تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت سلفون مات طرح موج

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بررسی کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج

کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج از برش خاص و  شیکی برخوردار است. این کارت ویزیت‌ها چهار گوشه دارند برش دو گوشه به صورت گرد و دو قسمت دیگر تیز است که این برش‌ها طرح موج را می‌سازند. این کارت ویزیت‌ها با مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم که کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب دارند تولید می‌شوند. سلفون نازک مات و براق بعد از چاپ کارت‌ها بر روی آن کشیده می‌شود. ابعاد این کارت ۶*۹ است که سایزی استاندارد برای کارت ویزیت‌ها است. در مجموعه ایران کهن خروجی کار برای ما با اهمیت است. برای این کارت‌ها سلفون آن را به صورتی بر روی کارت پرس می‌کنیم که به هیچ عنوان از روی کار بلند نشود

نقش کارت ویزیت در توسعه کسب‌ و کار

برای توسعه و پیشرفت حرفه خود باید محصولی را برای تبلیغ کارتان در نظر بگیرید و بتوانید آن را به مشتریان ارائه دهید. این محصول باید از لحاظ محتوا گیرا باشد و در ذهن افراد متفاوت نقش ببندد. کارت‌ ویزیت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین گزینه‌ها به حساب می‌آید. طراحی، ابعاد، کیفیت این کارت‌ها باید به صورتی باشد که مشتری را در حفظ و نگهداری آن مجاب کند. ایران کهن کارت‌های برایتان می‌سازد که برای مشتریانتان ارزشمند باشد. محتوا و طراحی کارت دو فاکتور اساسی در کارت ویزیت‌ها هستند. 

ویژگی کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج

قبل از انتخاب و خرید هر محصولی بهتر است در مورد ویژگی‌های آن اطلاعاتی داشته باشیم. در این بخش به بررسی ویژگی‌های کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج خواهیم پرداخت:
• کارفرما طبق سلیقه‌ خودش می‌تواند سلفون مات و یا براق را انتخاب کند. این دو مدل سلفون ویژگی‌های مشترکی دارند، افزایش طول عمر، ماندگاری، مقاومت در برابر خط‌ و خش، رطوبت و پارگی از ویژگی‌های سلفون براق و مات به حساب می‌آید.
• چاپ کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج به صورت افست است و تفاوتی ندارد سلفون انتخابی کارفرما براق یا مات باشد. 
• کشیدن سلفون براق بر روی کارت ویزیت طرح موج باعث می‌شود آن کارت درخشندگی رنگ‌ها را به همراه داشته باشد و نور را  به خوبی منعکس کند. 
• برای متریال‌های براق بهتر است از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید، زیرا کارت جلوه‌ای خاص‌تر به خود می‌گیرد. 
• بر روی سلفون براق با خودکار نمی‌شود بنویسید.
• سلفون مات از انعکاس نور جلوگیری می‌کند. طرحی که بر روی کاغذ گلاسه چاپ می‌شود با روکش سلفون مات تا حدودی تیره‌تر خودش را نشان می‌دهد. به سبب مات بودنش ظاهر آن شیک و رسمی‌تر است.

• اگر انتخاب شما سلفون مات است بهتر است رنگ‌ها را روشن‌تر انتخاب کنید تا ظاهر و خوانا بودن کارت‌ها دچار مشکل نشود.
اشخاصی که خواستار کارت ویزیت با برش خاص و قیمتی مناسب هستند تیم چاپ کهن کارت سلفون مات و براق طرح موج را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند، زیرا هر دو فاکتور مورد نیازشان در این کارت ویزیت وجود دارد.

خرید و قیمت کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج

برای اینکه قیمت به‌روز و دقیق محصولات را بدانید کافی است به سایت ایران کهن مراجعه کنید. قیمت و کیفیت کارت‌های مجموعه ما بی‌رقیب است شما با پرداخت ۳۰۰ هزار تومان ۱۰۰۰ عدد کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج را برای تبلیغ حرفه خود در اختیار دارید. طراحی کارت‌ها بر اساس نوع شغل کارفرما صورت می‌گیرد. تیم طراحان ما خاص‌ترین‌ها را برایتان انتخاب می‌کنند.

تحویل کارت سلفون مات و براق طرح موج 

کارت‌ ویزیت سلفون مات و براق طرح موج در ۱۵ روز کاری آماده برای تحویل است، در صورتی که کارت‌ها زودتر از تاریخ مشخص شده آماده شود از طرف چاپ ایران کهن برای اطلاع داشتن کارفرما به ایشان پیامی ارسال می‌شود.

تیراژ کارت سلفون مات و براق طرح موج

کارت سلفون مات و براق طرح موج مانند اکثر کارت ویزیت‌ها در تیراژ ۱۰۰۰ عددی قابل چاپ است. چاپ ایران کهن به کیفیت کارتی که  تحویل مشتری می‌دهد ایمان دارد. از این رو تمام محصولات ما دارای گارانتی هستند و بعد از تحویل کارت در صورت رضایت نداشتن می‌توانید آن را برگشت دهید. ناظران فنی مجموعه ما قبل از تحویل محصول، به مشتری، کیفیت آن را کنترل می‌کنند‌. کارت ویزیت سلفون مات و براق طرح موج با به‌روزترین دستگاه‌ها تولید می‌شود.