کارت ویزیت هوشمند چیست
مقالات

کارت ویزیت هوشمند چیست

کارت ویزیت هوشمند چیست

تبلیغات موثرترین راه افزایش درآمد است و تبلیغات با کیفیت یعنی پول آوری برای آن حرفه، کارت ویزیت‌ها یکی از موثرترین راه‌های تبلیغاتی هستند. در این میان تکنولوژی تحولات بزرگ‌تری را به مرحله اجرا گذاشته است آیا می‌دانید کارت ویزیت هوشمند چیست؟ اگر سوالم را پاسخ داده‌اید به شما تبریک می‌گوییم که از اطلاعات و فناوری روز دنیا جا نمانده‌اید در صورت عدم پاسخ با ما همراه باشید تا با کارت ویزیت هوشمند بیشتر آشنا شوید.

کارت ویزیت هوشمند 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که کارت ویزیت هوشمند چیست؟ این کارت‌ها امروزه کاربردهای زیادی دارند که شما می‌توانید برای کسب‌و‌کارتان از آن‌ها استفاده کنید و حسابی پرستیژ کاری خود را بالا ببرید و از سایر شرکت‌های رقیب در تبلیغات چند گام جلوتر بروید. پیشرفت تکنولوژی و بسترهای خاص اینترنت سبب شده که کارت ویزیت‌های کاغذی امروزه تبدیل به کارت ویزیت‌های هوشمند شود‌. این کارت یک پنل اس‌ام‌ای است‌ که‌ از طریق آن ارتباط پایداری با مشتریان دارید. شما با پنلی که در اختیار دارید شماره مشتریان را ذخیره می‌کنید. بر روی این کارت‌ها یک QR کد قرار دارد که مشتری با قرار دادن اسکنر گوشی می تواند اطلاعات را در گوشی خود ذخیره کند و دیگر نیاز به نگهداری همیشگی کارت ویزیت نیست. 

کارت ویزیت هوشمند و توانایی به اشترک گذاری آن 

 شما با این نسل از کارت‌ها می‌توانید اطلاعات تماس، سایت، پیج‌کاری، آدرس درگاه بانکی اختصاصی، موقعیت مکانی دقیق، اطلاعات کامل از فعالیت‌ها در فضای مجازی و... را  با مشتریان خود به اشترک بگذارید.

مزایای استفاده از کارت ویزیت هوشمند چیست؟

اگر بخواهیم مزایای کارت ویزیت هوشمند را برشماریم به ساعت‌ها زمان نیاز داریم، اما در این بخش به بررسی چند مورد از آن خواهیم پرداخت:
• پیشرفت‌ در حوزه تبلیغات سبب می‌شود که کار آسان‌تر انجام شود اما سطح فعالیت و اطلاع رسانی‌ها گسترده‌تر می‌شود. 
• برای استفاده از کارت ویزیت‌های معمولی به هر حال به طبیعت آسیب وارد می‌شود زیرا متریال اصلی کاغذ است که تامین کننده مواد اولیه کارت ویزیت‌ها است، اما در کارت‌های هوشمند این چنین نیست.
• یکی دیگر از مزایای کارت ویزیت هوشمند مقرون به صرفه بودن آن‌ است. زمانی که تصمیم می‌گیرید این کارت را داشته باشید پس هزینه‌ای بابت چاپ کارت ویزیت و نیروی انسانی پرداخت نمی‌کنید. 
• زمان عامل دیگری است که در تحویل این کارت ویزیت تغییرات چشم‌گیری داشته است. شما برای تهیه کارت ویزیت کاغذی حداقل ۱۰ روز کاری باید منتظر بمانید تا کارت‌های شما آماده شود اما کارت ویزیت هوشمند این چنین نیست در کم‌ترین مدت زمان آماده می‌شوند‌. 

• ارسال این کارت‌ها به مشتری خیلی آسان و سریع انجام می‌شود و نیاز نیست مدت زمان طولانی صرف پخش کارت‌ ویزیت‌ها شود. 
• کارت ویزیت‌های قدیمی به هر حال دور ریختنی هستند. کاربر قبل از اینکه اطلاعات شما را در گوشی خود ثبت کند کارت را دور می‌اندازد و برخی هم بعد از ثبت شماره تماس آن‌ها را دور می‌اندازند. کارت‌های ویزیت هوشمند این چنین اتفاقاتی برایشان پیش نمی‌آید. پس شما با استفاده از کارت ویزت هوشمند برای نگهداری آن دغدغه‌ای ندارد و می‌دانید همه‌ی اطلاعاتی که درج کرده‌اید را مشتریان در گوشی خود دارند.
• با کارت ویزیت هوشمند اطلاعات خود را در صورت تغییر می‌توانید به راحتی ویرایش کنید و همه‌ی مشتریان شما از آن با خبر شوند. 
• کارت ویزیت‌های هوشمند از سیستم مکان‌یاب دقیق برخوردار هستند و افراد به راحتی محل کار شما را پیدا می‌کنند‌ و مشتری بدون دغدغه این کار را انجام می‌دهد. 
• می‌توانید برای مشتریان خاص تبریک‌های تولد ارسال کنید و همچنین برای همه‌ی مشتریان پیام‌های تشکر ارسال کنید این کار سبب می‌شود شما در ذهنشان بمانید. 
• شما اگر برای ارائه خدمات و یا محصولات خود تخفیف در نظر گرفته‌اید مشتریان شما می‌تواند از این شرایط ویژه بهره‌مند شوند. آپدیت کردن یکی از ویژگی‌های مهم این کارت‌ها است.


قیمت کارت ویزیت هوشمند


 برای اطلاع دقیق از قیمت‌ کارت ویزیت هوشمند می‌توانید به سایت ایران کهن مراجعه کنید و با سفارش این محصول تبلیغاتی، جلوه مدرنی به کسب‌ و کارتان ببخشید.  

کارت ویزیت هوشمند چگونه کار می‌کند؟

پنلی که در اختیار دارید شماره‌ای اختصاصی دارد شما باید این شماره را به مشتریان خود ارائه دهید و آن‌ها با  ارسال پیام  به آن سر شماره به طور خودکار در سیستم عضو می‌شوند و دیگر شما در دسترس مشتریان و جالب‌تر این است که مشتریان در دسترس شما هستند.

هدف از هوشمند سازی کارت ویزیت‌ها چیست؟

هدف اصلی این کار پیدا کردن مشتری جدید نیست بلکه ایجاد ارتباط پایدارتر با مشتریان است‌. به خصوص برای کسب‌ و کارهای که خدمات آن‌ها دچار تغییرات می‌شود مخاطبان آن زودتر و کامل‌تر در جریان امور قرار می‌گیرند و ارتباط بهتری با هم دارند. به گونه‌ای اطلاع رسانی سریع، دقیق‌ و ایمن‌تر انجام می‌شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات دقیق و کامل در مورد کارت ویزیت هوشمند در اختیارتان قرار دهیم امیدوارم که برایتان مفید واقع شده باشد. به این نکته توجه کنید طراحی کارت ویزیت هوشمند مانند کارت ویزیت معمولی دارای اهمیت است. مجموعه ایران کهن سازنده بهترین‌ها است.

نظر شما درباره کارت ویزیت هوشمند چیست چیست؟