محاسبه قیمت لمینت کوچک برجسته
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی کارت ویزیت  لمینت کوچک برجسته

همه ما می‌دانیم کاربرد کارت ویزیت‌ها چیست و به چه میزان در معرفی شغلمان نقش دارند. کارت‌ها اگر هدفمند و خاص طراحی شوند سبب می‌شوند تا مخاطب بیشتری را جذب کنند. کارت ویزیت لمینت کوچک برجسته یکی از انواع کارت ویزیت‌های پر طرفدار است که تا حدودی ویژگی‌های خاصی دارد. طراحان مجموعه ایران کهن برای اینکه کارت‌های خاص و گیرا به مشتریان خود تحویل دهند یک‌سری ویژگی‌ها و خلاقیت‌هایی برای کارت ویزیت‌ها به کار می‌گیرند که سبب تمایز و خاص شدن آن‌ها می‌شود. این تغییرات می‌تواند شامل یک برش خاص، طرحی نو، جنس کارت، تکنیک‌های خاص چاپی و... باشد. 

کارت ویزیت لمینت کوچک برجسته

اگر خواستار کارتی متفاوت و کوچک هستید توصیه می‌کنم کارت لمینت کوچک برجسته را انتخاب کنید. کارت ویزیت‌ها به هر میزانی که متفاوت باشند مخاطب بیشتر جذب آن کارت می‌شود. این امر سبب می‌شود کسب‌و‌کار شما نیز در ذهن بماند. کارت لمینت کوچک برجسته پرفروش‌ترین نوع کارت در گروه کارت‌های لمینت است. کاغذ‌های مورد استفاده در کارت ویزیت معمولا گلاسه و یا ایندربرد با گرماژ ۳۰۰ گرم است. انتخاب نوع کاغذ دست کارفرما است. اما برای کارت لمینت کوچک برجسته به علت استحکام بیشتر بهتر است از  کاغذ ایندربرد با گرماژ ۳۰۰ گرم استفاده شود. 

ویژگی‌های کارت لمینت کوچک برجسته

از جمله ویژگی‌های این نوع کارت ویزیت می‌توان موارد زیر را نام برد:
• یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارت لمینت کوچک برجسته استحکام آن است. برای کارت ویزیت‌ها مقاومت و طول عمر کارت‌ حائز اهمیت است. شاید برخی از شما فکر کنید کاغذ خاصی برای این کارت ویزیت استفاده می‌شود که این چنین مقاوم است خیر چنین چیزی نیست کاغذ یا مقوا به کار رفته مانند سایر کارت‌ها است وجه تمایز در لمینت شدن آن است.
• کارفرما می‌تواند قسمت‌های که مد نظرش است و می‌خواهد بیشتر دیده شود آن‌ قسمت را برجسته سفارش دهد. این ویژگی در همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها نیست و نکته‌ای با اهمیت است که وجه تمایز کارت شما با سایر کارت‌ها می‌شود. در این مرحله تکنیک چاپ خاص یووی موضعی به کار می‌رود.
• این کارت ویزیت به هیچ عنوان پاره نمی‌شود.

سفارش آنلاین لمینت کوچک برجسته

تضمین می‌دهیم شما با انتخاب مجموعه ایران کهن بهترین را در اختیار دارید. برای اینکه کارت ویزیت لمینت کوچک برجسته را آنلاین سفارش دهید مراحل را در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه‌ای از ایران که هستید می‌توانید انجام دهید. فقط باید دقت داشته باشید نوع کارت چون برجسته است بعد از آنکه طرح مورد نظر را آپلود کردید باید آن قسمت‌های برجسته را به صورت یک فایل جداگانه به رنگ مشکی ارسال کنید. 

قیمت کارت لمینت کوچک برجسته

قیمت کارت ویزیت لمینت کوچک برجسته بر اساس کیفیت و ویژگی‌های خاصی که دارد ارزان و مقرون بصرفه است. به سبب قیمت ارزان و مناسب و کیفیت عالی این کارت مورد استقبال قرار گرفته است. 

ابعاد کارت ویزیت برجسته

کارت‌های ویزیت ابعاد آن‌ها از کارت عابر بانک بزرگ‌تر نمی‌شود. اکثر کارت‌ها در ابعاد استاندارد و یا ابعاد پرطرفدار تولید می‌شوند‌. ابعاد کارت لمینت کوچک برجسته در مجموعه ایران کهن در دو سایز ویزیتی ۴.۸*۸.۵ دورگرد و ۵.۹*۵.۶ تولید می‌شود. برای اینکه کارت‌های شما از لحاظ ظاهری کاربردی‌تر شوند ابعاد جزء فاکتورهای است که بهتر است مجموعه‌ای که آن را انتخاب کرده‌اید سایز کارت را تعیین کند. 

زمان تحویل کارت لمینت کوچک برجسته

زمان تحویل کارت ویزیت عامل مهمی برای کارفرما است. ایران کهن به دلیل پرسنل حرفه‌ای که در اختیار دارد در تایم مشخص شده بدون تاخیر محصولات کارفرما را آماده می‌کند زمان تحویل کارت لمینت کوچک برجسته ۷ روز کاری است.
کارت ویزیت‌ها به گونه‌ای بیانگر اعتبار شغل شما هستند، در انتخاب چاپ‌خانه دقت و وقت کافی را بگذارید تا خروجی کارت شما با کیفیت باشد و به سبب آن بتوانید کسب درآمد بیشتری داشته باشید. مجموعه ایران کهن با سابقه کاری حرفه‌ای شما را به آنچه که در ذهن دارید می‌رساند. بر ای تهیه بهترین کارت ویزیت لمینت کوچک برجسته با ما در تماس باشید.