تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت با جا کارت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 جا کارت ویزیت ام دی اف، محصولات ام دی اف

جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف چاپ ایران کهن بسیار متنوع بوده و با کاربردی بودنشان نیاز شما را برطرف می‌کنند‌. برای این محصول چوبی سه فاکتور جذاب و مهم در یک قالب طراحی شده است که می‌توانید انواع کارت‌های ویزیت، سه نوع خودکار و مقدار زیادی برگه یادداشت را درون آن نگهداری کنید.

 ویژگی جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف

هر محصولی که تولید و عرضه می‌شود دارای ویژگی‌های کاربردی بسیاری است و همین ویژگی‌ها در واقع وجه تمایز محصولات با هم هستند. از جمله ویژگی‌های جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف عبارت است از: 
• متریال سازنده این محصول زیبا، ام دی اف است که ماندگاری و عمر بالای دارد. 
• جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف همزمان سه نیاز (جای کارت ویزیت، جای خودکار و جای برگه یادداشت) شما را بر طرف می‌کند.
• بدون شک‌ روی هر میزی این محصول نیاز می‌شود.  این محصول سه عنصر کارت‌ ویزیت، خودکار و برگه یادداشت را سازمان‌دهی می‌کند و آن‌ها را دم دست کاربران قرار می‌دهد.
• برگه‌های یادداشت با این محصول به طرفین پرتاب نمی‌شوند و در قالبی که طراحی شده‌اند فیکس قرار می‌گیرند.
• خودکار راحت در قسمتی که طراحی شده‌ قرار می‌گیرد ابعاد طراحی شده استاندارد است کاربر راحت خودکار را برمی‌دارد و مجدد در  قسمت تعبیه شده قرار می‌دهد.
• کارت ویزیت‌ها را از هر طرفی که تمایل دارید می‌توانید بردارید. محل قرارگیری کارت ویزیت‌ها از طرفین باز است و می‌شود ابعاد بزرگ‌تر از کارت ویزیت را حتی در آن قرار داد.
• در اطراف این محصول امکان حکاکی لیزری وجود دارد. در نتیجه می‌توانید هر گونه اطلاعاتی را که بخواهید مانند لوگو، آدرس، شماره تماس و... بر روی آن درج کنید.
• جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف دارای ابعاد 4*13*17.5 سانتی‌متر است.

 خرید جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف

چاپ کهن انواع نیازهای جامعه را در حوزه صنعت چاپ و تبلیغات به خوبی می‌داند. جدای از کیفیت و قیمت منصفانه، تنوع بی‌نظیری را با ما می‌توانید تجربه کنید. محصولات چوبی ام دی اف به ویژه جا کارت ویزیت ام دی اف و محصولات ام دی اف از لحاظ طراحی متنوع بوده و به راحتی نیاز شما را بر طرف می‌کند.