تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت اتیکت آویز گلاسه یووی دورگرد

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی کارت اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد


 زمانی که برای خرید به فروشگاه مراجعه می‌کنید با گستردگی تنوع مواجه می‌شوید برای قیمت‌گذاری اجناس متفاوت یکی از راه‌های مفید و کاربردی کارت اتیکت‌ آویز گلاسه یووی دور گرد هستند که معمولا با نخ و یا سیمی که دارند آویز شده‌اند‌. بر روی این کارت‌ها کارفرما هر نوع اطلاعاتی که نیاز باشد را می‌تواند وارد کند و با یک کارت کاربردی توانسته‌اید ازدحام سوالات و سردرگمی مشتریان خود را رفع کنید. موردی که ذکر شده تنها یک نمونه از کاربرد این کارت است. این کارت‌ها به علت اینکه بر روی کاغذ گلاسه آن‌ها روکش یووی کشیده می‌شود به این نام مشهور هستند.


ویژگی کارت اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد

از جمله ویژگی این نوع کارت آویز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
• دور گرد بودن این کارت‌ها از لحاظ ایمنی برای کاربران بهتر است لبه‌های تیز احتمال اینکه به دست آسیب وارد کند و یا خراشی را ایجاد کند دارند.
• کارت‌های اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد به علت روکش خاصی که دارند بهتر است برای درج شدن اطلاعات مهم، چاپ لوگو و... انتخاب شوند و همچنین حتما باید ۵ میلی‌متر از طرفین کارت فاصله وجود داشته باشد.
• ماندگاری این کارت‌ها به علت روکش و نوع کاغذ آن بالا است.
• این کارت‌های زیبا توسط نخ‌های که دارند به راحتی می‌تواند بر روی اجنسا‌س متفاوت قرار بگیرند.
• روکش خاص این کارت‌ها باعث می‌شود ظاهری جذاب به کارت بدهد و درخشندگی خاصی داشته باشند.
• نوشتن با خودکار بر روی کارت اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد امکان پذیر نیست.
• امکان اینکه این کارت‌ها در طول روز در دسترس افراد زیادی قرار گیرد و اطلاعات روی آن را مورد مطالعه قرار دهند زیاد است اگر از اتیکت آویز معمولی استفاده شود خیلی سریع حالت اولیه خود را از دست می‌دهد، این مدل از اتیکت‌ها تا می‌شوند اما به علت روکشی که دارند پاره نمی‌شوند.
• کارفرما می تواند از هر رنگی که مد‌نظرش است استفاده کند زیرا رنگ‌ها بر روی این جنس خوب چاپ می‌شوند. 


مزایایی استفاده از روکش UV بر روی کارت اتیکت‌های آویز

کارت اتیکت‌ آویز گلاسه یووی دور گرد دارای مزایای است که موجب کاربر پسندتر شدنش نسبت به بقیه اتیکت‌ها یا همان تگ لباس یا کارت آویز لباس شده است، از جمله این مزایا به شرح زیر است:
• مرکب چاپ شده بر روی کارت خیلی سریع خشک می‌شود.

• روکش مانند محافظ عمل می‌کند و مواردی که چاپ شده است را بر روی کارت حفظ می‌کند.
• رنگ چاپی بر روی این کارت‌ها با کیفیت است که از پایداری و ثبات نیز برخوردار است.
• با روکش یووی، کارت تا حدودی اختلاف سطح پیدا می‌کند و باعث جذاب‌تر شدن آن می‌شود.


ابعاد کارت اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد

ابعاد کارت‌ اتیکت به اطلاعاتی که قرار است بر روی آن درج شود بستگی دارد. در برخی از شرایط این کارت‌ها مانند یک راهنما عمل می‌کنند و اطلاعات مفیدی از کالا به ما می‌دهند در شرایطی دیگر  نیز فقط برای درج قیمت‌ و یا لوگو طراحی می‌شوند. اما ۵.۱*۹.۶ استاندار‌ترین ابعاد برای کارت‌های آویز است.


قیمت‌ کارت اتیکت آویز گلاسه یووی‌ دور گرد

این کارت‌ها به علت روکشی که بر روی کاغذ آن‌ها کشیده می‌شود نسبت به سایر کارت‌ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند، در کنار این قیمت‌ بالا کیفیتی هم که دارند را باید در نظر داشته باشید.

چاپ کارت اتیکت آویز گلاسه یووی دور گرد


کارت اتیکت‌ آویز گلاسه یووی دور گرد کارت‌ها به صورت افست بوده و از چاپ دیجیتال نمی‌شود استفاده کرد. به علت تیراژ بالای چاپ افست و سرعت مطلوبی که دارند کارفرما زودتر به کارت‌های که نیاز دارد می‌تواند دسترسی پیدا کند. قیمت این مدل چاپ ارزان و نوع رنگ‌ها به صورت طبیعی چاپ می‌شود و کیفیت رنگ پایین نمی‌آید. حداقل تیراژ چاپی برای کارت اتیکت‌ آویز گلاسه یووی دور گرد از ۱۰۰۰ عدد به بالا است. زمان آماده سازی این کارت‌ها در چاپ کهن در کمترین مدت‌ زمان ممکن (یعنی 10 روز کاری) بوده و به کارفرما تحویل داده می‌شود. کارت اتیکت‌ آویز گلاسه یووی دور گرد به صورت تک‌رو و دورو می‌توانید این کارت‌ها را سفارش دهید.