میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت کارت ویزیت پروانه ای سلفون مات

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

خرید کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات

تنوع کارت‌های ویزیت به این سبب است که سلیقه و نوع شغلی که برای آن کارت ویزیت طراحی می‌شود متفاوت است. این کارت‌ها باعث می‌شوند بهتر شما حوزه فعالیتتان را معرفی کنید و در زمان احتیاج با کارتی که به مشتریان داده‌اید، (با شماره تماسی که بر روی آن قید کرده‌اید) می‌توانند خیلی راحت به شما دسترسی داشته باشند و از مزایای کسب‌ و کارتان بهره‌مند شوند. کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات از کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم تولید می‌شود که کیفیتی مطلوب دارد. برش‌های این کارت به صورت یک‌دست و هم‌ اندازه است‌ و این کارت ویزیت شما را در ذهن مشتری ماندگار می‌سازد‌.

ویژگی کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات:


هر نوع کارت ویزیتی که طراحی می‌شود ویژگی‌های منحصر بفرد خودش را دارد، در این بخش شما را با کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات بیشتر آشنا می‌سازیم.
• کارفرما زمانی که می‌خواهد کارت ویزیت مخصوص خودش را داشته باشد هر رنگی که دوست دارد را می‌تواند برای کارت ویزیت پروانه‌ای انتخاب کند.  محدودیت نداشتن در انتخاب رنگ باعث می‌شود رضایت کارفرما در پایان کار بیشتر شود. چاپ ایران کهن به دلیل در اختیار داشتن دستگاه‌های چاپ باکیفیت و موادی مانند نوع کاغذ، جوهر و... که استفاده می‌کنند خروجی آن، محصولی رضایت‌بخش است.
• از دیگر ویژگی‌های این کارت به این مورد می‌توان اشاره کرد که به صورت دو رو قابل چاپ است. در این صورت کارفرما می‌تواند یک سمت لوگوی موسسه و یا شرکت را داشته باشد و در سمت دیگر توضیحاتی که نیاز است را اضافه نماید.
• این کارت برش‌های مانند پروانه بر روی خود دارد، که به صورت قرینه این خطوط بر روی کارت طراحی می‌شود. این برش‌ها بعد از اینکه کارت چاپ شد و سلفون مات بر روی آن کشیده شده برای برش توسط قالب‌های  مخصوص آماده می‌شوند‌. این کارت به دلیل برش خاصی که بر روی آن‌ها ایجاد می‌شود با این نام شناخته می‌شوند.

ابعاد کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات

کارت‌های ویزیت معمولا در ابعاد استاندارد باید تولید شوند‌. دلیل این موضوع آن است که ابعادهای کوچک کارت ویزیت به دلیل اینکه باید چند سانتی فضای اطراف کارت خالی باشد امکان آن درج اطلاعات زیاد و مورد نیاز مخاطب را ندارد. از سوی دیگر بزرگ بودن کارت نیز باعث می‌شود فضای خالی زیاد باشید و کارت آن جلوه‌ای که باید داشته باشد را به مشتری القا نمی‌کند. کارت‌های ویزیت معمولا در ابعاد ۶*۹ سانتی‌متر طراحی می‌شود.

تیراژ کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات

برخی از کارت‌ها باید به تعداد مشخصی برسند تا قابل چاپ باشند این کارت‌ها را کارفرما باید از ۱۰۰۰ عدد به بالا سفارش دهد. کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات نیز شامل این قانون می‌شود.

مزایای سلفون مات در کارت‌ ویزیت پروانه‌ ای

  کشیدن سلفون مات بر روی کاغذ گلاسه باعث می‌شود که خصوصیات آن محصول تغییر کند. همان طور که از نامش مشخص است سلفون مات سبب می‌شود بعد از پوشش دهی بر روی کاغذ، کاغذ به صورت تیره‌تر دیده شود و به نوعی مات می‌شود. مات شدن به معنای ناخوانا شدن نیست فقط از انعکاس نور جلوگیری می‌شود.
این روکش نازک باعث می‌شود کارت شما دوام و عمر بیشتری داشته باشد و همچنین مات بودن آن سبب می‌شود تا بر روی سلفون خط‌ و خشی ایجاد نشود. همان طور که اشاره شد متریال، روکش مات است و تا حدودی سبب می‌شود تیره‌تر دیده شود پس بهتر است در طراحی از رنگ‌های روشن استفاده شود.
 در واقع روکش سلفون مات به کارت ویزیت شما جلوه‌ای رسمی‌تر و شیک می‌دهد و همچنین این قابلیت را دارد که می‌توانید با خودکار بر روی آن مواردی را در صورت نیاز درج کنید.

زمان آماده سازی کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات

 شما هنگامی که به طرح نهایی می‌رسید و آن را سفارش می‌دهید مدت زمانی نیاز است تا محصول آماده شود برای کارت ویزیت پروانه‌ای سلفون مات این تایم ۱۰ روز کاری است که با کیفیتی بی‌رقیب به شما تحویل داده می‌شود. قبل از سفارش کارت ویزیت نمونه محصولات و کیفیت چاپ را مورد بررسی قرار دهید مجموعه‌ای را انتخاب کنید که برای مشتری و کار خودشان ارزش قائل هستند و فقط کسب درآمد برایشان مهم نیست. با اطمینان می‌توانیم به ما بگوییم که چاپ کهن در این زمینه بسیار قابل اعتماد بوده و کاری با کیفیت را به مشتری عرضه می‌کند.