محصولات

چاپ برند و لوگو روی چراغ قوه (جاسویچی)

چراغ قوه(جاسوییچی)

پیکسل مگنتی

پیکسل مگنتی

چاپ خودکار فلزی

خودکار فلزی

چاپ تیشرت سفید

تیشرت سفید

چاپ روی جاموبایلی تبلیغاتی

جا موبایلی چوبی

چاپ ساعت

دیواری

قلک ام دی اف( قلک چوبی) یکی از هدایای تبلیغاتی فوق العاده

قلک

جا دستمال کاغذی رولی وسیله ای کارآمد

جا دستمال کاغذی رولی

جعبه پذیرایی چوبی چیست و چه ویژگی هایی دارد

جعبه پذیرایی

سالنامه ایلیا

سالنامه ایلیا

parsian

سالنامه پارسیان

چاپ سالنامه مهرداد

سالنامه مهرداد

چاپ کهن

سالنامه هراز

توضیحات

هدایای تبلیغاتی لاکچری یا هدایای تبلیغاتی لوکس جزو آن دسته از هدایای تبلیغاتی با کاربرد اختصاصی هستند که همیشه مورد توجه بوده اند. در واقع شما که به دنبال هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس می گردید حتما از قیمت آن اطلاع دارید اما به دلیل تأثیر بالای آنها در مناسبت های خاص به هیچ وجه نمی توانید سراغ هدایای تبلیغاتی ارزان و معمولی بروید. در این صفحه ما لیستی از هدایای تبلیغاتی لاکچری را برای شما آماده کرده ایم که می توانید سفارش دهید تا در اسرع وقت به دستتان برسد. اما بد نیست قبل از خرید این متن را هم مطالعه کنید تا اگر کمی در خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری تردید دارید مطمئن شوید.

هدایای تبلیغاتی لاکچری کجا کاربرد دارند؟

با برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار که صحبت می کردیم مشخص شد دقیقا از کاربرد هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری مطلع نیستند اما بخاطر جنبه لاکچری بودن و برای اینکه در مناسبت ها و جلسات مهم اداری به شأن و مقام مهمانان ارزش زیادی گذاشته باشند به فکر ثبت سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری افتاده اند. ما به چند نمونه از کاربرد خیلی مهم این نوع هدایا اشاره می کنیم:

 • اگر مناسبات یا جلسات مهم کاری دارید که در آن اشخاص بلند پایه شرکت های همکار یا سرمایه گذاران حضور دارند و قصد دارید در انتها با یک هدیه تبلیغاتی درخور شأن آنها از این افراد قدردانی کنید، هدایای تبلیغاتی لاکچری بخرید.
 • اگر به فکر تقدیر و تشکر از مقامات و مدیران بلندپایه ای هستید که عملکرد شاخص و مهمی داشته اند، فقط هدایای تبلیغاتی لاکچری سفارش دهید.
 • اگر باشگاه مشتریان دارید و می خواهید با تقدیر از مشتریان دائمی و ویژه خود آنها را برای تبلیغات خودجوش ترغیب کنید، راه چاره فقط هدایای تبلیغاتی لاکچری است.
 • اگر می خواهید در برخی روزها و مناسبت های خاص به همکاران خود هدیه ویژه ای بدهید مثل روز مادر، روز معلم و غیره، پس بجز هدایای تبلیغاتی لاکچری به گزینه دیگری فکر نکنید.

بهترین هدایای تبلیغاتی لاکچری چه ویژگی هایی دارند؟

با گزینه های زیادی که برای استفاده از هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس دارید، بد نیست بدانید که چه ویژگی هایی باعث شده شرکت ها و سازمان های مختلف به جای خرید آنها به سراغ مدل های دیگری از هدایای تبلیغاتی نروند؟ در ادامه به چند مورد از ویژگی های هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری اشاره می کنیم:

 • زیبایی و جذابیتی که برای تولید این نوع هدایای تبلیغاتی به کار گرفته می شود در نوع خود کم نظیر است
 • در تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی لاکچری از بهترین متریال استفاده می شود
 • ماندگاری بالایی دارند و تا سالیان طولانی می توان استفاده کرد
 • لزوما کاربردی نیستند و بعضی از نمونه ها صرفا تزیینی و دکوری هستند
 • همیشه از سمت کسانی که این هدایا را دریافت می کنند بازخورد خوبی می گیرید
 • نماینده شایسته ای برای برند شماست پس به برندینگ کسب و کارتان هم کمک می کنند
 • حس وفاداری در مشتری ایجاد خواهد کرد

انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری

همانطور که در این صفحه هم مشاهده کردید هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند پس حسابی دستتان برای انتخاب و خرید باز است. آشنایی با نمونه های مختلف به شما کمک خواهد کرد تا در مناسبت های مختلف بهترین تصمیم را بگیرید. ما برای جمع بندی بهتر، انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری را یکبار دیگر در اینجا معرفی می کنیم:

ست مدیریتی چرمی یا خاتم کاری شده

ست مدیریتی پس صحبت از هدیه دادن به مدیران، مدیرعاملین یا هیأت مدیره یک شرکت یا سازمان است که می خواهید هدیه درخور و شایسته توجه کادو بدهید. ست مدیریتی چرمی مرغوب یا ست مدیریتی خاتم کاری شده اعلاء از نمونه های پرفروش هدایای تبلیغاتی لاکچری هستند که بر روی میز مدیریتی، جذابیت خاصی دارند و همیشه مورد استقبال قرار می گیرد.

