محاسبه قیمت سلفون مات دو رو موضعی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

uv برجسته فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

  چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی

اطلاعات مهمی مانند نام، موقعیت مکانی، اطلاعات تماس، اطلاعات فضای مجازی و... را با چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. هر نوع کسب‌و‌کاری که دارید خواه یک نفر یا شرکت بزرگ صد نفر باشد نیاز است خود و محصولاتتان را معرفی کنید در این زمینه کارت ویزیت‌ها بسیار کمک کننده هستند. یکی از این کارت ویزیت‌ها، چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی که یک کارت ویزیت فانتزی به شمار می‌رود، است. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول خواهیم پرداخت.

 ویژگی کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی

همان طور که اطلاع دارید انواع کارت ویزیت با ویژگی‌های متفاوت وجود دارد که یکی از آن‌ها چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی با ویژگی‌های زیر است:
• این کارت در دسته کارت ویزیت‌های فانتزی دسته‌بندی می‌شود.
• یکی از ویژگی‌های مهم و متمایز این کارت این است که، در قسمتی که باید خاص‌تر دیده شود UV موضعی انجام می‌شود در این صورت جذابیت آن بیشتر شده و باعث می‌شود آن قسمت براق‌تر دیده شود.
• روکش نازک سلفون مات مقاومت کارت را در حد ایده‌آل بالا می‌برد. 
• رنگ‌های چاپ شده بر روی  کارت ویزیت با روکش سلفون مات تیره‌تر دیده می‌شوند به جز قسمت یووی شده.
• بهتر است از رنگ‌های روشن برای طراحی این کارت استفاده شود.
• امکان نوشتن بر روی کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی با خودکار وجود ندارد.
• این کارت به روش چاپ افست چاپ می‌شود که در تیراژ بالا بسیار مقرون به صرفه است.
• سایز این کارت ویزیت برابر است با 6*9 که بعد از برش دارای ابعاد 5.5*8.5 است.
• نوع کاغذ مورد استفاده برای چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی گلاسه گرماژ ۳۰۰ است

 مشخصات سلفون مات دو رو موضعی

در مجتمع چاپ کهن اولویت همیشه با آرامش و راحتی کار مشتری است. در نتیجه با امکان سفارش آنلاین تلاش کرده‌ایم تا در حد توان کار سفارش را نیز برای مشتریان عزیز آسان کنیم. در نتیجه برای سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی کافی است فیلدهای خواسته شده که به شرح زیر است را کامل کنید.  
• روی چاپ: دو رو
• روکش: سلفون مات
• تیراژ: ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۴۰۰۰، ۵۰۰۰ و بیشتر (از آنجایی که این کارت به روش افست چاپ می‌شود امکان سفارش زیر 1000 عدد وجود ندارد)
• زمان تحویل: ۱۲ روز کاری
نکته: بهتر است برای طراحی کارت‌ها مجموعه‌های حرفه‌ای و نامدار را انتخاب کنید تا خیالتان راحت باشد که هزینه‌ی بیهوده انجام نداده‌اید. توجه داشته باشید در کارت سلفون مات دو رو موضعی اگر قسمت یووی شده لبه‌های کارت باشد بعد از مدت زمان کوتاهی سلفون از روی آن بلند می‌شود و متاسفانه جایگاه کارت شما سطل زباله می‌شود.

 مشخصات فایل ارسالی

همان طور که اشاره شد شما می‌توانید فایل طراحی شده برای کارت ویزیت خود را از طریق سایت ارسال کنید و یا از طراحی آنلاین و گرافیست‌های حرفه‌ای این مجموعه در صورت نداشتن طرح استفاده کنید. اما یک سری نکات را باید در هنگام ارسال فایل در نظر داشته باشید که شامل مواردی مانند: فرمت فایل ارسالی (JPG, JPEG و برای فایل‌های چند صفحه‌ای و پشت و رو به صورتpdf )، برای قسمت یو وی (UV) باید فایل را جداگانه ارسال کنید، فایل هر سمت را باید جداگانه ارسال کنید و... است.

 کلام آخر

ایران کهن واسطه‌ای می‌سازد که شما به مخاطبانتان شایسته معرفی شوید. اولین گام معرفی خود را با چاپ کارت ویزیت سلفون مات دو رو موضعی استوار و محکم بردارید.