محاسبه قیمت سلفون شنی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 

 چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی

یکی از مهم‌ترین خدمات قبل و بعد از چاپ کارت ویزیت، روکش‌های روی آن است که زیبایی و مقاومت کار را دو چندان می‌کند. یکی از این روکش‌ها، سلفون شنی است که اگر می‌خواهید کارت ویزیت‌تان روکش داشته باشد، سلفون شنی بهترین انتخاب است. در ادامه در مورد چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 نگاهی کلی به چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون ‌شنی

در چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی بعد از عمل چاپ یک لایه‌ی نازک سلفون روی کارت ویزیت قرار می‌گیرد که علاوه بر محافظت و دوام بیشتر کارت، ظاهری بسیار جذابی هم به کارت می‌دهد. پس شما با اضافه کردن روکش سلفون شنی کارت‌ ویزیت‌تان را با بقیه‌ی کارت‌های ویزیت متمایز می‌کنید. برای استفاده از روکش سلفون شنی شما می‌توانید از انواع مختلف از رنگ‌های کاغذ استفاده کنید.

 ویژگی چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی

برای ساخت چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی هیچ محدودیتی برای برش به شکل‌های دایره و بقیه اشکال ندارید ولی این ویژگی با برش نیم تیغ قابل اجرا است و هزینه نهایی هم بستگی به‌ نرخ برش دارد و در اشکال مستطیل و مربع به‌صورت‌ برش مستقیم قابل برش است. 
سلفون شنی را اغلب روی کارت ویزیت استفاده می‌کنند تا زیبایی‌اش دو‌ برابر شود و هم با ضربه روی جلد کارت خش ایجاد نشود. در‌ واقع از سریع‌ترین روش‌های محافظت کارت در‌ برابر رطوبت و سایر مشکلات محیطی دیگر است. کنتراست رنگی کارت ویزیت با روکش سلفون شنی بهبود می‌یابد و از چین‌ و‌ چروک و آفتاب خوردگی و لکه‌دار ‌‌شدن توسط چربی یا هر لکه‌ای دیگر بر‌ روی کارت جلوگیری می‌کند.

 کاربردهای چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی

 کارت ویزیت سلفون شنی به‌دلیل زیبایی بالایی که دارد طرفداران زیادی داشته و کارت ویزیت سلفون شنی با روش چاپ دیجیتال چاپ می‌شود. در‌ واقع کارت ویزیت از بهترین روش‌های معرفی کسب‌و‌کارتان است. با قرار‌ گرفتن روکش سلفونی روی کارت ویزیت، کارت تبلیغاتی زنده‌تر به نظر می‌رسد. با‌ قرار‌ گرفتن روکش سلفون شنی روی کارت ویزیت، کارت ویزیت در ‌برابر رطوبت،خط ‌‌و ‌خش و لایه‌های چربی، بارندگی و خیس شدن، چین ‌و ‌چروک، پارگی، آفتاب خوردگی، لک شدن، شکستگی و برآمدگی اطراف کارت، رنگ‌پریدگی، سیاه‌شدن، ماندن جای اثر انگشت محافظت می‌کند. در واقع روکش روی کارت‌های ویزیت یکی از روش‌های رایج افزایش استحکام کارت است.

 معایب استفاده از کارت ویزیت سلفون شنی

یکی از بزرگ‌ترین عیب چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی این است که ممکن است بعد برش کمی حباب در کار به‌وجود آید.

 مزایای استفاده از کارت ویزیت سلفون شنی

از جمله مزایایی چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی به شرح زیر است:
• محافظت از کارت در‌ برابر لک شدن با چربی‌ها و آسیب دیدن
• افزایش کیفیت طرح چاپ شده روی کارت‌ ویزیت
• از تا شدن ورقه و همچنین شکستگی اطراف کارت جلوگیری می‌کند.
• در‌ برابر خیس شدن مقاوم می‌شود.
• در هر‌ سایزی که کارت ویزیت وجود داشته باشد مانعی برای استفاده از روکش سلفون شنی وجود ندارد.
• محافظت از کارت در برابر رطوبت و خط‌‌ و ‌خش

 نکات مهم در طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی

چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی باید طوری طراحی شود که هدف کاری شما را به‌خوبی نمایش دهد. چون کارت‌های ویزیت در ‌واقع بمب اطلاعاتی شما به مشتری هستند، پس انتخاب یک عنوان اصلی، از مهم‌ترین

 نکته‌های طراحی کارت ویزیت به شمار می رود.

پس اگر کارت ویزیت، بمب اطلاعاتی از طرف شرکت شما حساب می‌شود باید بهترین کیفیت را برای طراحی و چاپ داشته باشد و همچنین باید روکش مناسب برای کارت در ‌نظر بگیرید تا هم کیفیت بالایی داشته‌باشد و هم از نظر زیبایی و خلاقیت بی‌رغیب باشد.

 خدمات چاپ کهن در طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت‌سلفون شنی

چاپ‌‌ کهن با ‌هدف افزایش دسترسی گسترده ه خدمات و محصولات چاپی ایجاد شده است. طراحی و انجام چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون شنی توسط این مجموعه به بهترین نحو انجام می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین کارت ویزیت سلفون شنی خود را به‌راحتی سفارش دهید تا در کمترین زمان کارت مورد‌ نظر شما آماده شود و در اختیارتان قرار‌گیرد. همچنین از خدمات دیگر این مجموعه این‌ است که کارت‌های ویزیت سلفون شنی را به انتخاب شما به حالت گوشه‌گرد دستی می‌تواند برش دهد. همچنین گزینه تحویل معمولی و تحویل فوری جزء ویژگی‌های وب‌سایت برای سفارش آنلاین است‌.

 سخن پایانی

چاپ دیجیتال کارت ویزیت با روکش سلفون شنی بهترین لطفی است که هر کسب‌و‌کار و مشاغلی نسبت به پیشرفت شغلش می‌تواند انجام دهد. پس برای این امر سعی کنید بهترین مرکز چاپ و طراحی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان این مجموع در ارتباط باشید.