تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت (5.5*9) سانتیمتر

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 بررسی جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف)

یکی دیگر از محصولات چوبی (ام‌دی‌اف) ارائه شده در مجتمع چاپ کهن جا کارت ویزیت و برگه یادداشت است که بسیار کاربردی بوده و روی انواع میزها قرار می‌گیرد. مدیران، کارمندان و هر شخصی این محصول را داشته باشد هنگام نوشتن مطلبی ضروری که در لحظه اتفاق می‌افتد بدون چالش می‌تواند از آن استفاده کند. متریال و طراحی خاص جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) زیبایی بی‌نظیری به میز شما می‌دهد. 

 مشخصات ظاهری جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف)

جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) دارای 2 سایز ۵.۵ و طول ۹ سانتی‌متر و 7.5 در 12 سانتی‌متر است که علاوه بر نگهداری انواع برگه یادداشت امکان نگه داری کارت ویزیت را هم دارد. متریال مورد استفاده در تولید این محصول از ام دی اف مرغوب بوده و دارای دوام و ماندگاری بالایی است. رنگ پایه محصول با رنگ بدنه آن متفاوت بوده و این تضاد زیبایی چشمگیری را ایجاد کرده است. 

 ویژگی محصولات چوبی ( ام‌دی‌اف )

یکی از مزیت‌های بزرگ جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی این است که برگه‌های یادداشت و حتا کارت ویزیت دارای نظم می‌شوند. اگر بخواهیم در مورد مزیت این محصول بیشتر صحبت کنیم می‌توانیم موارد زیر را برشماریم.
• ظاهری زیبا دارد بدون اینکه نقصی داشته باشد.
• گذاشتن و برداشتن برگه بر روی آن سریع صورت می‌گیرد.
• به دلیل اینکه گیره و یا فضای نگه دارنده ندارد انواع برگه در سایزهای متفاوت را می‌شود روی آن قرار دارد. 
• مقاوم است و با حجم زیادی از کاغذ و کارت ویزیت به طرفین کج نمی‌شود. 
• از گم شدن و بی‌نظمی برگه‌ها جلوگیری می‌کند.
• کاغذ فقط از قسمت پایین روی محصول قرار می‌گیرد و از سه طرف دیگر کاربر دسترسی به برداشتن آن دارد.

 چاپ لیزری محصولات چوبی ام‌دی‌اف

با دستگاه‌های پیشرفته چاپ کهن شما می‌توانید انواع طرح، لوگو و... را به دلخواه روی جا یادداشتی داشته باشید به این صورت تبلیغاتی زیبا و ماندگار برای برندتان هم انتخاب کرده‌اید. 

 خرید جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف)

جدیدترین محصولات چوبی را با خاص‌ترین طراحی در وب‌سایت چاپ کهن می‌توانید ببینید و آسان آن را سفارش دهید‌. یکی از این محصولات جا کارت ویزیت و برگه یادداشت چوبی (ام دی اف) است که در کنار کارایی بالا دارای زیبای چشم نوازی نیز است.