محاسبه قیمت کتان کهلر
تعداد نظرات 1 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
1 دیدگاه
 1. رادمهر شمس
  رادمهر شمس | 1399/7/7 - 4:37:0

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  تجربه بسیار عالی

  خیلی کاغذ خوبی هستش ,قابلیت یادداشت کردن روش خیلی کاربردی هستش


کارت ویزیت کهلر

کارتی ورای تبلیغ و بازاریابی برند. قطعه ای کاغذ که بار معنایی و هنری دارد و می تواند در تاریخچه ی یاد و خاطره مخاطب جای خود را باز کند. به کلمات استفاده شده در توصیف این نمونه بسنده نکنید؛ تا زمانی که یکی از این شاهکارهای کوچک را با دست خود لمس نکنید به اثرگذاری این نمونه چاپ پی نخواهید برد.
کارت ویزیت های کتان کهلر که در سطح خود بافتی تار و پود مانند دارند در زمره ی بهترین و لوکس ترین نمونه چاپ ها قرار می گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی دقیق تر به این نمونه ها داشته باشیم.

کتان کهلر چیست؟

یکی از بهترین نمونه های کتان است. در نظر آورید که قصد سفارش یک لمینت یا سلفون را دارید، برای دریافت نمونه چاپ قدرتمند نیاز است که خمیر مایه ی چاپ یعنی گلاسه ی مورد استفاده بهترین کیفیت را داشته باشد؛ راجع به چاپ کتان هم اوضاع به همین منوال است؛ برای دریافت یک کارت ویزیت قدرتمند کتان، باید سراغ بهترین ماده ی اولیه بروید و در این میان، کتان کهلر یکی از مرغوب ترین ها است.

کارت ویزیت کهلر

برتری کتان کهلر چیست؟ 

شاید اغراق آمیز به نظر برسد اما تا به حال به تفاوت فرش های ماشینی و دستی دقت کرده اید؟ تار و پود فرش دستی روح دارد و اصطلاحا "چیز" دیگری است. راجع به کتان کهلر هم می توان با همین شوق و اشتیاق سخن گفت زیرا سطح بافت دار این نمونه چاپ زمانی که بستر چاپ نوشته و لوگوی برند قرار می گیرد ترکیبی است جادویی از زیبایی و اثرگذاری.

کارت ویزیت کهلر
 

نکات فنی


تاکید کرده ایم و می کنیم که یک طرف در اختیار گرفتن کارتی با کیفیت طراحی حرفه است. یک طراح حرفه ای جنس های مختلف چاپ را می شناسد و بسته به ظرفیت و خصوصیات مختلف طرح می زند. نمی توان برای کاغذ گلاسه و کتان طرح هایی مشابه زد و انتظار کیفیت داشت. در نتیجه به خاطر داشته باشید اگر قصد سفارش کتان کهلر دارید ابتدا راجع به رنگ بندی و سایز نوشته و لوگو با کارشناسان طراحی مشورت کنید و سپس سفارش خود را به مرحله ی چاپ منتقل کنید.
مجموعه ی چاپ ایران کهن مدتی است با دیدی حرفه ای تمرکز خود را روی چاپ کارت ویزیت های حرفه ای و دارای استاندارد بین المللی گذاشته است؛ در صورتی که چاپ با کیفیت می خواهید همین حالا با ما تماس بگیرید.