محاسبه قیمت پلکسی2mشفاف
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :180 سانتیمتر

حداکثر عرض :120 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پلکسی گلاس ورق های بسیار بادوام و مقاومی هستند که امروزه بیشتر در دکوراسیون داخلی و یا تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت در این ورق ها از 2 تا 40 میل متفاوت است که با چاپ پلکسی 2 میل شفاف و ویژگی های این محصول و همچنین موارد استفاده از آن آشنا می شویم.

ضخامت های مختلف ورق پلکسی

به دلیل کاربرد فراوان این ورق ها آن را در ضخامت های مختلفی تولید می کنند. از ضخامت های کمتر ورق برای چاپ و تبلیغات و از ضخامت های بیشتر در تولید تجهیزات و لوازم منزل استفاده می شود. ضخامت 2 میل کمترین ضخامت در ورق های پلکسی است که از آن می توان در چاپ کارت های ویزیت فانتزی استفاده نمود. قیمت این ورق ها نیز رابطه مستقیم با ضخامت آن دارد. هر چه ضخامت ورق های پلکسی افزایش یابد قیمت خرید ورق ها نیز افزایش می یابد. این روق ها در انواع مات، شفاف و آینه ای تولید می شوند که نوع شفاف آن به ترانسپارنت در مراکز چاپ شناخته می شوند. این نوع بهترین گزینه جهت استفاده در پنجره ها به دلیل ویژگی های بسیار منحصر به فرد آن است.

 

نحوه چاپ ورق های پلکسی

ورق های پلکسی به دلیل مقاومت بالا در دسته اجسام سخت قرار گرفته و نحوه چاپ بر روی آن ها نیز به همان گونه است. برای چاپ بر روی اجسام سخت با سطح صاف از فلت بد استفاده می شود. امروزه تجهیز بودن مراکز چاپ به این دستگاه یکی از امتیازات این مجموعه ها به حساب آمده و باعث کارآمدی بهتر این مراکز می شود. دستگاه فلت بد با قابلیت چاپ بر روی هر نوع متریال باعث رونق مراکز چاپی می شود. ورق های پلکسی به دلیل سطح صاف و جذب بسیار بالای جوهر قابلیت چاپ بسیار بالایی داشته و به دلیل قابلیت های ویژه در امور مختلف نظیر تبلیغات و یا دکوراسیون کاربرد زیادی دارند.

 

ویژگی های چاپ پلکسی 2 میل شفاف

ورق های پلکسی به صورت ریخته گری شده تولید می شوند به همین دلیل دارای سطح صاف و قابل چاپی هستند. استفاده از یک لایه روکش کاغذی مانع از آسیب دیدگی ورق ها در زمان جابجایی می شود. ورق ها در مراکز چاپ توسط دستگاه فلت بد چاپ و با لامپ های یو وی به سرعت خشک می شوند. استفاده از این لامپ ها و سرعت خشک شدن بالای چاپ باعث کیفیت بیشتر چاپ پلکسی 2 میل شفاف می شود. علاوه بر آن دستگاه فلت بد بعد از چاپ بر روی محصول نهایی از روکش یو وی استفاده می نماید. روکش یو وی در چاپ پلکسی 2 میل شفاف مانع از بروز آسیب و خراش در چاپ شده و مقاومت بیشتری برای محصول به ارمغان می آورد. همان گونه که گفته شد ضخامت ورق ها در تعیین قیمت آن تاثیر زیادی دارد. به همین علت قیمت چاپ پلکسی 2 میل شفاف به دلیل ضخامت کم از دیگر ورق های پلکس کمتر و استفاده از آن صرفه اقتصادی بیشتری دارد. این ورق ها همچنین قابلیت برش با لیزر جهت ایجاد طرح های زیبا را نیز دارد.

کیفیت جوهر مصرفی نیز بر بالا بردن کیفیت چاپ و وضوح تصاویر تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل برای سفارش چاپ پلکسی 2 میل شفاف از مراکز معتبر که از مرغوبیت جوهر و کیفیت متریال آن اطمینان کامل وجود دارد باید جهت چاپ این محصول استفاده نمود.

چاپ ایران کهن با سال ها  تجربه در زمینه چاپ محصولات مختلف به مشتریان گرامی خدمات ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت محصولات به سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.