میزبان صدای گرم شما هستیم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 
 
 
شرحی بر کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزیت سلفون ماتدر این نوشته به صورت کلی کارت ویزیت های سلفونی مات را مورد توجه قرار می دهیم. سعی بر این است که انواع زیرشاخه های این نوع کارت را معرفی کنیم و برای هر یک مثال ارائه دهیم. امید است با مطالعه ی این مطلب بتوانید نمونه ی متناسب با کسب و کار خود را پیدا کنید.
همان طور که می دانید نقش کارت ویزیت در چگونگی شناخت برند شما فوق العاده تاثیرگذار است پس موضوع را جدی بگیرید و با دقت جنبه های مختلف کار را بررسی کنید. منظور از بررسی در واقع یافتن بهترین قالب برای تبلیغ کار شما است. شاید در یک نمونه کارت ویزیت سلفون مات ساده به کار بیاید و در حالتی دیگر کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب. 
مشابه نمونه ی براق است با این تفاوت که رنگ و رویی تیره و مات دارد. به سبب ظاهر جدی و رسمی تری که ارائه می دهد معمولا طرفدارهای بیش تری دارد. اما بازهم همه چیز بسته به سلیقه ی شما قابلیت تغییر دارد. تنها نکته ای که باید مورد توجه داشته باشید این است که این روکش ها شاید با بعضی از رنگ ها سازگاری بالایی نداشته باشند و در نتیجه توصیه می کنیم قبل از اقدام به چاپ با طراحان زبردست مشاوره کنید.
در هر صورت مطلب حاضر به نوعی راهنمای انتخاب کارت ویزیت های سلفونی مات به شمار می آید.


 

کارت ویزیت سلفون مات

 این نوع از کارت ها از ورقه های مرغوب و چگال گلاسه ساخته می شوند و سپس با یک لایه ی سلفون مات پوشانده می شوند. کیفیت گلاسه، پرینت، فرآیند روکش کردن و البته چند و چون برش المان های تعیین کننده ی کیفیت نهایی کارت ویزیت شما هستند. روی هم رفته این نمونه ساده و سرراست و پیچیدگی خاصی ندارد مگر اینکه طراحی جذابی انجام داده باشید. کارت ویزیت سلفون مات موضعی

 نمونه ی ساده را مد نظر داشته باشید با این تفاوت که می توان طرح و لوگو یا نوشته هایی را برجسته کرد.کارت ویزیت سلفونی مات مخملی

 

نمونه ای که سطح مخمل دارد و به واسطه ی این ویژگی علاوه بر زیبایی ظاهری در دست مخاطب هم تجربه ای ویژه به جای می گذارد. در واقع یک بار از طریق حافظه ی تصویری و دیگر بار از مجرای احساس لامسه به جان و جهان مشتری نفوذ می کنید.

کارت ویزیت سلفونی مات مخملی موضعی

 

 یک نمونه ی ساده ی مخملی را در نظر آورید؛ حال می توان قسمتی از آن را برجسته و ویژه کرد. مثلا اگر طرح کارت یک کفش بوده، چسبک یا بندهای کفش را می توان به صورت برجسته کار کرد.


کارت ویزیت سلفونی مات طلاکوب
 

 

 در صورتی که چاپ با طلاکوبی تزیین شده باشد می تواند با یک لایه سلفون مات محافظت شود. 

مواردی که در بالا معرفی شده همه مشتقات نمونه ی ساده ی کارت ویزیت سلفون مات هستند. می توانید در ذهن خود ترکیب این نمونه ها را هم تجسم کنید. به عنوان مثال در اختیار گرفتن کارتی طلاکوب و مخملی هم مقدور است. در صورتی که احتیاج به مشاهده ی نمونه کار یا اخذ اطلاعات بیش تر دارید با کمال میل آماده ی سرویس دهی به شما هستیم.همین حالا با ما تماس بگیرید