تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت سلفون طرح دار

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ دیجیتال کارت‌‌ویزیت سلفون طرح دار

برای چاپ و تولید کارت ویزیت، سلفون طرح دار می‌تواند، گزینه مناسبی برای روکش این کارت‌ها باشد. از هدف‌های اصلی طراحی کارت ویزیت می‌توانیم به در ‌‌اختیار قرار ‌دادن اطلاعاتی اعم از شماره ‌تماس، ایمیل، وب‌سایت و آدرس محل کار برای مشتری اشاره کنیم.

 سلفون طرح دار چیست؟

سلفون‌ها پوشش‌هایی هستند که، در چاپ کارت‌ ویزیت موجب افزایش زیبایی محصولات چاپی و همچنین باعث افزایش استحکام کارت‌های ویزیت می‌شوند. همچنین از محصول در‌ برابر صدماتی که ممکن است آسیب ببیند محافظت می‌کند. این روکش‌ها با دستگاه‌های مخصوص روی کارت قرار می‌گیرند که سلفون طرح دار یکی از انواع روکش‌های موجود در بازار است.

 نگاهی کلی به چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار از کاغذ گلاسه استفاده می‌شود و سپس روکش نازکی از سلفون طرح دار روی آن قرار می‌گیرد. وجود روکش سلفون طرح دار هم زیبایی کارت را بیشتر می‌کند و هم مقاومت کارت را افزایش می‌دهد. پس با‌وجود سلفون طرح دار، کارت ویزیت شما منحصر‌به‌فرد می‌شود.

 ویژگی چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار می‌توانید کارت را به‌صورت دور گرد و در اندازه‌های مختلف طراحی کنید. برای قرار‌ دادن روکش سلفونی بر ‌روی کارت ویزیت نیاز به زمان زیادی ندارید و زمان آماده‌سازی آن کوتاه است. این روکش موجب افزایش استقامت کارت  و محافظت از کارت در‌ برابر چین خوردن و آفتاب خوردن و زرد ‌شدن می‌شود.

 کاربرد‌های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

کارت‌های ویزیت با انواع روکش، طرفداران زیادی دارد که یکی از این روکش‌ها سلفون طرح دار است و در‌ واقع کارت ویزیت از بهترین روش‌های معرفی کسب‌و‌کار است. با قرار ‌گرفتن روکش روی کارت ویزیت تصویر کارت، پویاتر به‌نظر می‌رسد و از کارت ویزیت در‌ برابر لایه‌های چربی، رطوبت، خط‌و‌خش، لک شدن، شکستگی و همچنین سیاه شدن جلوگیری می‌کند. در‌ واقع افزودن روکش به کارت‌های ویزیت از روش‌های رایج افزایش استحکام کارت است. با افزودن سلفون طرح دار به کارت ویزیت می‌توانید طرح‌های فانتزی بسازید.

 معایب استفاده از چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

از جمله معایب استفاده از چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار به شرح زیر است:
• ممکن است در هنگام برش، زیر سلفون حباب‌دار شود و همچنین سلفون از گوشه‌ی کارت به‌مرور زمان جدا شود‌.
• سلفون طرح دار همان طور که از اسمش مشخص است دارای طرح‌هایی بر ‌روی خودش است. پس دقت کنید ممکن است اگر در‌ جای مناسب خود قرار‌ نگیرد اندکی موجب ناخوانا شدن بعضی از جزئیات کارت ویزیت شود.

 مزایای استفاده از چاپ دیجیتال کارت‌ ویزیت سلفون طرح دار

از جمله مزایای چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار به شرح زیر است:
• این نوع کارت ویزیت‌ها با روکش‌های سلفون طرح دار تنوع زیادی دارند.
• روکش سلفون‌ به کارت ویزیت کیفیت و دوام زیادی می‌دهد‌.
• در این کارت ویزیت‌ها رنگ‌ها با کیفیت خوبی نمایش داده می‌شوند.
• کارت ویزیت با سلفون طرح دار انعطاف‌پذیری قابل قبولی دارد.
• روی این نوع کارت ویزیت‌ها می‌توانید با ماژیک یا خودکار بنویسید.
• مانع از خط‌وخش بر‌ روی کارت می‌شود.
• در‌ برابر آب و رطوبت از کارت محافظت می‌کند.
• زمان آماده‌سازی این کارت‌ها با سلفون طرح دار کوتاه است.
• این روکش‌ها در حد چند میلی‌متر ضخامت دارند ولی محافظ خوبی برای کارت‌های ویزیت هستند و علاوه بر زیبایی ظاهری موجب محافظت از کارت می‌شوند.

 نکات مهم در طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

برای طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار باید هدف کاری خود را در ‌نظر بگیرید چون کارت ویزیت در ‌واقع نماینده‌‌ی شرکت شما است. پس بهترین کیفیت را از لحاظ چاپ و طراحی باید داشته باشد. در نتیجه سعی کنید این امر را به بهترین مجموعه چاپ بسپارید. چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار را با‌دقت انجام دهید و روکشی را انتخاب کنید که هم از لحاظ ظاهری و هم خلاقیت بدرخشد.

 خدمات چاپ کهن در طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار

مجموعه چاپ کهن با راه‌اندازی سفارش آنلاین برای طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت به کمک شما آماده است تا در صورت نیاز کارت ویزست مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید. این مجموعه برای وب‌سایت‌ سفارش آنلاین چاپ دیجیتال کارت ‌ویزیت سلفون طرح دار، قابلیت‌هایی اعم از برش گوشه گرد دستی و همچنین وجود گزینه‌های تحویل معمولی یا فوری و غیره را نیز قرار ‌داده است.

 سخن پایانی

امروزه کارت ویزیت در دنیای تبلیغات جایگاه ویژه‌ای دارد پس برای طراحی این کارت‌ها باید از بهترین جنس کاغذ و روکش استفاده شود. چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون طرح دار یکی از آن دسته از کارت ویزیت‌ها است که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.