تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • رزولوشن فایل‌های JPG , TIFF حداقل 300 دی پی آی باشد.

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت لمینت طرح موج(دو طرف دور گرد)

خلاقیت حد و مرز ندارد؛ برش در دو گوش

 کارت ویزیت لمینت طرح موج

گاهی اوقات نیاز است که بسته به شخصیتِ "برند" و "کسب و کار" سراغ برش های خاص و منحصر به فرد باشیم. در این قسمت به طور ویژه لمینت های "طرح موج" یا "دو طرف گرد" را بررسی می کنیم. هر چند باید به این نکته اشاره داشته باشیم که بسته به ذوق، سلیقه و بودجه ای که در نظر دارید امکان ایجاد هرنوع برشی روی کارت فراهم است.

در همین ابتدا باید به این امر هم اشاره داشته باشیم که معمولا به دلیل مقاومت و ساختار خاص؛ برای ایجاد برش های خارج از عرف سراغ لمینت یا جنس های مشابه می رویم.

در ادامه با ما همراه باشید.

تناسب برند و کارت

چاپ های جدید، از قبیل "لمینت طرح موج" با استناد به همین تیتر بالا پدید آمده اند. یعنی گاهی یک برند یا کسب و کار بسته به شرایط باید بکوشد تا خود را خاص و خارج از عرف معمول جلوه دهد؛ در چنین شرایطی است که پای طرح های خاص به میان کشیده می شود. 
یک نکته را در سفارش این طرح ها بیش از پیش مد نظر داشته باشید. تناسب ابعادِ طراحی(جایگذاری لوگو، طرح و حتی فونت و نوشته) به طور کامل باید مختص سایز همین نمونه ی "طرح موج" کار شده باشد. در صورتی که این نکته ی مهم را در نظر نگیرید پس از چاپ حسابی کلافه خواهید شد؛ زیرا نمایش طرح در چارگوش با قالبی دورگرد از زمین تا آسمان تفاوت خواهد داشت.

ارائه ی نکات ضمیمه ای   

همان طور که در تیتر ابتدایی اشاره کرده ایم خلاقیت حد و مرزی نمی شناسد. در صورتی که به طرح موج علاقه دارید چند نمونه کار از چاپ های بین المللی را قرار می دهیم تا با اشکال دیگر هم آشنا شوید. لازم است بدانید ما قابلیت چاپ این نمونه ها را داریم؛ اگر شما آمادگی ورود به این حوزه را داشته باشید؛ همین حالا با ما تماس بگیرید:
تصاویر...

کارت ویزیت لمینت طرح موج

کارت ویزیت لمینت طرح موج

کارت ویزیت لمینت طرح موج

کارت ویزیت لمینت طرح موج


کارت ویزیت لمینت طرح موج


کارت ویزیت لمینت طرح موج