تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت گلاسه یووی

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یو وی  گلاسه

این نوع کارت دارای نوعی پوشش از نوع ورنی می باشد که به یو وی معروف است و براق کننده محصول نهایی است و جهت افزایش ماندگاری و جذابیت از آن استفاده می گردد. این روکش ها به چاپ درخشش می دهند و این کار از طریق ساز و کار ویژه ی بازتاب نور صورت می گیرد. این کارت روی کاغذ گلاسه  چاپ شده و ابعاد آن 8.5*4.8 سانتی متر می باشد.این نوع کارت به عنوان یک کارت دورو معمولی و ارزان در بازار چاپ مطرح است و جهت تیراژهای بالا مقرون به صرفه می باشد.

در مجتمع چاپ ایران کهن با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ دیجیتال و دستگاه چاپ افست شما می توانید   کارت ویزیت گلاسه یو وی ارزان را از طریق سفارش چاپ کارت ویزیت را در سامانه ثبت سفارش آنلاین ایران کهن سفارش و  در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد  یکی از روشهای سفارش کارت ویزیت گلاسه یو وی مراجعه به سایت و  سفارش   کارت ویزیت گلاسه یو وی می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری   کارت ویزیت گلاسه یو وی را سفارش دهند.


 ویژگیهای  کارت ویزیت گلاسه یو وی:

-ساخته شده از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی و یک لایه روکش یووی 
-قابلیت چاپ به صورت دورو و تک رو؛
-برش به صورت دور صاف ؛
-ظاهر درخشان و براقبه خاطر وجود لایه  یووی
-چاپ و برش در ابعاد 5/8 × 8/4 سانتی متر
-این نوع کارت قابلیت فیلتر شدن را دارد
-جهت تیراژهای بالا مقرون به صرفه می باشد
-این نوع کارت به عنوان یک کارت دورو معمولی و ارزان در بازار چاپ مطرح است

مشخصات و استانداردهای  کارت ویزیت گلاسه یو وی

مهم ترین مزیت این نمونه خاص بودن است. به جرات می توان گفت هر برندی روی این جنس توجه مخاطب را معطوف به خود می کند. در واقع چاپ یووی و گلاسه فارغ از این که چه برندی را تبلیغ می کند به خودی خود آن قدر زیبا و جداب است که نمی توان از نگریستن و توجه به آن خودداری کرد.
این کارت ویزیت برروی مقوای گلاسه 300 گرم به توسط دستگاه چاپ افست چهار رنگ چاپ می شود ، پس از مرحله چاپ نوبت به روکش یووی می رسد ، در این مرحله لایه ای  یووی که یک ماده بی رنگ و بی بو می باشد برروی مقوای چاپ شده به صورت یک دست کشیده می شود و کارت ها را براق و رنگ ها را زنده می کند ، پس از این مرحله نیز برش کاری و بسته بندی می باشد که مرحله آخر است.

هزینه کارت ویزیت یووی و گلاسه  چقدر است؟

کارت ویزیت یووی و گلاسه برا اساس چند المان قیمت گزاری می شوند که مهم ترین آن ها
1.نوع جنس کاغذ 
2.گرماژ کاغذ
3.اندازه کارت
4.نوع چاپ
5.زمان تحویل
6.فرم عمومی و یا اختصاصی
7.تیراژ کار

نکات طراحی کارت ویزیت یووی و گلاسه   :

-در گام اول برای طراحی کارت ویزیت شخصی و یا طراحی کارت ویزیت شرکتی تیراژ مورد نیاز خود را برآورد نمایید
-گام بعدی برای چاپ کارت ویزیت تیراژ بالا و یا چاپ کارت ویزیت تیراژ پایین استفاده از نرم افزارهای متناسب با طراحی کارت ویزیت مثل کورل و فتوشاپ و یا استفاده از طراحی آنلاین کارت ویزیت می باشد.
-اگر تیراژ شما کم بود و به چاپ کارت ویزیت فوری نیاز داشتید روش چاپ دیجیتال کارت ویزیت پبشنهاد می گردد ولی اگر حداقل به 1000 نسخه نیاز داشتید حتما از روش چاپ افست کارت ویزیت  که چاپ کارت ویزیت ارزان است استفاده نمایید.
-در زیبایی طراحی و جذابیت چاپ کارت ویزیت بکوشید.
-خروجی نهایی کارت ویزیت با هویت برند شما همخوانی داشته باشد.
- کارت ویزیت با Qr کد معمولا با کیفیت بالا چاپ می گردند تا در خواندن کد پس از چاپ دچار اشکال نگردد.
- از تصویری استفاده کنید که نمایانگر کار، محصول و کمپانی شماست.
- مطمئن شوید کارت ویزیت شما دارای جذابیت های لازم برای جذب و جلب توجه و ترغیب مشتری است.
- از رنگ های متنوعی در چاپ کارت ویزیت استفاده کنید.
- در طراحی کارت ویزیت از مد رنگی CMYK به صورت 8bit استفاده کنید و تنظی  برنامه خود را به هیچ عنوان بر روی RGB قرار ندهید.مد رنگی RGB مناسب مانیتور و طرح هایی مناسب است که نیازی به چاپ ندارند، اگر طراحی کارت ویزیت را با RGB انجام دهید هرچقدر هم که از رنگهای خود راضی باشید در نهایت نتیجه طرح بعد از چاپ چیز متفاوتی خواهد بود.
- بخش نهایی و مهم کار، ذخیره صحیح فایل است،
- در فتوشاپ فایل را با پسوند  tiff ، psd یا pdf ذخیره کنید که از کاهش کیفیت آن جلوگیری شود. همچنین اگر از نرم افزار کرل برای طراحی استفاده می‌کنید میتوانید آنرا به صورت cdr یا jpeg ذخیره کنید. در نهایت رزولیشن فایل را جهت چاپ بر روی 300dpi تنظیم کنید.
- به دلیل وجود خطای تیغ برش، از قرار دادن کادر های قرینه در طراحی کارت خودداری نمایید.
- بدلیل تفاوت سیستم خروجی رنگ در پرینترهای جوهر افشان و و دستگاه های چاپ دیجیتال با ماشین چاپ افست، مطمئن باشید که هیچگاه نمونه چاپ افست نهایی با پرینت ارائه شده از طرف شما به مشتری مطابقت نخواهد داشت.
- برای جلوگیری از پشت زدن و کثیف شدن سطح کارت های دورو، طرح دو طرف آن را مشابه و با زمینه یکسان طراحی نمایید.
- چون اصولاً نوشته هایی همچون آدرس، در کارت ویزیت بسیار کوچک هستند، برای جلوگیری از ناخوانایی، ترجیحاً رنگ آن را فقط از یک کانال رنگی مثلاً فقط مشکی انتخاب نمایید.
- برای طراحی فقط و فقط از مانیتور معمولی (CRT) استفاده نمایید. به هیچ وجه، کامپیوتر طراحی خود را به LCD یا LED متصل نکنید.
- بدلیل تفاوت سیستم خروجی رنگ در پرینترهای جوهر افشان و و دستگاه های چاپ دیجیتال با ماشین چاپ افست، مطمئن باشید که هیچگاه نمونه چاپ افست نهایی با پرینت ارائه شده از طرف شما به مشتری مطابقت نخواهد داشت.
 -کارت ویزیت یووی و گلاسه   به ما کمک میکند تا توجه به سمت ما جلب شود و کسب و کار خود را به طور حرفه ای ارائه دهیم . در اصل کارت ویزیت دورو جزو ابزارهایی هستند که هویت برند ما را حمل می کنند و برای استعلام قیمت طراحی کارت ویزیت می توانید به سامانه چاپ آنلاین ایران کهن مراجعه فرمایید.

