت
• خدمات پس از چاپ: پلاک طلایی تخت براق ۳*۶، پلاک طلایی تخت ۳*۳، پلاک مولتی استایل طلایی ۵*۵.۲، پلاک طلایی تخت براق ۵*۵.۲
• مدت زمان تحویل سفارش: فوری ۳ روز کاری، معمولی ۵ روز کاری، غیر فوری ۱۰روز کاری
• انواع طراحی و سفارشات آنلاین پذیرفته می‌شود.

 ابعاد جا یادداشت و کارت ویزیت چوبی

ابعاد این محصول متناسب با طرح و مدل آن متفاوت است طراحی با جا کارت دارای ابعاد 4.5*13.5*17 و طراحی بدون جا کارت برابر است با 4*13.5*13.5.

 چرا جا یادداشت و جا کارتی مجموعه کهن

برای اینکه میز کارتان چیدمان اصولی داشته باشد محصولات متنوع و کاربردی زیادی را تیم ایران کهن طراحی کرده‌ است که یکی از این موارد جا یادداشت و کارت ویزیت تک است. این محصول در کنار مرغوبیتی که از نظر جنس دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و به راحتی می‌توانید از این محصول در هر مکانی که بخواهید استفاده کنید و یا آن را هدیه بدهید. زیرا می‌توانید از زیبا و مرغوب بودن آن مطمئن باشید.