مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران کجاست
مقالات

مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران کجاست

1/15/2024 10:18:21 PM
1143 مشاهده

 مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران کجاست

شما می توانید برای چاپ کارت ویزیت از مراکز چاپ که کیفیت بالایی دارند استفاده کنید. با استفاده از مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران می‌توانید در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت کارت ویزیت اختصاصی خود را چاپ کنید.

 اهمیت آشنایی مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران

آشنایی با مرکز چاپ هر شهر و به‌خصوص مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران برای ساکنان آن ضروری است تا در زمانی که ساکنان آن شهر به مراکز چاپ نیاز پیدا کردند به‌راحتی و بدون دردسر و در کمترین زمان بتوانند نیازشان را برطرف و خودشان را به مراکز چاپ برسانند.
امروزه چاپ افست دارای گستردگی و پیشرفت چشم‌گیری است، تقریبا همه مراکز چاپ با استفاده از به‌روزترین ابزار و متدها از دستاوردهای قابل توجهی برخوردار هستند. این مراکز با تحویل سفارش مشتریان با کیفیت بالا، مشتریان خود را افزایش می‌دهند. 
در نتیجه سعی کنید از تنوع رنگی برای طراحی و چاپ کارت ویزیت‌تان استفاده کنید تا تصویری از شرکت شما را نشان دهد که در شان سازمان شما باشد. زیرا طراحی و چاپ کارت ویزیت کمک شایانی به کسب‌‌وکار‌ شما می‌کند و برای کسب کار شما بسیار موثر است.

 کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت کارتی به اندازه کارتی بانکی است که شامل: آدرس محل کار، نام شغل و برند، شماره تماس، نام شخص صاحب‌ و یا مدیر کار مربوطه می‌شود. با داشتن کارت ویزیت برای فعالیت و شغل‌تان  و در اختیار گذاشتن آن برای مشتری می‌توانید تمامی اطلاعاتی که یک مشتری باید بداند را در اختیار آن قرار دهید. 
اگر اطلاعاتی که در کارت ویزیت وجود دارد، مفید و مختصر باشد باعث جذب مخاطب و ماندن برند در ذهن مشتری و مخاطب می‌شود. هر چه کارت ویزیت بیزینس شما قشنگ‌تر و جذاب‌تر و خوش نماتر باشد، مشتری و افراد جامعه تمایل بیشتری برای آشنایی با کسب‌و‌کار و برند شما پیدا می‌کنند. این امر موجب ترغیب خرید از شما می‌شوند. 

برای انتخاب طرح کارت ویزیت باید دقت داشته باشید طرحی انتخاب کنید که برای هزار کارت ویزیت اولیه شما مناسب باشد و بعد اتمام این هزار کارت و گسترش شغلتان به فکر تغییر طرح کارت ویزیت‌تان باشید.

 مرکز چاپ در تهران

در این بخش به معرفی برخی از مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران  در تهران خواهیم پرداخت: 
چاپ کهن: اگر شما خواستار کارت ویزیت‌هایی منحصر‌به‌فرد و جذاب هستید، می‌توانید به این مرکز چاپ مراجعه کنید و از خدمات مطمئن این چاپخانه بهره‌مند شوید. همچنین سفارش به صورت آنلاین از مزیت‌های دیگر این مرکز چاپ است. این چایخانه عضو رسمی اتحادیه چاپخانه‌داران تهران است و ارائه‌دهنده کلیه خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، پاکت، سربرگ، چاپ فاکتور ‌رسمی با شماره سریال، لیبل‌های بهداشتی و دارویی، صنعتی و فرم‌های کارین‌لس و غیره است.
ظهیرالاسلام: یکی دیگر از اصلی‌ترین مراکز چاپ ایران و تهران، در منطقه بهارستان ظهیرالاسلام است که در روز سفارش‌های زیادی را با کیفیت بالا به دست مشتریان می‌رساند.
 از اصلی‌ترین فاکتورهای این چاپخانه این است که سرعت بالایی در چاپ دارد و هر یک از این چاپ‌ها کیفیت بالایی دارند. پس مشتریان به دنبال چاپخانه‌ای هستند که این فاکتورها و ویژگی‌ها را داشته باشد و وجود این دو مورد در هر چاپخانه‌ای ضروری است. 
چاپ کارت ویزیت انقلاب: در تمام روزهای هفته خدمات‌رسانی دارد.‌
چاپ و تبلیغات حسینی: کلیه خدمات چاپ از جمله ،چاپ کارت ویزیت، فاکتور و سربرگ و مهر فوری، سازه‌های نمایشگاهی و غیره در این مرکز چاپ با کیفیت خوب انجام می‌شود.
چاپ شمس: یکی دیگر از مراکز چاپ در تهران چاپ شمس است که عضو رسمی اتحادیه چاپخانه‌داران تهران است و ارائه‌دهنده کلیه خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، پاکت، سربرگ، چاپ فاکتور ‌رسمی با شماره سریال، لیبل‌های بهداشتی و دارویی، صنعتی و فرم‌های کارین‌لس و غیره است.
این چاپخانه مجهز به دو دستگاه برش پلار مدل ۲۰۰۴ افست یک ورقی دو رنگ، مدل ۲۰۰۶ هایدلبرگ افست یک ورق، مدل ۲۰۰۵ هایدلبرگ افست یک ورقی، مدل۲۰۰۳ هایدلبرگ جی تی او ۴ رنگ، مدل ۲۰۰۱ هایدلبرگ لترپرس ملخی طلاکوب فول اتوماتیک هایدلبرگ است.
طراحی و چاپ نگاره: کلیه خدمات طراحی و چاپ دیجیتال و افست، برش شبرنگ و روز‌رنگ، استیکر و کاغذ‌ دیواری در چاپخانه طراحی و چاپ نگاره انجام می‌شود.
چاپ دیجیتال طوبی: یکی دیگر از مراکز چاپ که جزء سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین مرکز چاپ است و همه‌ی خدمات اعم از: چاپ کارت ویزیت، مهر‌لیزری و مهر ژلاتینی، پرینت، چاپ تراکت، سربرگ، چاپ عکس در تخته شاسی، چاپ بنر انجام می‌دهد.
چاپ دیجیتال سپهر: در چاپخانه سپهر همه‌ی خدمات که شامل: چاپ دیجیتال پلات رنگی، فتوکپی، پرینت لیزری، مهر‌فوری، چاپ بنر، جزوات تایپ سیمی و صحافی و کتاب‌های درسی و غیره انجام می‌شود.
چاپ نگار: در چاپخانه نگار خدماتی اعم از: چاپ کارت ویزیت،  ساخت مهر فوری ژلاتینی،برجسته، لیزری، مهر‌و‌موم، پلاک استیل، مهر‌برنجی و طراحی و چاپ تراکت، فاکتور، کاتالوگ، بنر، فلکس، استیکر، طراحی و چاپ روی لیوان، فرش، پازل، پرچم رومیزی، پرچم ساحلی انجام می‌شود.

