محصولات چوبی (ام دی اف)

محصولات

محصولات چوبی (ام دی اف) (7.5*12)سانتیمتر

محصولات چوبی (ام دی اف) (5.5*9) سانتیمتر

توضیحات محصول :

 بررسی جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) یکی دیگر از محصولات چوبی (ام‌دی‌اف) ارائه شده در مجتمع چاپ کهن جا کارت ویزیت و برگه یادداشت است که بسیار کاربردی بوده و روی انواع میزها قرار می‌گیرد. مدیران، کارمندان و هر شخصی این محصول را داشته باشد هنگام نوشتن مطلبی ضروری که در لحظه اتفاق می‌افتد بدون چالش می‌تواند از آن استفاده کند. متریال و طراحی خاص جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) زیبایی بی‌نظیری به میز شما می‌دهد.   مشخصات ظاهری جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) دارای 2 سایز ۵.۵ و طول ۹ سانتی‌متر و 7.5 در 12 سانتی‌متر است که علاوه بر نگهداری انواع برگه یادداشت امکان نگه داری کارت ویزیت را هم دارد. متریال مورد استفاده در تولید این محصول از ام دی اف مرغ...

معرفی محصول

امروزه به منظور شناساندن برند و یا فعالیتی که انجام می دهید، می توانید از انواع هدایا به عنوان تبلیغات، استفاده کنید. محصولات چوبی مختلف، می توانند هدایای خوبی در این زمینه باشند. در گذشته بیشتر از سررسیدها و یا تقویم و خودکار استفاده می شد، اما امروزه لوازم التحریر و وسایل متنوع و کاربردی به این دسته اضافه شده که بسیار زیبا و کارآمد هستند. شما در محیط کار خود نیز می توانید از این وسایل استفاده نمایید. یکی از مزایای این وسایل، قابلیت چاپ بر روی آنها می باشد که بدین منظور می توانید از چاپ ایران کهن کمک بگیرید.

محصولات چوبی

محصولات چوبی مختلف که در واقع جنس آنها از ام دی اف است، لوازمی فوق العاده برای روی میز کار هستند که کاربرد بسیار زیاد و کارایی بالایی دارند. با کمک این لوازم نه تنها به میز کار خود سروسامان می دهید، بلکه باعث می شوند تا لوازمی که در طول کار مورد نیاز شما هستند با نظم و ترتیب در دسترس شما قرار بگیرند.

این محصولات چوبی قابلیت این را دارند تا شما بتوانید نام و یا لوگوی خود را با طرق مختلف بر روی بدنه آنها به چاپ برسانید. تنها کافیست در سایت چاپ ایران کهن به بخش هدایای تبلیغاتی رفته و بر روی آیتم محصولات چوبی کلیک کنید. در این زمان در صورتی که تمایل داشته باشید تا بر روی محصولات انتخابی شما چاپی صورت گیرد باید نوع آن را مشخص کرده و تیراژ مورد نظر خود را نیز تعیین نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید. 

 

انواع محصولات تبلیغاتی چوبی

محصولات چوبی در این زمینه شامل موارد مختلف و متنوعی می شود که عبارتند از:

  • جای یادداشت برای کاغذهای تکی و کوچک و یا کارت ویزیت 
  • استند موبایل در اندازه های مختلف
  • کازیه های چند طبقه و یا کشودار و یا کازیه هایی با طرح کلاسیک
  • انواع ست های اداری از جمله ست اداری جا چسب دار
  • جا دستمال کاغذی
  • جا دستمال رولی
  • جعبه پذیرایی
  • قلک چوبی

.....

 

ویژگی های محصولات ام دی اف یا چوبی به عنوان هدایای تبلیغاتی مدرن

محصولات ام دی اف که بدین منظور آنها را سفارش می دهید دارای ویژگی های خاص خود هستند که شما می توانید با مراجعه به توضیحات موجود در هر بخش، در رابطه با محصول مورد نظر بیشتر بدانید و سپس آن را بر اساس نیاز، سلیقه و اندازه ای که مد نظر دارید سفارش دهید.

تمامی این محصولات از جنس ام دی اف مرغوب ساخته شده و بدنه ای صاف و صیقلی دارند که قطعا به عنوان یکی از لوازم موجود بر روی میز های اداری در محل کار، می توانند گزینه بسیار فوق العاده ای باشند. این محصولات چوبی بسیار سبک بوده و رنگبندی های متنوعی دارند که می توانید بر اساس نوع دکور محل کار و یا میز کار مورد نظر، آنها را انتخاب نمایید.

با قرار گرفتن این لوازم، محیطی منظم خواهید داشت و در صورتی که می خواهید هدایای تبلیغاتی مختلفی را در مناسبت های مختلف به افراد بدهید، می توانند گزینه های بسیار مناسبی باشند زیرا می توانید از طریق چاپ کهن هر متن و یا طرحی را با بالاترین کیفیت بر روی آنها به چاپ برسانید.