محاسبه قیمت گلاسه بدون روکش
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش

کارت ویزیت یک انتخاب درست برای فروش محصولات و یا معرفی خدمات کسب‌و‌کارتان است. کارت ویزیت گلاسه بدون روکش یکی از پر‌فروش‌ترین کارت ویزیت‌ها است. شما با این شیوه ارتباط غیر مستقیم میان خود و مشتری برقرار می‌کنید. بر روی این کارت ویزیت اطلاعات مهمی درج می‌شود که معرف شما و شغلتان است. در ادامه قصد داریم شما را با این کارت محبوب بیشتر آشنا سازیم.

کارت گلاسه بدون روکش چیست؟

اگر کارت ویزیت مقرون به‌صرفه با تیراژ بالا می‌خواهید بهترین انتخاب کارت گلاسه بدون روکش است. متریال اصلی این کارت کاغذ گلاسه با گرماژ ۳۰۰ گرم بوده و برش ۴ طرف این کارت معمولا به صورت صاف است. همان طور که از نام خود این کارت مشخص است روکش ندارد و تنها مقوا سازنده آن است. این کارت‌ها خیلی راحت تا می‌شوند و در برابر پاره شدن مقاوم نیستند. اگر استحکام کارت برای شما اهمیت دارد کارت گلاسه بدون روکش اصلا مناسب کسب‌و‌کار شما نیست. 
 


نوشته‌های بر روی این کارت  احتمال اینکه پاک شود زیاد است زیرا تماس مستقیم با دست دارند. این کارت معمولی‌ترین نوع کارت ویزیت است و ۹۹ درصد کارت ویزیت‌ها از مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم تولید می‌شوند که لمینت شدن و یا سلفون کشیدن بر روی این مقوا سبب وجه تمایز آن‌ها می‌شود. 

ویژگی‌های کارت ویزیت گلاسه 

اگر ویژگی‌های کارت ویزیت گلاسه بدون روکش برای شما مهم است این بخش را مطالعه کنید:
• روکش نداشتن این کارت باعث می‌شود شما با هر نوع خودکاری که در اختیار دارید بتوانید بر روی کارت گلاسه بدون روکش بنویسید. این یک مزیت بسیار با اهمیت است بخصوص برای مشاغلی که احتیاج دارند بر روی کارت مهر بزنند و تاریخ قید کنند. کارت ویزیت مطب پزشکان از این نمونه است.
• کارت‌های ویزیت به صورت تک‌رو و یا دورو باید چاپ شوند یعنی این فاکتور را خود موسسه بنا بر شرایط کارت انتخاب می‌کند. اما در کارت‌های گلاسه بدون روکش تک‌رو و یا دورو بودن نوع چاپ را کارفرما مشخص می‌کند.

• یکی ‌دیگر از ویژگی‌های کارت ویزیت گلاسه بدون روکش این است که نوع برش لبه‌های آن را به صورت صاف و دورگرد می‌توانید انتخاب کنید. بهتر است نوع برش را دورگرد انتخاب کنید. لبه‌های تیز این کارت خیلی زود تا می‌شود و جلوه کارت از لحاظ بصری کیفیت خود را از دست می‌دهد. 
• یکی دیگر از ویژگی‌های این کارت این است که اثر انگشت بر روی آن باقی نمی‌ماند. 

نوع چاپ کارت ویزیت گلاسه بدون روکش

زمانی که انتخاب کارت ویزیت شما کارت گلاسه بدون روکش باشد معمولا در تعداد بالا این کارت سفارش داده می‌شود. نوع چاپ این کارت افست است که چاپی با کیفیت به حساب می‌آید. البته در کیفیت نهایی نوع دستگاه و دقیق بودن نیروی انسانی بسیار موثر هستند.

ابعاد کارت گلاسه بدون روکش

ابعاد کارت گلاسه بدون روکش محدودیت ندارد و متناسب با نیاز کارفرما است. سایز‌های استانداری وجود دارد که بهتر است در این ابعاد  انتخاب شوند. سایز ۶*۹ که برش لبه‌های کارت معمولا دورگرد است. سایز دیگر این کارت ۴.۸* ۸.۵ است که لبه‌های آن تیز برش می‌خورد. نوع برش در کارت گلاسه بدون روکش قابل تغییر است. 

قیمت کارت گلاسه بدون روکش

قیمت این کارت ارزان و مقرون به صرفه است. عواملی مانند نوع تیراژ، طراحی، ابعاد و... تا حدودی بر روی قیمت‌ها تاثیر گذار هستند. قیمت دقیق را در سایت ایران کهن مشاهده کنید. دلیل آنکه این کارت ارزان‌تر از سایر کارت‌ ویزیت‌هاست، عدم روکش بر روی این کارت است. 

زمان تحویل کارت ویزیت گلاسه 

مراحل آماده‌سازی کارت گلاسه بدون روکش خیلی زمان‌بر نیست و کارت‌های شما در ۷ روز کاری آماده برای تحویل است.  همچنین در چاپ کهن ارسال به سراسر کشور امکان‌پذیر است.  

در انتها باید بگوییم، مجموعه ایران کهن بهترین محصولات را به شما ارائه می‌دهد. ما اطمینان کامل به طراحان و تجهیزات خود داریم از این رو کلیه محصولات ما دارای گارانتی است.