 انواع روش‌های چاپ کارت ویزیت

در این بخش از مطلب مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران به بررسی روش‌های چاپ کارت ویزیت خواهیم پرداخت:
چاپ افست: افست جزء روش‌های چاپ همیشگی و معمول در ایران است. چاپ افست به دلیل داشتن سابقه و قدمت طولانی در ایران موجب شده افراد زیادی در زمینه چاپ افست تجربه کسب کنند. می‌توان گفت جزء افراد حرفه‌ای برای این نوع  چاپ هستند، چاپ افست از بهترین و ارزان‌ترین روش‌‌های چاپ کارت ویزیت است. رنگ خروجی چاپ افست با ترکیب چهار رنگ که در ادامه خواهیم گفت به دست‌ می‌آید.
1. رنگ آبی (C)
2. ارغوانی (M)
3. زرد (Y)
4. سیاه (K)
تعداد تیراژ برای چاپ افست باید بالا باشد که این تیراژ به طور معمول هزار نسخه است.
چاپ دیجیتال: بعضی وقت‌ها در تهیه کارت ویزیت کم کاری و سهل انگاری می‌کنید و فرصت را از دست می‌دهید پس شرایطی پیش می‌آید که شما نیاز فوری به کارت ویزیت پیدا می‌کنید. برای طراحی و چاپ کارت ویزیت‌تان عجله دارید، مثلا نزدیک به نمایشگاه‌ها هستید و می‌خواهید سریع کارت ویزیت برندتان را دریافت کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید و به مشتری بدهید.
شما می توانید با مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران  مانند چاپ کهن تماس بگیرید و برای طراحی کارت ویزیت فوری اقدام کنید.
برای چاپ کارت ویزیت فوری از چاپ دیجیتال استفاده می شود و در واقع روش انجام این کار این طور است که ماده اثر‌گذار روی کاغذ، که پودر رنگی است در اثر مجاورت حرارت به صورت لایه های رنگ روی کاغذ می‌نشیند.
بزرگ‌ترین مزیتی که چاپ دیجیتال دارد سرعت بسیار بالای این روش چاپ است. یکی دیگر از مزیت‌های آن تیراژ دلخواه در چاپ است که برای تیراژهای پایین هم امکان چاپ وجود دارد.
به دلیل این مزیت‌ها و سرعت بالا چاپ دیجیتال هزینه چاپ کارت ویزیت فوری که با چاپ دیجیتال صورت گرفته خیلی بیشتر از چاپ افست است. پس به همین دلیل برای چاپ کارت ویزیت با تیراژ بالا از چاپ افست بیشتر استفاده می‌کنند‌.

 سخن پایانی

چاپ کارت ویزیت برای گسترش کسب‌وکارتان امری ضروری است پس می‌توانید با مراجعه به مراکز چاپ تهران، کارت ویزیت برندتان را به چاپ برسانید و در اختیار مشتری قرار دهید.

نظر شما درباره مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران کجاست چیست؟