محاسبه قیمت طلا کارت لمینت براق
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق

اگر جلب توجه کارت ویزیت برای شما اهمیت دارد انتخاب مناسب برای شما کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق است. فاکتورهای مانند رنگ طلایی، لمینت و براق بودن، یک کارت فوق لاکچری را می‌سازد که زرق و برق آن هر فردی را جذب می‌کند. در این کارت روکش طلا زیر روکش لمینت قرار می‌گیرد که حسابی این نمونه کارت را بادوام می‌کند. این کارت ویزیت یک کارت ویزیت خاص برای افرادی است که به دنبال خاص بودن در کسب و کار خود هستند. در نتیجه بهتر است بیشتر با این محصول آشنا شویم.

 ویژگی چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق

همان طور که اطلاع دارید انواع کارت ویزیت با ویژگی‌های متفاوت وجود دارد که یکی از آن‌ها چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق با ویژگی‌های زیر است:
• لمینت شدن آن ضخامت تضمین شده برای کارت می‌سازد.
• روکش براق باعث می‌شود رنگ‌ها بهتر دیده شوند و انعکاس نور در این کارت رخ می‌دهد. 
• رطوبت و خط‌ و ‌خش نمی‌تواند بر روی این کارت مشکلی ایجاد کند.
• با ماژیک cd می‌توانید بر روی طلا کارت لمینت براق بنویسید اما با خودکارهای معمولی این موضوع امکان‌پذیر نیست.
• به سختی تا شده و به راحتی آسیب نمی‌بیند مگر این که عمدی در کار باشد، در غیر این صورت استحکام بالای دارد. 
• این کارت به روش چاپ افست چاپ می‌شود که در تیراژ بالا بسیار مقرون به صرفه است.
• سایز چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق برابر است با 6*9 که بعد از برش دارای ابعاد 5.5*8.5 است.
• نوع کاغذ مورد استفاده برای چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق گلاسه گرماژ ۳۰۰ است.

 مشخصات طلا کارت لمینت براق

در مجتمع چاپ کهن اولویت همیشه با آرامش و راحتی کار مشتری است. در نتیجه با امکان سفارش آنلاین تلاش کرده‌ایم تا در حد توان کار سفارش را نیز برای مشتریان عزیز آسان کنیم. در نتیجه برای سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق کافی است فیلدهای خواسته شده که به شرح زیر است را کامل کنید.  
• روی چاپ: دو رو
• تیراژ: ۱۰۰۰ به بالا (از آنجایی که این کارت به روش افست چاپ می‌شود امکان سفارش زیر 1000 عدد وجود ندارد)
• خدمات پس از چاپ: UV برجسته
• زمان تحویل: ۱۲ روز کاری
نکته: رزولوشن فایل ارسالی باید حداقل‌ ۳۰۰ dpi باشد و به صورت PDF برای هر دو روی کارت، نکته دیگر این که اگر طرحی برای کارت ویزیت خود ندارید می‌توانید گزینه طراحی آنلاین را انتخاب کنید تا گرافیست‌های حرفه‌ای و کار بلد چاپ کهن طرحی شایسته برند و کسب و کار شما را طراحی کنند.

 مشخصات فایل ارسالی

همان طور که اشاره شد شما می‌توانید فایل طراحی شده برای کارت ویزیت خود را از طریق سایت ارسال کنید و یا از طراحی آنلاین و گرافیست‌های حرفه‌ای این مجموعه در صورت نداشتن طرح استفاده کنید. اما یک سری نکات را باید در هنگام ارسال فایل در نظر داشته باشید که شامل مواردی مانند: فرمت فایل ارسالی (JPG, JPEG و برای فایل‌های چند صفحه‌ای و پشت و رو به صورتpdf )، برای قسمت یو وی (UV) باید فایل را جداگانه ارسال کنید، فایل هر سمت را باید جداگانه ارسال کنید و... است.

 خرید و چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق

کارت ویزیتی برایتان خلق می‌کنیم که در دستان مخاطبتان بدرخشد، در نتیجه با انتخاب چاپ کارت ویزیت طلا کارت لمینت براق یک انتخاب خاص و ایده‌آل در اختیار دارید. فقط کافی است به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.