محصولات

چاپ پیکسل سوزنی 44

پیکسل سوزنی

پیکسل مگنتی

پیکسل مگنتی

ماگ های حرارتی و کاربرد آن ها

ماگ حرارتی

توضیحات

چاپ هدایای تبلیغاتی همیشه به عنوان یک راهکار اثربخش و تأثیرگذار در فرهنگ سازمانی و تبلیغات مطرح بوده است. گاهی اوقات به دلایل مختلف شرکت ها اقدام به ثبت سفارش عمده می کنند و گاهی نیز به دلایل مختلف نیاز به هدایای تبلیغاتی تکی یا تعداد کم پیدا می کنند. به عنوان مثال فرض کنید صاحب یک کسب و کار هستید و در یک جلسه رسمی و بسیار مهم قصد دارید به شریک تجاری یا مهمان بلند پایه خود هدیه تبلیغاتی بدهید، یا فقط به مدیران ارشد مجموعه به دلیل موفقیت کاری هدیه تبلیغاتی کادو بدهید. در این شرایط خرید و سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی تکی یا تعداد کم بهترین گزینه بوده و مقرون به صرفه است. در این راستا ما بهترین نمونه ها را برای شما آماده می کنیم که در ادامه معرفی کرده ایم.

کدام هدایای تبلیغاتی را می توان به شکل تکی سفارش داد؟

 

تقریبا می توان گفت همه مدل های هدایای تبلیغاتی را می توانید به شکل تکی یا تعداد کم سفارش دهید و از این بابت محدودیتی وجود ندارد. مهمترین چیزی که باید به آن اهمیت دهید، کیفیت بالای هدایای تبلیغاتی است. پس از آن باید دقت کنید که نوع هدیه شما متناسب با مخاطبی باشد که قصد دارید به آن هدیه تبلیغاتی بدهید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.

بهترین هدایای تبلیغاتی تکی

 

انتخاب هدیه تبلیغاتی تکی باید هوشمندانه باشد تا اثرگذاری مناسبی بر روی مخاطب شما ایجاد کند. از طرفی چون که معمولا در خرید هدایای تبلیغاتی تعداد کم مخاطب شما افراد مهم یا رده بالای یک سازمان هستند باید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. اگر محدودیت بودجه ندارید، هدایای تبلیغاتی لاکچری را پیشنهاد می کنیم اما اگر مدیریت هزینه ها هم برای شما مهم است یا استارتاپی هستید که قصد دارید با خرید هدایای تبلیغاتی به تعداد کم اما با کیفیت، در هزینه ها صرفه جویی کنید این لیست برای شماست:

خودکار و روان نویس

 

چاپ خودکار و روان نویس بیشتر از اینکه جنبه کاربردی آن مهم باشد به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تکی لوکس و به عنوان یک یادبود از یک مجموعه یا شرکت به افراد خاصی اهدا می شود. ما در چاپ کهن می توانیم بالاترین و بهترین کیفیت چاپ روی خودکار با متن و برند مخصوص خودتان به همراه قیمت مناسب ارائه کنیم.

لیوان یا ماگ

 

چاپ لیوان یا ماگ برای آن دسته از صاحبان مشاغل و حرفه هایی که قصد دارند به مناسبت سالگرد تأسیس یا معرفی محصول جدید خود هدیه تبلیغاتی قیمت مناسب ولی ارزشمند و ماندگار کادو بدهند، بهترین گزینه است. شما می توانید به کمک چاپ کهن، عکس، متن، لوگو، نوشته یا هر چیز دیگری که تمایل دارید بر روی لیوان یا ماگ به چاپ رسانده و به عنوان هدایای تبلیغاتی تکی خریداری کنید. لیوان یا ماگ انتخابی می تواند ساده، دسته رنگی یا داخل رنگی، ماگ حرارتی، نیم ماگ، لیوان دسته قبلی و غیره باشد که بر روی آن کار چاپ صورت می گیرد.

ساعت تبلیغاتی

 

ساعت دیواری یا رومیزی وسیله ای است که همه جا و هر روز و هر لحظه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل است که کسب و کارهای مختلف از خدمات چاپ روی ساعت ما استفاده می کنند تا با درج لوگو، برند یا شعار برند خود و اهدای آن به افراد و مجموعه های خاص همیشه بتوانند خود را پیش چشمان مشتریان مختلف تبلیغ کنند.

تراول ماگ

 

تراول ماگ یا ماگ سفری به حدی در بین مردم محبوب است که امکان ندارد در بین وسایل سفر به چشمتان نخورد. از طرفی تراول ماگ هدیه تبلیغاتی است که لزومی ندارد به شکل عمده سفارش دهید. ضمنا به دلیل کاربردی بودن و قیمت مناسب یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت سفارش هدیه تبلیغاتی تکی یا تعداد کم است. دقت داشته باشید که چاپ تراول ماگ نسبت به چاپ لیوان هزینه بیشتری دارد که بخاطر دوام و ماندگاری بیشتر و البته شیک بودن آنهاست.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

 

برای شما که به فکر خرید هدیه تبلیغاتی تکی یا تعداد کم برای سطوح مدیریتی، کارکنان ارشد و معاونین هستید، هدیه تبلیغاتی مدیریتی بهترین گزینه است. پکیج هدیه تبلیغاتی مدیریتی بسته به نوع شغل و رده افراد متنوع است. شما می توانید با ثبت سفارش علاوه بر دریافت ست مدیریتی شیک و با دوام، لوگو و اسم برندتان را بر روی آن چاپ کنید. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید با ما تماس بگیرید.

نحوه ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی تکی

 

برای ثبت سفارش هدیه تبلیغاتی تکی می توانید وارد صفحه هر کدام از محصولات پیشنهادی که معرفی کردیم و شده و با ورود به صفحه ثبت سفارش نوع محصول انتخابی، نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید. نکته حائز اهمیت این است که برای ثبت سفارش نیاز به مراجعه حضوری نیست و به شکل آنلاین نیز می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. خرید هدایای تبلیغاتی تکی یا تعداد کم به شکل آنلاین و در سریعترین زمان ممکن در چاپ کهن انجام می شود.

قیمت هدایای تبلیغاتی تکی یا تعداد کم

 

قیمت هدایای تبلیغاتی تعداد کم یا تکی بسته به نوعی که انتخاب می کنید، خدمات پس از چاپ و تعداد متفاوت است. برای اطلاع از هزینه پرداختی می توانید وارد صفحه هدیه تبلیغاتی مدنظرتان شده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی، قیمت نهایی را به شکل آنلاین و در همان لحظه مشاهده کنید.