محاسبه قیمت کارتی 300 گرم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ کارت ویزیت کارتی 300 گرم

کارت ویزیت کارتی 300 گرم، نوع مرغوب و با کیفیتی از کارت ویزیت است و از مقوای این کارت ویزیت برای تهیه انواع کارت ویزیت‌ استفاده می‌شود. همچنین از این مقوا برای جداسازی بخش‌های مطالب در زونکن و جعبه‌های بسته‌بندی نیز استفاده می‌شود. کارت ویزیت کارتی 300 گرم به صورت مات و براق تولید می‌شود که از ضخامت مطلوبی نیز برخوردار است. اگر کارت ویزیت لاکچری و یا فوری مد نظرتان است  کارتی ۳۰۰ گرم را می‌توانید انتخاب کنید. 

 نحوه چاپ و طراحی کارت ویزیت در مجموعه ایران کهن 

اگر طرحی که می‌خواهید بر روی کارت ویزیت داشته باشید طراحی آن را خودتان انجام می‌دهید کافی است فایل آن را با فرمت pdf ارسال کنید تا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد، در صورت نیاز به تغییرات با شما تماس گرفته می‌شود. اگر تمایل دارید طراحان چاپ کهن این کار تخصصی را انجام دهند با استفاده از راه‌های ارتباطی طراحی را نیز می‌توانید به ما بسپارید، در هر دو صورت طراحی زمانی برای چاپ آماده می‌شود که تایید نهایی کارفرما را داشته باشد. 

 مشخصات کارت ویزیت کارتی 300 گرم

از جمله مشخصات کارت ویزیت کارتی 300 گرم به شرح زیر است:
• وجه چا‌پ: یک‌رو، دو رو
• تیراژ: ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و تیراژ دلخواه
• سایز: سایزهای مختلفی را می‌توانید برای این کارت ویزیت انتخاب کنید مانند: 5*9، 5*5 و... که  اطلاعات دقیق‌تر در فیلد سایز در قسمت ثبت سفارش وجود دارد 
• خدمات پس از چاپ: گوشه گرد، ساده
• زمان تحویل: فوری 1 روز کاری و معمولی 2 روز کاری

 سفارش کارت ویزیت کارتی 300 گرم

مجتمع چاپ کهن به سبب پیشرفت کاری شما و سهولت در امور چاپی پا به این عرصه نهاده است و با به روزترین تجهیزات، در کنار نیروی تخصصی که مدام در حال تلاش و کوشش هستند، جدیدترین‌ها را بدون نقص عرضه می‌کند. از جمله محصولاتی که در این راستا تولید و عرضه می‌شود کارت ویزیت کارتی 300 گرم  است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان چاپ کهن در ارتباط باشید.