تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت اتیکت اویز سلفون مات دورگرد

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد


کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد بهترین انتخاب برای کسب‌ و کارهای است که احتیاج دارند اطلاعاتی را در اختیار مشتری خود قرار دهد. نخ‌های موجود در این کارت‌ها آن‌ها را به حالت آویز بودن تبدیل کرده است و توسط گیره خیلی کوچکی به‌ یکدیگر متصل می‌شوند و به هیچ عنوان خود کارت از نخ جدا نمی‌شود مگر اینکه کیفیت کاغذ پایین باشد و پاره شود. کاغذ‌های که در چاپ کهن استفاده می‌شود مرغوب است، به طور کل کاغذی که برای کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد استفاده می‌شود جنس آن از مقوا ۳۰۰ گرم است. خود این مقوا با کیفیت است و نوع سلفونی که بر روی آن کشیده می‌شود در دوام آن موثرتر است‌. 


ویژگی کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد


هر محصولی که تولید می‌شود دارای یک سری ویژگی است که موجب می‌شود تا افراد بیشتری از آن استفاده کنند، این امر در مورد کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  نیز صدق می‌کند از جمله این ویژگی عبارت است از:
• کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  به دلیل اینکه ابعاد آن‌ها بزرگ‌تر است باید حدود ۵ میلی‌متری از طرفین فاصله داشته باشند. فاصله موجود در ابعاد کارت اتیکت‌های آویز باعث می‌شود به جذابیت لوگو و یا اطلاعات نوشته شده بر روی کارت کمک‌ کند.
• به علت روکشی که بر روی کاغذ اتیکت کشیده می‌شود رنگ‌ها خوب چاپ می‌شوند و کیفیت آن‌ها پایین نمی‌آید.
• این کارت‌ها را باید به صورت قرینه و یک‌دست برش دهند و این موضوع کاملا بستگی به مهارت و تجهیزات چاپخانه منتخب شما دارد.
• زمانی که کارت اتیکت‌ها را بر روی اجناس قرار می‌گیرد، به دلیل اینکه لبه‌های آن گرد برش خورده است احتمال اینکه محصولات آسیب ببینند وجود ندارد.
• کارت اتیکت‌های لبه معمولی نقطه آسیب‌پذیرشان همان لبه‌های تیز است که خیلی سریع تا می‌خورند و یا باعث آسیب رساندن می‌شوند که  در کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  این مشکل رفع شده است.
• تنوع طراحی و رنگ‌بندی این کارت‌ها گسترده است.
• در صورت تمایل کارفرما، کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد به صورت دو رو قابل طراحی است.
ابعاد کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد
بهتر است این کارت‌ها در ابعاد استاندارد تولید شود در این صورت مشخصاتی که می‌خواهید بر روی آن ذکر کنید باید در سایزهای استاندارد درج شوند. ابعاد استاندارد این نوع کارت‌ها برابر است با  ۹×۶ سانتی‌متر است.

قیمت کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد 


کارت‌های اتیکت آویز، نوع متریال اصلی آن مقوا مخصوصی است که برای همه‌ی نمونه‌ها از آن استفاده می‌شود، آن چه که در نوسانات قیمت‌گذاری موثر است روکشی است که بر روی متریال اصلی کشیده می‌شود که علاوه بر قیمت در کیفیت هم نقش دارند. کیفیت و قیمت ارزانی که کارت اتیکت‌های آویز سلفون مات دور گرد دارند باعث شده تا از طرفداران زیادی برخوردار باشند. شما خیلی آسان با مراجعه به وب‌سایت چاپ کهن از آخرین قیمت‌ها می‌توانید اطلاع پیدا کنید.


مزایای سلفون مات در کارت اتیکت‌های آویز


از جمله مزایای کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  عبارت است از:
• کشیدن سلفون بر روی کارت اتیکت‌ها باعث می‌شود عمر کارت بیشتر شود.
• اتیکت‌های مقوایی معمولی هستند، اما با روکش سلفون مات بر روی اتیکت‌ها جذابیت برای مشتری ایجاد می‌شود‌.
• سلفون مات از اتیکت‌های آویز در برابر پاره شدن محافظت می‌کند.
• سلفون مات بازتاب نور کمی دارد، اگر نمونه درخشان کارت اتیکت‌ها را دوست ندارید بهتر است روکش سلفون مات را انتخاب کنید. 
• اثر انگشت بر روی این نمونه خودش را نشان نمی‌دهد.


تعداد تیراژ کارت آویز سلفون مات دور گرد


کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  از حداقل تعداد ۵۰۰ عدد قابل چاپ هستند. اما بهتر است این کارت‌ها را در تیراژ بالا سفارش دهید، زیرا احتمال اینکه مشتری در هنگام مطالعه اطلاعات آن سبب شود که کارت از بین برود وجود دارد، در نتیجه بهتر است در تعداد زیاد موجود داشته باشید، با سفارش تیراژ‌های بالاتر هزینه کم‌تری هم پرداخت می‌کنید.


سفارش کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد 


تجهیزات با کیفیت باعث می‌شود محصول نهایی حس رضایت کارفرما و همچنین عمر آن محصول را افزایش دهد. در مجتمع چاپ ایران کهن سلفون به صورتی بر روی کارت اتیکت آویز سلفون مات دور گرد  فیکس می‌شود که لبه‌های آن بیرون نمی‌زند و احتمال بلند شدن سلفون از روی متریال وجود ندارد. کیفیت در مجموعه ما حرف اول را می‌زند و از مهم‌ترین فاکتورهای چاپ این مجموع است.