محاسبه قیمت سلفون براق طرح موج
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی و بررسی سلفون براق طرح موج

کارت ویزیت‌ها امروزه تنوع گسترده‌ای دارند، که سلفون براق طرح موج یکی دیگر از نمونه‌های کارت ویزیت است. در چاپ ایران کهن طراحی‌ کارت‌ها به صورت فانتزی، ساده، طرح‌های خاص و... قابل اجرا هستند. کارت سلفون براق طرح موج طراحی آن به صورت خاص انجام می‌شود ‌و ظاهری شیک و مدرن دارد. برای داشتن یک کارت ویزیت جذاب و خاص باید این را در نظر داشته باشید که طرح و جنسی که مد نظرتان است باید با هم هماهنگی داشته باشند. 
به عنوان مثال برای کارت‌های اتیکت آویز نمی‌شود از جنس pvc استفاده کرد. همچنین برای تولید سلفون براق طرح موج از کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم که مرغوب است استفاده می‌شود. هر کارت ۴ گوشه دارد که در سلفون براق  موج دار دو گوشه موازی آن به صورت گرد و دو گوشه دیگر به صورت صاف برش می‌خورد. این کارت به صورت دو رو قابل چاپ است که اطلاعات و لوگوی حرفه خود را می‌توانید بر روی آن چاپ کنید.

چرا باید از کارت ویزیت استفاده کرد؟

 کارت‌ ویزیت‌ها امروزه در معرفی حرفه شما نقش مهمی را ایفا می‌کنند و باعث می‌شوند شما در خاطر افراد بمانید. به یک مثال ساده توجه کنید، شما در یک مهمانی حرفه خود را معرفی می‌کنید، اما اگر محصولی در اختیار نداشته باشید که همراه با معرفی خود آن را ارائه دهید نباید انتظار داشته باشید افراد در صورت نیاز شما را بتوانند پیدا و  انتخاب کنند. معرفی شما با کارت ویزیت یعنی ماندگاری در ذهن، به هر میزانی که طراحی کارت خاص‌تر باشد مطمئن باشد بیشتر در ذهن می‌مانید.

ویژگی‌های سلفون براق طرح موج

کارت سلفون براق طرح موج دارای ویژگی‌ها به شرح زیر هستند: 
• اکثر کارت‌ها به صورت چهار گوش ارائه می‌شوند که این یک نمونه معمولی و متداول است. اما کارت‌های سلفون براق طرح موج طراحی‌ آن خاص است‌ همین نکته باعث می‌شود آن کارت ماندگارتر و جذاب‌تر شود.
• چاپ این کارت به صورت رنگی است و در رنگ‌های مختلف قائل اجر است. محدودیت نداشتن در هر زمینه‌ای سبب می‌شود کارفرما به ایده‌آل‌هایش نزدیک‌تر شود.
• بر روی این کارت‌ها با خودکار نمی‌شود چیزی بنویسید.

مزایایی استفاده از سلفون براق طرح موج

کارت ویزیت‌ها به سبب طراحی، روکش، برش و... که دارند خاص می‌شوند، سلفون براق مزایای را به همراه دارد مانند. 
• سلفون براق بر روی کاغذ گلاسه طرح موج زمانی که کشیده می‌شود کارت را درخشان می‌کند و نور را انعکاس می‌دهد ظاهر این کارت با سلفون براق بی‌نظیر می‌شود.
• سلفون براق باعث می‌شود رنگ‌های روی کارت بهتر خودشان را نشان بدهند حتی اگر زمینه کارت سفید باشد.
• سلفون براقی که بر روی کارت طرح موج کشیده می‌شود دوام کارت را بالا می‌برد، در واقع مانند یک محافظ عمل می‌کند.
• سلفونی که بر روی کارت کشیده می‌شود از پاره شدن آن جلوگیری می‌کند اگر این کارت بدون سلفون در دست کاربر قرار گیرد مطمئن باشید خیلی زود پاره و تاخورده می‌شود. 

خرید و سفارش سلفون براق طرح موج

تکنولوژی در هر عرصه‌ای کار را برای ما راحت کرده است شما می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش سلفون براق طرح موج این مشخص است که نوع برش کارت و روکش آن چه مدل است فقط نوع طراحی، رنگ‌ها، انتخاب فونت و سایر نکات کلیدی می‌ماند که مشاورین مجموعه ما تا انتخاب باب میلتان در کنار شما هستند و حرفه‌ای شما را راهنمایی می‌کنند. قیمت این کارت ویزیت‌ها ارزان و به‌صرفه است.

تیراژ قابل چاپ سلفون براق طرح موج

این کارت‌ها انتخاب مناسبی برای کسب‌و کارهای است که به برش خاص نیاز دارند و در تعداد بالا از ۱۰۰۰ عدد قابل چاپ است. 

ابعاد سلفون براق طرح موج

کارت ویزیت‌ها در ابعاد استاندارد بهتر است تولید شوند تا هم راحت‌تر در دست کاربر قرار بگیرد و هم اینکه در صورت تمایل بتواند آن را درون کیف خود در جای مخصوص جا کارتی قرار دهند، بدون اینکه عرض و طول کارت ویزیت شما مانع این کار شود‌. کارت سلفون براق طرح موج در ابعاد ۶*۹ تولید می‌شود و ابعاد ۸.۵ در ۵.۵ برش می‌خورد که یک قالب استاندارد است.

تحویل کارت سلفون براق طرح موج

کارت‌ها به سبب نوع طراحی و برشی که می‌خورند مدت تایمی که تحویل مشتری داده می‌شوند تا حدودی متفاوت است این نمونه از کارت‌ها ۱۵ روز کاری زمان می‌برد تا آماده شوند. در واقع کارت ویزیت سلفون براق طرح موج علاوه بر اینکه کار شما را معرفی می‌کند طراحی و کیفیت آن به نوعی اعتبار شما در نزد مشتریان است‌. چاپ ایران کهن در کنار شماست تا بهترین‌ها را برایتان به ارمغان بیاورد.