محاسبه قیمت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم

کارت ویزیت دارای انواع اقسام متعددی است که کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم یکی از آن‌ها بوده که زیبا و بسیار گیرا است. در نتیجه این کارت مخاطب را جذب می‌کند، با این کارت‌های کوچک اما کاربردی شما موقعیت مکانی، شماره تماس، لوگو و نامتان را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارید تا در صورت نیاز مخاطب بتواند به راحتی با شما در ارتباط باشد.

گلاسه یووی دورگرد طرح چرم

کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم بر روی مقوا ۳۰۰ گرم گلاسه تولید می‌شود. طرح‌ و اطلاعات مورد نظر بر روی این مقوا چاپ شده سپس روکش یووی طرح چرم بر روی آن کشیده می‌شود، این‌ کارت ویزیت‌ها به سبب جنس روکشی که دارند حس خاصی به مخاطب می‌دهند. هر کسب‌و‌کاری می‌تواند کارت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم را برای معرفی حرفه خود انتخاب کند. اما مخاطب این مدل بیشتر فروشگاه‌های کیف، کفش و سایر مشاغل مرتبط‌اند که این کارت را نسبت به سایر کارت ویزیت‌ها ترجیح می‌دهند.

چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم

کارت‌ ویزیت‌ها بر اساس تعداد تیراژی که دارند مشخص می‌کنند که از کدام نوع چاپ باید استفاده شوند. نوع چاپ گلاسه یووی دورگرد طرح چرم باید افست باشد زیرا تیراژ چاپ این کارت از ۱۰۰۰ عدد شروع می‌شود. این تعداد برای چاپ دیجیتال مناسب نیست، در مجموعه چاپ کهن که تجهیزات و امکانات چاپی آن بی‌رقیب است، می‌توان هدف شما از کارت ویزیت یعنی جذب مشتری و کیفیت را بدون نقص برای شما خلق کند. 

سایز کارت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم

کارت ویزیت‌ها دارای سایزهای حداکثر و حداقلی هستند بر اساس اطلاعات چاپی، نوع متریال کارت، طرح لوگو و... می‌شود سایز آن را تغییر داد. اگر کارت ویزیت منتخب شما ابعاد آن استاندارد نیست بهتر است قبل از اینکه سایز کارت را مشخص کنید از طراحان آن مجموعه مشاوره بگیرید. سایز استاندارد کارت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم ۹*۶ است. کارت ویزیت‌ها بلا استثنا بعد از مرحله چاپ و آماده شدن با برشی که بر روی آن‌ها داده می‌شوند از هر طرف حدود ۳ میل کوچک‌تر می‌شوند در نتیجه در هنگام طراحی و سفارش کارت ویزیت به این نکته توجه داشته باشید. 

ویژگی گلاسه یووی‌ دورگرد طرح چرم

اگر بخواهیم در مورد ویژگی کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم صحبت کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:
• کارت‌ها در مناطق مرطوب به سرعت کیفیت خود را از دست می‌دهند. کارت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم به سبب روکش یووی که بر روی آن کشیده می‌شود در مقابل آب بسیار مقاوم است و رطوبت هوا به هیچ عنوان در کیفیت آن‌ها تاثیر نمی‌گذارد.


• کارت‌های که معمولا دارای روکش‌اند نوشتن با خودکار بر روی آن‌ها امکان‌پذیر نیست روکش یووی در این کارت  باعث شده تا شرایط نوشتن با خودکار وجود نداشته باشد. 
• کارت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم ویژگی‌ دیگر آن، این است که به دلیل متریال سازنده حتما باید دو رو چاپ شود. 
• برش این کارت به صورت دورگرد است که جزء ویژگی‌های آن به حساب می‌آید، این برش زیبایی کارت و ایمنی آن را بالاتر می‌برد.

قیمت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم

اعتبار موسسه، چاپخانه، شرکت‌های خدماتی و... بسته به کیفیت محصولی که در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد دارد. مجموعه ایران کهن بهترین تجهیزات و متریال‌های سازنده را در اختیار دارد. کیفیت در کنار قیمت مناسب یکی از عواملی است که این چنین ما را در این صنعت نام آشنا ساخته. برای قیمت دقیق و نهایی گلاسه یووی دورگرد طرح چرم می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید.

زمان تحویل کارت ویز یت گلاسه یووی

چاپ کهن در کم‌ترین زمان سفارش شما را آماده می‌کند. علت اینکه در کوتاه‌ترین زمان می‌توانیم انواع سفارشات را تحویل دهیم تعداد زیاد تجهیزات و پرسنل زبده و کار‌بلد است. گلاسه یووی دورگرد طرح چرم بعد از  ۱۵ روز کاری آماده تحویل است.

تیراژ گلاسه یووی طرح چرم

تیراژ قابل چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم از ۱۰۰۰ عدد شروع می‌شود. تعداد بالا سبب می‌شود تا بر روی قیمت تاثیر گذار باشد و قیمت آن‌ها را پایین‌تر بیاورد. 
همان طور که مشاهده کردید کارت ویزیت گلاسه یووی دورگرد طرح چرم یک کارت ویزیت بسیار شیک و با کیفیت است که می‌تواند معرف برند شما در نزد مخاطبان باشد و جلوه بصری آن موجب شود تا برند شما برای همیشه در ذهن مخاطبان نقش ببندد.