سررسید ارگانایزر یا ژوبین

یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی لاکچری که اتفاقا خیلی هم کاربردی است، سررسید ارگانایزر یا ژوبین است که به آن سررسید مدیریتی هم می گویند. بالاترین کیفیت در بین انواع سررسید را دارند و معمولا جلد آنها چرمی است و فرمت کلاسوری دارند. چاپ سررسید ارگانایزر و هدیه آن به مدیران انتخاب شایسته و هوشمندانه ای است.

ست هدایای چرمی

ست هدایای چرمی شامل کمربند، ساعت با بند چرمی و کیف پول با جعبه اختصاصی مدیران یکی از زیباترین و البته گران قیمت ترین هدایای لاکچری است.

ست وسایل الکترونیکی

همه افراد از وسایل الکترونیکی در زندگی خود استفاده می کنند که می توان به پاوربانک، فلش مموری، سشوار، شارژر فندکی، هدفون، اسپیکر، موس و کیبورد و غیره اشاره کرد. قرار دادن این وسایل در یک جعبه به شکل ست یا پک کامل وسایل الکترونیکی از بهترین گزینه ها برای خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری است.

ست لیوان، ماگ و فلاسک دیجیتالی

اگر به جنبه کاربردی هدایای تبلیغاتی لاکچری هم فکر می کنید و برایتان مهم است از ماگ های حرارتی یا هیتردار، لیوان های دمنوش، فلاسک های دیجیتالی و تراول ماگ به شکل جعبه ست کامل استفاده کنید.

تابلوهای نفیس

یکی دیگر از مدل های هدایای تبلیغاتی لاکچری، تابلوهای نفیس هستند که شامل تابلو فرش یا تابلوهای ارزشمند هنری است. اگر افراد مدنظر شما به آثار هنری یا داشتن تابلو فرش علاقه دارند پس بهترین گزینه خواهد بود.

نکات خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری

شاید این تصور ذهنی خیلی از افراد باشد که چون هدیه تبلیغاتی که انتخاب کرده اند گران قیمت و لاکچری است و هزینه زیادی بابت آن پرداخته اند پس حتما مورد استقبال قرار خواهد گرفت در صورتی که اینطور نیست. تا زمانی که هدیه تبلیغاتی شما باب میل و سلیقه افراد مدنظر شما نباشد هیچ گونه اثرگذاری نخواهد داشت. مهمترین نکاتی که باید موقع خرید هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری به آن توجه کنید عبارتند از:

 • فقط به سلیقه و نیاز مخاطب هدفتان فکر کنید.
 • نیاز نیست هدیه ای که انتخاب می کنید تمامی مخاطبان هدف شما از گروه های مختلف بپسندند چون هر کدام هدیه ویژه خودشان را می خواهند.
 • لوگو و برند شما باید روی هدیه تبلیغاتی چاپ شود در غیر این صورت خیلی زود فراموش خواهید شد و به برندسازی شما کمک نخواهد کرد.
 • بسته بندی و جعبه ای که برای هدیه لاکچری تبلیغاتی انتخاب می کنید باید به همان اندازه تأثیرگذار باشد
 • تناسب بین رنگ و طرح هدیه تبلیغاتی و بسته بندی را فراموش نکنید.
 • کیفیت و مرغوبیت هدایای تبلیغاتی لاکچری بسیار مهم هستند و از این بابت مطمئن شوید

خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری

برای شما که به فکر خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری هستید نه تنها پیشنهادات ویژه داریم بلکه شرایط خاص خرید هم گذاشته ایم. هدایای تبلیغاتی لاکچری چاپ کهن تنوع بالایی دارند و شما می توانید درخواست چاپ هر نوع طرح یا نوشته را داشته باشید. برای خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری کافیست سفارش خود را به شکل آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت نمایید. ضمنا اگر برای دریافت سفارش عجله دارید کافیست گزینه تحویل فوری را انتخاب کنید.

قیمت هدایای تبلیغاتی لاکچری

هزینه خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری چقدر می شود؟ چقدر باید هزینه کنیم؟ رنج قیمت هدایای تبلیغاتی لاکچری چقدر است؟ این موارد سوالاتی است که در مشاوره های تلفنی از ما زیاد می پرسید. هزینه ای که بابت خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری باید بپردازید بسته به نوع هدیه، تعداد و زمان درخواستی برای تحویل متفاوت است. بنابراین نمی توانیم هزینه یا قیمت ثابت و مشخصی را تعیین کنیم. برای اطلاع از قیمت کافیست به صفحه ثبت سفارش بروید تا به شکل آنلاین هزینه نهایی برای شما مشخص شود.