نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها
مقالات

نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها

4/7/2023 6:06:14 AM
1430 مشاهده

 نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها

کارت ویزیت تنها ابزار تبلیغاتی است که از نظر طراحی، سبک و شکل هیچ محدودیتی ندارد و دست صاحبان کسب و کار و طراحان در انتخاب و اجرای طرح باز است. یکی از کارت ویزیت‌های بسیار جذاب کارت ویزیت کسب و کارهایی مانند: آرایشگاه، قصابی، مزون و... است که دارای ایده‌های خلاقانه بی‌شماری است. در این مطلب نمونه‌های خلاقانه طراحی کارت ویزیت کسب و کارهای مختلف را بررسی می‌کنیم، به خواندن مطلب ادامه دهید و همه آن‌ها را در زیر بررسی کنید. بیاید، نگاهی بی‌اندازید و از دیدن کارت ویزیت جذاب و عجیب لذت ببریم!

 کارت ویزیت آرایشگاه شانه

یکی از جذاب‌ترین کارت ویزیت آرایشگاه که تاکنون طراحی شده است کارت ویزیت به شکل شانه است.  این کارت ویزیت حتی اگر اطلاعاتی از کسب و کار شما بر روی آن درج نشده باشد، مخاطب، سریعا به یاد آرایشگاه خواهد افتاد. در نتیجه برای همیشه در ذهن مخاطب با در اختیار داشتن این کارت ویزیت حک خواهید شد.

 کارت ویزیت آرایشگاه شانه

 کارت ویزیت قیچی در حال حرکت

همان طور که در تصویز زیر مشاهده می‌کنید این کارت ویزیت از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول خود کارت ویزیت، بخش دوم غلاف یا جای کارت ویزیت. هنگامی که کارت از غلاف خود بیرون کشیده می‌شود، یک توهم نوری ایجاد کرده که باعث می‌شود تا تصور کنیم قیچی در حال حرکت است.

 کارت ویزیت قیچی در حال حرکت

 کارت ویزیت رنده برای پنیر فروشی

یکی از عجیب‌ترین و جذاب‌ترین کارت ویزیت کسب و کار، کارت ویزیت رنده است که برای یک پنیر فروشی طراحی شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید اطلاعات درج شده بر روی این کارت بسیار مختصر و کوتاه است. اما تاثیرگذاری و جذب آن بسیار بالا است.

کارت ویزیت رنده برای پنیر فروشی

 کارت ویزیت ساتور

با نگاه به این کارت ویزیت اولین کسب و کاری که در ذهن شما نقش می‌بندد چیست؟ بله درست است این کارت کسب و کار برای یک فروشگاه گوشت طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت خلاقیت بالایی به کار رفته است و اولین گام داشتن یک کارت ویزیت تاثیر گذار یعنی جذب مخاطب را به خوبی در نظر گرفته است.

 کارت ویزیت ساتور

 کارت باشگاه پیلاتس

یکی از کارت ویزیت کسب و کار که بسیار جذاب طراحی شده است کارت ویزیت یک باشگاه پیلاتس است. در ابتدا شما شاهد یک کارت ویزیت ساده به شکل مربع هستید، اما این فقط ظاهر کار است. در واقع این کارت به شکل یک آدم طراحی شده است که مفصل‌های آن قابل حرکت بوده و می‌توان برخی از حرکات پیلاتس را با آن نمایش داد.

 کارت باشگاه پیلاتس

 کارت ویزیت تناسب اندام

در این کارت ویزیت با یکی از حساس‌ترین قیمت بدن در تناسب اندام یعنی شکم بازی شده است تا ذهن مخاطب بدون کوچک‌ترین مکثی به تناسب اندام جذب شود. در این کارت ویزیت در قسمت شکم یک خط پرفراژ وجود دارد که امکان کوچک کردن شکم را فراهم کرده است. همین امر مخاطب را جذب می‌کند تا به مربی تناسب اندام مراجعه کند.

 کارت ویزیت تناسب اندام

 کارت ویزیت رستوران

در تصویر زیر یک کارت ویزیت متفاوت برای یک رستوران یا یک غذاخوری را مشاهده خواهید کرد. طراحی این کارت بسیار متفاوت بوده و حتی امکان جدا سازی قاشق، چنگال و چاقوی آن نیز وجود دارد.

 کارت ویزیت رستوران

در ادامه نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها را مشاهده خواهید کرد:

کسب و کارهای مختلف

کسب و کارهای مختلف

کسب و کارهای مختلف

کسب و کارهای مختلف

 کلام آخر

آنچه در این مطلب به گفت‌وگو در مورد آن پرداختیم نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها است. همان طور که گفته شده و مشاهده کردید، کارت ویزیت‌ کسب و کار دارای تنوع بالایی از نظر شکل و اندازه هستند و همین امر باعث شده که تا به امروزه شاهد کارت ویزیت‌های عجیب و غریب و جذاب باشیم. نمونه‌های که در این مطلب به بررسی آن پرداختیم تنها چند نمونه از انواع کارت ویزیت کسب و کار هستند. برای در اختیار داشتن یک کارت ویزیت جذاب می‌توانید با کارشناسان مجتمع چاپ کهن در ارتباط باشید.

نظر شما درباره نمونه های جذاب و عجیب کارت ویزیت کسب و کارها چیست؟1

1