طراحی تراکت با گوشی موبایل
چاپ

طراحی تراکت با گوشی موبایل

8/24/2022 2:38:40 PM
22500 مشاهده

طراحی تراکت با گوشی موبایل

یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار پر کاربرد و مورد استفاده تراکت است. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که طرح تراکت خود را بر روی تلفن همراه خود اجرا و آماده کنند و بعد از آن به یک چاپخانه برای چاپ مراجعه کنند. اما چگونه این کار امکان پذیر است؟ در این مطلب به بررسی برخی از نرم افزارهای مختص به این کار در گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید می‌پردازیم. این نرم افزارها کار را برای شما آسان کرده و می‌توانید به راحتی طراحی تراکت با گوشی موبایل را انجام دهید.

 Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor

اولین نرم افزاری که به معرفی آن می‌پردازیم Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor است. این برنامه کاربردی امکان ساخت تراکت، پوستر و دیگر انواع بنرهای تبلیغاتی را برای شما فراهم می‌کند. این برنامه به صورت رایگان بوده و می‌توانید بهترین تصاویر را با آن طراحی کنید. همچنین این برنامه امکان ساخت کارت ویزیت، آگهی، سر تیتر و... نیز به شما می‌دهد. این نرم افزار امکانات خاص و ویژه‌ای نیز دارد که می‌توانید آن را خریداری کرده و طرح‌های ویژه‌تری را اجرا کرده و تراکت‎‌های خاص‌تر را عرضه کنید.

 

Digital Flyer & Poster Maker 2018

این نرم افزار دارای دسته‌های مختلف مانند کسب و کار، تبلیغات، آگهی و... است و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود دسته مورد نظر را انتخاب کرده و تراکت خود را طراحی کنید. در این نرم افزار امکان تغییر عکس، متن و لوگو وجود دارد و علاوه بر استفاده از قالب‌های آماده این امکان نیز وجود دارد که خودتان یک قالب ویژه برای تراکت خود طراحی کنید.

PosterLabs

همان طور که از اسم این نرم افزار مشخص است یک نرم افزار کامل برای ساخت پوستر است که امکان ساخت تراکت را هم دارد. در این نرم افزار شما نمی‌توانید از ابتدا طرحی ایجاد کنید. اما دارای قالب‌های جذاب و عجیب غریبی است که می‌تواند به راحتی مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد. این برنامه دارای سه دسته ساده، کلاسیک و شیک است. این نرم افزار طراحی تراکت یک عیب بزرگ دارد و آن هم این است که نمی‌توان برخی از تنظیمات نگراش قالب را تغییر داد و باید از تنظیمات پیش فرض استفاده کرد. اما می‌توان با این ابزار تراکت‌های جذاب و منحصر به فردی را طراحی کرده و به هدفی که مد نظر دارید برسید.

Canva – Free Photo Editor & Graphic Design Tool

یکی از بهترین برنامه‌های طراحی تراکت با گوشی برنامه Canva – Free Photo Editor & Graphic Design Tool است که بیش از 60000 الگو را برای شما قرار داده است. این قالب‌ها دارای ابعاد مختلف بوده و برای هر یک از دسته‌ها مانند آگهی، معرفی محصول و... دسته جداگانه‌ای دارد و می‌توان به راحتی همه قسمت‌های آن را سفارشی سازی کرد. همچنین در این برنامه امکان افزودن فونت و عکس وجود دارد.

 

چاپ تراکت

بعد از طراحی تراکت از چند طریق امکان اشتراک گذاری آن وجود دارد. یکی از طریق فضاهای مجازی مانند اینستاگرام، ایمیل و... و دیگری از طریق چاپ تراکت طراحی شده با گوشی موبایل. اگر قصد انتشار تراکت خود به روش دوم را دارید باید به یک چاپخانه مراجعه کنید که کار شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت چاپ کند. این امر در مجتمع چاپ کهن به راحتی امکان پذیر است و به دو روش می‌توانید این کار را انجام دهید. روش اول مراجعه مستقیم به مجتمع و روش دوم مراجعه به سایت و ثبت سفارش آنلاین چاپ تراکت. در این روش شما تصویر خود را ارسال کرده و بقیه اطلاعات مورد نیاز درخواست شده را ثبت می‌کنید. بعد از اتمام ثبت، متناسب با تعداد چاپ در مدت زمان مشخص شده، مجتمع چاپ کهن کار را آماده کرده و برای شما ارسال می‌کند. برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان این مجتمع تماس بگیرید.

 

 

نظر شما درباره طراحی تراکت با گوشی موبایل چیست؟