بهترین نمونه پوستر های تبلیغاتی
مقالات

بهترین نمونه پوستر های تبلیغاتی

5/1/2022 12:56:37 PM
5586 مشاهده

 

بهترین نمونه پوستر های تبلیغاتی

وقتی از خانه خود خارج شده و در سطح شهر قدم می‌زنم، بر روی بیل بردهایی که در جای جای شهر نصب شده‌اند پوسترهای تبلیغاتی متعددی را مشاهده می‎کنیم. نمونه پوسترهای تبلیغاتی که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف طراحی شده تا هم جلوه شهر را زیباتر کند و هم برندها بتوانند به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند.

در این مطلب می‌خواهیم به معرفی بهترین نمونه پوستر های تبلیغاتی بپردازیم. اما در ابتدا به یک تعرف کلی از پوستر می‌پردازیم.

 

 

اهمیت پوستر

پوستر از صدها سال قبل در مکان‌های عمومی در سراسر جهان نمایش داده شده است. پوسترها طراحی شده‌اند تا توجه به برندها را جلب کنند، و ما را از دیدگاه و محصولات آن‌ها آگاه کنند، توجه ما را برای حضور در رویدادهای خاص جلب می‌کنند یا ما را به خرید یک محصول یا خدمات خاص تشویق کنند. اما چیزی که در این پوسترها بسیار مهم است طرح و رنگ آن است که باعث ماندگاری در ذهن و تاثیرگذاری می‌شود.

تبلیغات و پوسترهای تبلیغاتی در دهه 1870 روند صعودی خود را پشت سر گذاشتند. در ابتدا، آن‌ها سیاه و سفید و به شدت مبتنی بر متن بودند، اما معرفی سه فرآیند چاپ لیتوگرافی به سرعت طرح‌های پوستر رنگارنگ را توسعه داد. 

 

 

بهترین نمونه پوسترهای تبلیغاتی تاثیرگذار

در این بخش قصد داریم نمونه پوسترهای تبلیغاتی را معرفی و شرح دهیم که در طی سالیان در ذهن‌ها ماندگار شده و از جمله بهترین طرح‌ها هستند. با چاپ کهن در ادامه همراه باشید تا بهترین نمونه پوسترها را مشاهده کنید. طرح‌های که در این بخش ارائه می‎شوند در سبک کلاسیک و مدرن هستند.

 

 

پوستر کیهان

اولین نمونه پوستر تبلیغاتی که در این مجموعه معرفی می‌کنیم یک پوستر سه بعدی با نام کیهان است. این طرح که به روش سه بعدی طراحی شده  و شما با یک چهره با پنجره‌های که بر روی آن باز شده روبه‌رو هستید. این طرح یک طرح مدرن است و در آن شما دیگر یک سطح صاف را مشاهده نمی‌کنید. 

 

  

 

پوستر بازگشت به آینده

نمونه پوستر تبلیغاتی بعدی پوستر بازگشت به آینده است. در این پوستر سبک کلاسیک با یک ماشین زمان روبه‌رو می‌شوید که در آن از رنگ‌های گرم برای جذب بیشتر استفاده شده است. پوستر بر روی دستگاه زمان DeLorean تمرکز می‌کند، اما از طریق درهای جالبی به جزئیات نزدیک می‌شود.

 

 

رای دادن (Go Vote)

پوسترها معمولا به هدف توجه می‌کنند و این پوستر قطعا به هدف خود رسیده است. بر اساس عبارت باراک اوباما "Boo Boo، Vote"، رای گیری را در انتخابات سال 2016 با یک مفهوم مینیمالیستی ساده که چشم را نمی‌توان نادیده گرفت، ارتقا داد. پوستر توسط طراح گرافیک مبتنی بر سانفرانسیسکو و Illustrator Viet Huynh طراحی شده است.

 

 

حقایق قهوه

شما احتمالا می‌خواهید همه چیز را در مورد نوشیدنی مورد علاقه خود بدانید. این پوستر به گونه‌ای طراحی شده است تا به شما همه چیز را در مورد قهوه در یک نگاه بگوید.

 

 

Lost & Found by Alva Skog

نمونه پوستر تبلیغاتی بعد که توسط Market of Lost & FoRed طراحی شده است. از SKOG خواسته شد تصاویری از یک مرد و یک زن  در حال نوشیدن یک نوشیدنی را طرح کند. 

رنگ بلوک‌های روشن عمدا انتخاب شده، زیرا SKOG احساس می‌کند که رنگ‌ها می‌توانند جنسیت را بیان کنند. او گفت: "من سعی می‌کنم تعادل بین صورتی و سبزی را پیدا کنم."

او همچنین اضافه می‌کند: "اضافه کردن ناخن‌های نقاشی شده و یک حلقه بر روی یک شخصیت، و همچنین گوشواره ها و آن چه که می‌تواند به عنوان یک زن و شوهر بیشتر به نظر برسد از سوی دیگر تفسیر شود، دشوار است که آیا هر دو مرد یا زن هستند یا خیر."

 

 

پوستر فتح Hardal

نمونه پوستر تبلیغاتی برتر بعدی فتح هاردال نام دارد. یک طرح گرافیگی نوع که از طراحان سوئیسی الهام گرفته شده است.

 


 

خلیج آلیسا بنفش

این پوستر چشمگیر برای Alisa Bay طراحی شده است، یک شراب غیر متعارف که توسط یک شیمیدان تولید شده است. این شرکت، از تکنولوژی برای ارزیابی خواص شیمیایی ویسکی استفاده می‌‎کند و سپس ماشین آلات اطلاعات مربوط به روند تولید را ثبت می‌کنند. 

 

Westlake، و مدیر این مجموعه می‌گوید: "ما این ایده را دوست داشتیم که داده‌های می‌تواند به عنوان هنر مولد تفسیر شوند و توانست ماهیت و شخصیت آلیسا را که علمی، فنی، بلکه خلاق است، به تصویر بکشید. این یک چالش هیجان انگیز خلاقانه برای ما بوده است. ما مجبور بودیم در مورد الگوریتم‌ها و کد پاسخگو بسیار یاد بگیریم، اما امیدوارم تصاویر و برنامه های کاربردی پویا ارزش تمام کار سخت را داشته باشند!"

 

جمع‌بندی

مجتمع چاپ کهن بزرگ‌ترین طراح و چاپ کننده پوستر تبلیغاتی در این مطلب به معرفی برترین نمونه پوستر تبلیغاتی سال اخیر پرداخته است که بسیار خلاق بوده و ماندگار شده است. برای چاپ پوستر می‌توانید با این مجتمع تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

نظر شما درباره بهترین نمونه پوستر های تبلیغاتی چیست؟