مزایا و معایب  لمینت مات  کارت ویزیت یووی و گلاسه  

- کارت ویزیت یووی و گلاسه مقاوم در برابر چین و چروک می باشند . 
- این کارتها جلای بیشتری دارند
- برای کارت هایی با رنگ های تند مثل زرد قرمز بنفش و… مناسب تراند
- در رنگ هایی مثل مشکی یا سورمه ای تیره رنگ را پررنگ تر نشان می دهند
- اثر انگشت به طور کامل در آنها دیده می شود
- یکی از ارزانترین کارت ویزیت های موجود در بازار می باشد.
- نسبت به کیفیت و ظاهر شیک قیمتی مقرون به صرفه نسبت به کارت های دیگر دارد.
- یووی و گلاسه مانع از خراب شدن سریع کارت ها در جیب یا جاکارتی میشود.
متاتگ : چاپ  کارت ویزیت یووی و گلاسه   به روش افست و دیجیتال با انواع کاغذ در گرماژ های مختلف و متنوع ترین خد  پس از چاپ در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در مجتمع چاپ ایران کهن با ثبت سفارش آنلاین امکانپذیر می باشد.


کارت ویزیت یو وی و گلاسه
 
کارت ویزیت یو وی و گلاسه

تا به حال فکر کرده اید چرا یک ماشین رو پولیش می زنند؟ درخشندگی و جذابیت بیش تر. حال فرض کنید ماده ای وجود داشته باشد که علاوه بر درخشندگی از بدنه ی خودرو هم محافظت کرده و به طول عمر آن بیافزاد. این کاری است که روکش یو وی با کاغذ چاپ شما می کند. 
در صورتی که علاقه ای به این توصیفات شهودی ندارید؛ در ادامه با نگاهی علمی و فنی به موضوع می پردازیم تا متوجه شویم که چاپ یو وی و گلاسه دقیقا چه ویژگی و برتری هایی به کار شما می دهد.
 

 ارتقای مولفه های کیفی و بصری 

 
psprint.com در مقاله ی مفصلی که راجع به کارت های یو وی نوشته ذکر کرده است که این روکش ها به چاپ درخشش می دهند و این کار از طریق ساز و کار ویژه ی بازتاب نور صورت می گیرد. پژوهش سایت مذکور این طور اثبات کرده که وجهه ی کسب و کار می تواند از طریق ارتقای جلوه ی کارت ویزیت رو به صعود حرکت کند. 

در زمینه ی کیفیت و دوام هم نکات جالبی به چشم می خورد. ماده ی اولیه ی روکش های یو وی به نوعی معدنی محسوب می شوند و با کمی فرآیند شیمیایی آماده ی قرار گیری روی کاغذهای گلاسه می شوند. در آخر نمی توان گفت که چاپ های یووی گلاسه های روکش شده هستند زیرا ماده ی فوق واقعا به خوردِ کاغذ می رود و از طریق یک سری واکنش ماده و ساختاری جدید پدید می آید.
توجه داشته باشید که یک سری نکات فنی مقل هر چاپی درباره ی این نمونه ها نیز باید رعایت شود به عنوان مثال، بعضی از رنگ ها مثل آبی روشن جلوه ی بیشتری زیر روکش یو وی خواهند داشت در نتیجه قبل از سفارش حتما با متخصصان مشورت کنید.
در صورتی که به چاپ این نوع کارت ها علاقه پیدا کرده اید و یا مایلید که بیشتر درباره ی یو وی و گلاسه بدانید؛ ما آماده ی پاسخگویی هستیم.