تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت سربرگ کتان

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

از رنگ‌های تن پلات (مشکی، سرمه‌ای و ...) برای تمام زمینه کار استفاده نکنید.

چاپ سربرگ کتان

 

امروزه به جهت تبلیغات از کوچکترین حفره ای هم در این راستا استفاده می کنند تا بدین ترتیب بتوانند با بهره گیری از تبلیغاتی که صورت می گیرد؛ شرکت یا اداره مربوط به خود را خیلی زودتر از پیش بینی های اعمال شده به دیگران معرفی سازند. یکی از همین راه های تبلیغاتی شایان توجه استفاده از سربرگ کتان می باشد. همان طور که می دانید؛ از سربرگ ها به صورت a4، a5، a6 و یا سربرگ کتان می توان به منظور چاپ و درج لوگو و مشخصات شرکت و نوشته هایی استفاده کرد که با آن ها می توان دست به تبلیغات وسیعی زد. از این میان در ادامه به معرفی سربرگ کتان و نکات حائز اهمیت مربوط به آن اشاره خواهد شد. پس با ما تا پایان همراه باشید..

معرفی سربرگ کتان 120 گرم

از جمله سربرگ های پرکاربرد و پرمصرفی که در زمینه چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد؛ سربرگ کتان 120 گرمی با سایز واقعی می باشد که این نوع از سربرگ ها از بافت ریزی برخوردار می باشند ولی در عین حال به منظور نوشتن و چاپ در پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با چاپ این نوع از سربرگ ها به صورت تمام رنگی و در قالب دو رو از برگه های تحریر 80 و 100 گرمی به خوبی بهره مند شوید و سفارش خویش را به ثبت رسانید تا بدین ترتیب بتوانید از وجود یک سربرگ کتان به بهترین نحو ممکن استفاده به عمل آورده و خیلی زود جای پای خود را در شرکت یا اداره جات مربوط به خویش قرص کرده و روز به روز به شهرت و مشتریان خود بیفزایید.

نکات مربوط به چاپ سربرگ کتان

در صورتی که قصد چاپ سربرگ کتان دارید و می خواهید از وجود این نوع از سربرگ ها به منظور ایجاد تبلیغات در سطح وسیعی بهره مند شوید؛ می بایست به یک سری اصول و نکات توجه شود. از جمله آن ها می توان به این مسئله توجه داشت:

1- توجه به فاصله های موجود

در صورتی که می خواهید به هنگام برش در فضای خالی ایجاد شده در سربرگ اطمینان حاصل کنید؛ می توانید با ایجاد فاصله ای لوگو و سایر نوشته های پیشنهادی خود را دست کم به میزان 5 میلیمتر از لبه های کار خیال خود را راحت و آسوده خاطر کنید تا به طور کامل سفارش شما در سربرگ کتان درج گردد.

2- استفاده بهینه از فضای خالی 

از فضای خالی ایجاد شده در سربرگ ها بایستی به بهترین نحو ممکن استفاده کرد. ضمن اینکه از سربرگ کتان می توان به صورت دو رو بهره گرفت تا پشت و روی صفحه شما از آرم شرکت و راه های ارتباطی با آن همراه گردد.

3- قیمت و بازه زمانی تحویل

به قیمت چاپ سربرگ و نیز بازه زمانی تحویل سفارش نیز باید توجه شود. معمولا ظرف مدت یک هفته کاری معادل 7 روز شما می توانید با بالاترین راندمان کاری از وجود چاپ سربرگ کتان متناسب با پیشنهادها و سفارش های خود بهره مند شوید.